ZeusPatroN kullanıcısının son içeriği

1. ZeusPatroN

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

Servera 90 tl bağış yaptım legendvip aldım oyuncular p4 kasmışken ben p3 de kaldım Zaten sade p3 başka özelliği yok orada adam 250 tl demiş siz 10 lira için adamlara p4 vericek adamlarsınız 250 lirayı duysanız bırakın kurucu yapmayı serveri devredersiniz Ve şu an serverde 11. Falanımdır hani o...
  2. ZeusPatroN

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

Servera Yeni Girdim Gayet Güzel Ama Fark Ettimki Diğer Survival Serverlarının Kurucularının Yarısı Burada Ve Açık Arıyorlar :D Güzel Server Artık Burdayım Hani Sırf şu yazıyı yazmak için girdim hesabıma
  3. ZeusPatroN

Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

Adam olan adamlığımızı sorgular Yeni başlayan Oyunculara Taciz edip minecraft forum konunu taciz ederim ne demek açıklarmısın bana Sen benim forumumu taciz edersen bende ip ni taciz ederim AÇIK VE NET SS i varmı Onun Söylesene SS ile gel herşeyin ss ini atıyorsun ya bunlarında atsana cici Kız
  4. ZeusPatroN

Hangi Reklamcı Yapıyor Ss ile birlikte atabilirmisin bana Hemen yetkisini alayım zaten 1 reklamcı var Evet Sizin yalanlarınızdan Biriymiş sadece
  5. ZeusPatroN

Bütün Oyuncularımındamı forumdan hesabı olmaz ya Yeni hesap açıcaksanız biraz mesaj kasın kendinize bare öyle mesaj atın bana yanlış anlaşılıyor sonra
  6. ZeusPatroN

Oyuncular adam beni kesti eşyamı ver diyor vermiyoruz çıkıyor ne yapmalıyız Kardeşim Gece dışarı çıkmamanı öneririm Fazla Tehlikeli Giantlar Dışarıda Gezebiliyor Komik Arkadaş AZ Kalsın Gülüyordum Uçan Creeperlar patlayan tavuklar gibi zorlu moblar oyunculara saldırıp ormandan çıkmamalarını...
  7. ZeusPatroN

Alıntıyı yanlış almışsın Ve Kötülemelerinin sebebi serverin Yükseleceğinden bütün survival sahipleri gelmiş beni kötülemeye çalışıyor mesajlarınızı en başına kadar okudum ben Uçan Creeperlar,Görünmez Zombi Orduları,Yanan Örümcekler,sırt çantaları,Kara şovalyeler Geceleri ormanda cirit atıyor...
  8. ZeusPatroN

Göremden Kötülüyorsun Ha Oda Güzel :) , Yaranız Var Gocunuyorsunuz Herhalde Beyler Arkasında Durduğununuz Jaksocket benim Gönderime Rezalet Demişti Dilbilgimle dalga geçmişti Ona Neden bir şey olmadı birde aniden Mesaj Silindi Bunu Forum yöneticisi ile Konuş benle Değil Burada Yetkili Ben...
  9. ZeusPatroN

SS varmı Kardeş Diğer Dünya Var Eğer inancın Varsa Sırf Baltalamak için yapılıyor Servera Geldin Sw tutmaz dedin çıktın sonra baktın 20 çekiyor tekrar geldin kapanmadımı hala dedin Hakaret edince mute yedin eto arkadaşınızda reklam atmaya çalıştı muteledik :) Bu Seni ilgilendirmez Reklam Bugün...
  10. ZeusPatroN

Bırak Bence Harakette bulunursan Silinir Tabii Çoluk çocuk demişsin Sen Kendini Ne sanıyorsun Kardeşim Eklesene Skypeden Konuşalım biraz
  11. ZeusPatroN

Onlar Fake Yorumlar Değil Yetkililerin Forumda hiç üyeliği olmadığı için üyelik açtılar ve tabikide yetkili oldukları için mesaj attılar2. Gün +20 Kıskanmayın Lütfen Bide Servera Gelip Reklam atışlarınız yokmu Kötü Server tutmaz Falan tuttu Yarası Olan Gocunur Arkadaşlar
  12. ZeusPatroN

16 Mayıs 2009'da halka açık sürümü yayınlanmıştı neyin kafası sen kardeşim ? Hadi sana yakşamlar yakşamlar sen git pluginini bitir ^.^ ben rekabetçiye giriyorum sıkıntınmı var birşeyemi gocunuyorsun muhammedyilmaz2
  13. ZeusPatroN

NoMercy de Yetkiliydim o aralar xkl ismini kullanırdım 5 yıldır oynuyorum bu oyunu gelmiş bana klavye askerliği yapıyorsun pasan değil paşam yazılır. Bu arada Sen Oyuncu gezersin ben kurucu aramızdaki farkı anlayabildinmi kardeşim
  14. ZeusPatroN

Gel Bakalım :) 44 k blokluk wg miz var nereyi kıracaklar anlayamadım ben çalıntı pl diyip iftira atıyorsun Şikayet ediyorum seni Her server açanmı senin minecraftı öğrenmeye başladığın zamanlar ben server açıyordum emek server açıyorum diye hammaddeciler kitciler çok kızıyor bana survivalcılar...
  15. ZeusPatroN

Serverda ettiğin küfürden dolayı ban yedim açılmayacakta Git kendi serverina havlama Buraya Herkes bize kit olmasın diyor xray yükleyin diyor saf survival olsun diyor saat suan 23:55 +15 çekiyor ilk gün açılalı 6-7 saat oldu :) Resimlerdeki yazılara ve oyuncunun koluna bakarsanız o server...