Racial Factor Irk ve Teknoloji Temali Zor Faction Tnt Açık! Obsidyen 3 Tnt Darbesinde Kiriliyor!

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar sizlere Racial Factor adli zor faction sunucusunu tanitacağim!
ilk olarak konuyu okumadan sunucuya baliklama girmek isteyen arkadaşlar için sunucu bilgilerini kisaca özet geçeyim
Sunucu Versiyonu: 1.10.2 (Silahlarda bekleme suresi Yoktur! )
Sunucu Kapatisetesi: 50
Sunucu Wiki Adresi: http://racialfactor.com
Sunucu Ip Adresi: oyna.racialfactor.com
Açiliş Tarihi: 20.07.2016

Şimdi Gelelim Asil Tanitima!

Sunucumuz Irk ve Teknoloji Temali Zor Factiondur Tnt açiktir Obsidyen 3 tnt darbesinde kirilir Sunucudaki özellikleri neyin nasil olduğunu wiki den öğrene bilirsiniz wiki adresi yukarida yaziyor neyse sunucudan bahsetmeye devam edeyim. Sunucumuzda factionun son versiyonu kullanilmaktadir bu sayede daha farkli bir oyun deneyimine erişeceksiniz. Para kazanma sistemi ve market çok farkli! sunucuda parayi maden kazarak, odun keserek, tarimcilik yaparak kazanabilirsiniz ama bunlar sıkıcı yöntemler değilmi ? bizde öyle duşunuyoruz bu yuzden sunucuda spawner sistemi Var! sunucuda 10 farkli seviye var seviye atlamak gerçekten çok zor, zor derken pahali
seviye atladikça yeni özellikler ve spawnerlere erişme hakki elde ediyorsunuz bu spawnerlerdeki moblari öldurdukçe moblarin kafasi duşuyor bu kafalari Marketteki kasiyere satarak Para kazaniyorsunuz! Sunucumuzda redstone sistemi ile özel cannonlar yapip kalelere girebilirsiniz! kalelerdeki spawnerleri ele geçirmek için tnt veya marketteki bomba creeper kullanarak patlatip ele geçirebilirsiniz! Sunucuda market sistemi köylulerden oluşuyor! evet yanliş duymadiniz hakiki köylu! markette Para(altin parçasi) kullanarak alişveriş yapabilirsiniz ! Dur bir dakika altin parçasimi ? E paralari güvenli nerde saklicam? dediğinizi duyar gibiyim sunucumuzda sunucuya özel banka sistemi var bankaya para yukleyerek paralarinizi güvenli bi yerde saklayabilirsiniz! Ah En önemli kismi atladim ! Sunucumuzda Irklar var! Kurt Adam,Vampir,Şeytan,Ghoul,Melek,Imam,Cadi Avcisi Bu irklarla alakali Tum detayi wikimizde bulabilirsin! Sunucumuzdaki Boss Gerçekten zor 2-3 kişi gerçekten zor kesebiliyor! ve gelelim başlangiç kitine sunucumuzda klasik balta,kazma,kürek ile başliyor sunuz ha birde önemsiz supriz pro set sandiği var. Supriz pro set sandiğimi dediğinizi duyar gibiyim evet! içinden supriz bir pro set çikiyor! p1 deri setten tutun p4 elmas sete!
ohh yoruldum valla ama daha bitmedi tabii ki Sunucudaki kötu saldirgan moblardan öldurunce %5 ihtimalle supriz sandik ve %1 ihtimalle efsanevi supriz sandik duşuyor! bu sandiklardan neler duştuğunu konudaki resimlerden görebilirsiniz! Sunucumuzda Paintball Var! eyer Yapacak başka şey ariyorsaniz mesela şöyle kafa dinlendirici bir savaş o zaman paintball tam size göre! Sunucumuzda paintballda mevcut! Sunucumuzda Cehenneme girmek için en az seviye 5 olmalisiniz! Sunucumuzda Ateşli silahlar vardir
evet! bildiğimiz ateş eden silahlar aa12 pompalidan tutun famasa! /silah komutu ile texturepack yukleyebilirsiniz! Bir bitiremedim değilmi! Sunucumuzda jetpack var!
jetpack Sadece insan irklari için açik ve sadece seviye 10 olanlar kullanabilir
Sunucumuz eula uyumlu Evet doğru okudunuz sunucumuzu tamamen eula uyumlu yaptik!

Umarim Yazmadiğim bir şey Yoktur! Son Olarak Sunucumuz yeni açilmiştir ve betadadir Sunucumuzda görduğunuz problemleri şu iletişim adreslerinden bize bildire bilirsiniz
Iletişim:
Kurucu(djyee) Skype: furkan-guzel (profilde Dünya resmi var.)
Email: [email protected]
Of off yaz yaz bitiremedim değilmi bitmezz bu sunucu yaz yaz bitmez arkadaş :D sen en iyisi bi sunucuya gir şöyle bi dolaş tadina bak!
Not: Sunucumuzda Pokemon çok Bol gelip toplayabilirsiniz!

Resimler:

Son düzenleme:

TnTCrafTS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sayfayı Güncelleyip Duruyordum İcimdende niye hep Op faction Rpg Faction ve Faction geliyor diye soleniyordum sonunda bi hardcore faction serverini gordüm okudum ve gercekten konu süper ve serverde süper olur bence şimdi giriyorum başarılarınız devamını dilerim

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayfayı Güncelleyip Duruyordum İcimdende niye hep Op faction Rpg Faction ve Faction geliyor diye soleniyordum sonunda bi hardcore faction serverini gordüm okudum ve gercekten konu süper ve serverde süper olur bence şimdi giriyorum başarılarınız devamını dilerim
Güzel Yorumunuz için Teşşekkur Ederiz

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazi uyelerimizin isteği uzerine pvp deki attack cooldown kaldirilmiştir iyi oyunlar dilerim.

Arkadaşlar ne yazikki sunucu işleriyle uraşmaktan çok yoruldum ve eğitim hayatimdada yapmam gereken ciddi sorumluluklarim ortaya çikacak bu yuzden sunucuyu kapatiyorum. Mevcut Sunucuyu @MonsterVaal66 tekrar duzenleyip Mukemmel bir şekilde açacak @MonsterVaal66 profil sayfasini takip edin sunucu geri dönecek.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Sistemler İyi Ancak,Mimarileri Fazla Beğenmedim.