Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Et pasan sikayet et 2 yildir forumdayim ilk sikayetini snn gibilerden yiyorum :) o da olur
Ben sunucuya girdiindede wg li idi orasi ama kiriliyordy :) tan sacmalik :) ve pl let alinti eet[DOUBLEPOST=1439761815,1439761711][/DOUBLEPOST]Ben minecrafta 2012 yilinda basladim brlki daha erkende ilabilir o zamanlarda az vardi sunucu cok yoktu seninki neydi hatirlayanadim ? Ben soyliyrim nomercy de oynuyordym senin oynadigin varmiydi o zamanlar birde senin varmis galiba neydi ip si acaba ? :)[DOUBLEPOST=1439761860][/DOUBLEPOST]Ve o zamanlarda zaten cogu server emekdi ? Sen ne ayaksin ? Galiba 1 yil once ogrendn mc yi bana hava atyn ?

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Et pasan sikayet et 2 yildir forumdayim ilk sikayetini snn gibilerden yiyorum :) o da olur
Ben sunucuya girdiindede wg li idi orasi ama kiriliyordy :) tan sacmalik :) ve pl let alinti eet[DOUBLEPOST=1439761815,1439761711][/DOUBLEPOST]Ben minecrafta 2012 yilinda basladim brlki daha erkende ilabilir o zamanlarda az vardi sunucu cok yoktu seninki neydi hatirlayanadim ? Ben soyliyrim nomercy de oynuyordym senin oynadigin varmiydi o zamanlar birde senin varmis galiba neydi ip si acaba ? :)[DOUBLEPOST=1439761860][/DOUBLEPOST]Ve o zamanlarda zaten cogu server emekdi ? Sen ne ayaksin ? Galiba 2 yil once ogrendn mc yi bana hava atyn ?
NoMercy de Yetkiliydim o aralar xkl ismini kullanırdım 5 yıldır oynuyorum bu oyunu gelmiş bana klavye askerliği yapıyorsun pasan değil paşam yazılır.

Bu arada Sen Oyuncu gezersin ben kurucu aramızdaki farkı anlayabildinmi kardeşim

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen kendini kurucu diye avutirsun ama ben :
Yakinda acicagim sunucuyu yuceltirin suan sunuculari geziyorumda bu hallere dusucek kadar oldugunu sanmiyordum ama yapucsk bisi yok hazircilar yaptilar bu durumu
Sende davetlidin yakinda acicagim sunucuya merak etme brninki basit bir survival yada lapisli - hammaddeli faction olmuyacak , turkiyede hatta suan mc de gormedigin bir proje olucak senide bekleriz pluginler olsun mapa kadar hepsini ozenle aliyoruz - yapiyoruz
Unutma pasam gelmeni bekliyorum
Telefondan yazdigim icin yanlislar olabiliyor

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve bu arada sen 5 yildir oynuyormussun dikkatimi cektidr minecraftin ilk tam surumu 18.11.2011yilinda geldi o da 1.0 diye acaba ondan berimi oynuyorsun :) acayip guldurdun simdi :)[DOUBLEPOST=1439762705,1439762641][/DOUBLEPOST]Dedim ya telefondan giriyorum o yuzdrn hatali yaziyorum

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve bu arada sen 5 yildir oynuyormussun dikkatimi cektidr minecraftin ilk tam surumu 18.11.2011yilinda geldi o da 1.0 diye acaba ondan berimi oynuyorsun :) acayip guldurdun simdi :)[DOUBLEPOST=1439762705,1439762641][/DOUBLEPOST]Dedim ya telefondan giriyorum o yuzdrn hatali yaziyorum
16 Mayıs 2009'da halka açık sürümü yayınlanmıştı neyin kafası sen kardeşim ?

Hadi sana yakşamlar yakşamlar sen git pluginini bitir ^.^ ben rekabetçiye giriyorum sıkıntınmı var birşeyemi gocunuyorsun muhammedyilmaz2

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir googleye girde bi bak :) madem sallican yaz bari :) minecraftin ilk prototipi 2009 yilinda yapildi sen neyin kafasindasin ? Ve oyun 2011 yilindada betadan cikip ilk surumu yayildi :' gece gece kafa yapti galiba sende :) olur boyle vakalar[DOUBLEPOST=1439763050,1439762991][/DOUBLEPOST]Sen galiba ilk snapshot sam beri oynuyon :) ee nasil evler yapiyordun yada o zamab sunucun nasildi senin ? Bi anlatdana :) cok heyecanli oluyor :)

Realistics

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bir googleye girde bi bak :) madem sallican yaz bari :) minecraftin ilk prototipi 2009 yilinda yapildi sen neyin kafasindasin ? Ve oyun 2011 yilindada betadan cikip ilk surumu yayildi :' gece gece kafa yapti galiba sende :) olur boyle vakalar[DOUBLEPOST=1439763050,1439762991][/DOUBLEPOST]Sen galiba ilk snapshot sam beri oynuyon :) ee nasil evler yapiyordun yada o zamab sunucun nasildi senin ? Bi anlatdana :) cok heyecanli oluyor :)
o zaman sw actim demedim ilk ciktigindan beri oynuyorum dedim yarım akıllı arkadas daha akşam ne gecesi prototip diyor 1 haftalık yazılım halka açık surumu yayınlandı araştır[DOUBLEPOST=1439769795][/DOUBLEPOST]Gecenin 3 ünde 5 kisi takılıyoruz tavuga binip tozu dumana katıyoruz gelin :))[DOUBLEPOST=1439779561][/DOUBLEPOST]+

AhmetcanMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveri çok beğendim kurucu çok ilgileniyor pete binip akıyosun :D gelin beraber team olalım

zMehmeT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel, adminler, rehberler ilgili. Bu arada serverde altın kürekle ve chestle claim mevcut. Pet sistemi çok güzel.

Dinnergg

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SÜPER SERVER LAN BEN BOYLE Bİ SW GORMEDIM her şey EMEK her şey KENDİ ÇABAMIZ GERÇEKTEN COK BEGENDIM BOYLE SERVER GÖRÜLMEDİİ