Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha kotulemedim. Girip biraz oynayabilirsem kismetse yorum yapicam. Kotuleyip kotulemeyecegim size kalmış. Merak ettim ama bu kadar insan bu kadar hınçla neden kotuluyor.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha kotulemedim. Girip biraz oynayabilirsem kismetse yorum yapicam. Kotuleyip kotulemeyecegim size kalmış. Merak ettim ama bu kadar insan bu kadar hınçla neden kotuluyor.

Alıntıyı yanlış almışsın Ve Kötülemelerinin sebebi serverin Yükseleceğinden bütün survival sahipleri gelmiş beni kötülemeye çalışıyor mesajlarınızı en başına kadar okudum ben

Uçan Creeperlar,Görünmez Zombi Orduları,Yanan Örümcekler,sırt çantaları,Kara şovalyeler Geceleri ormanda cirit atıyor sabaha kadar evinizin içinde Kalınız

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alıntıyı yanlış almışsın Ve Kötülemelerinin sebebi serverin Yükseleceğinden bütün survival sahipleri gelmiş beni kötülemeye çalışıyor mesajlarınızı en başına kadar okudum ben

Uçan Creeperlar,Görünmez Zombi Orduları,Yanan Örümcekler,sırt çantaları,Kara şovalyeler Geceleri ormanda cirit atıyor sabaha kadar evinizin içinde Kalınız

Bakicaz işte. Oyunlarda önlenebilir ölüm ve önlenemez ölüm diye iki şey var, eğer oyun içinde önlenemez ölümler ilerlemeyi etkileyecek şekilde var ise oyun kritikleri o oyunu bırakır. incelemez bile. Eğer oyuncunun havadan sudan sebeplerle ölmesine sebep olursanız.. bırakayım bundan sonrasını amigdalaniz çözsün.

Bir de uçan creeper nedir arkadaş :D enteresan bir server gibi duruyor.

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bakicaz işte. Oyunlarda önlenebilir ölüm ve önlenemez ölüm diye iki şey var, eğer oyun içinde önlenemez ölümler ilerlemeyi etkileyecek şekilde var ise oyun kritikleri o oyunu bırakır. incelemez bile. Eğer oyuncunun havadan sudan sebeplerle ölmesine sebep olursanız.. bırakayım bundan sonrasını amigdalaniz çözsün.

Oyuncular adam beni kesti eşyamı ver diyor vermiyoruz çıkıyor ne yapmalıyız Kardeşim Gece dışarı çıkmamanı öneririm Fazla Tehlikeli Giantlar Dışarıda Gezebiliyor[DOUBLEPOST=1439907171,1439907137][/DOUBLEPOST]
Sizin gibilere tek cevabım bu :)
Komik Arkadaş AZ Kalsın Gülüyordum[DOUBLEPOST=1439909412][/DOUBLEPOST]

Uçan Creeperlar patlayan tavuklar gibi zorlu moblar oyunculara saldırıp ormandan çıkmamalarını sağladığı için kaldırılacaktır

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SS alma sebebim yok.Serverinde en son biri sa beyler admin alımı varmış diye geldi.Yalan dolan.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zeus kardeş bence kendini yorma ciddiyim bak onceki gunlerde server hakkında tartıştık ama bence sen en iyisi bu işi bırak parana yazık :)

MrtcnÇaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Evet gördüğünüz üzere admin beni tehdit ediyor tabi serverin yaş kapasitesini bilemem minecraft buna ben karısamam ama serverde adamları kesiyorum diye beni tehdit ediyor özeldende devam ettirip ben de hakaret(İsmi acisizKek oldugu için seni acıtırım dedim) ki mod oradan direkt sınırsız yedim sorun deil fakat adminin beni İp adresin elimde gibi tehditler etmesi yaş kapasitesini belli ediyor tabi kurucunun kız olmasıda karşı konulmaz oluor diğer oyunculara göre fakat yönetici kadrosu davranışlarını düzeltirlerse server belki adam olabilir.Saygılar :)

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Evet gördüğünüz üzere admin beni tehdit ediyor tabi serverin yaş kapasitesini bilemem minecraft buna ben karısamam ama serverde adamları kesiyorum diye beni tehdit ediyor özeldende devam ettirip ben de hakaret(İsmi acisizKek oldugu için seni acıtırım dedim) ki mod oradan direkt sınırsız yedim sorun deil fakat adminin beni İp adresin elimde gibi tehditler etmesi yaş kapasitesini belli ediyor tabi kurucunun kız olmasıda karşı konulmaz oluor diğer oyunculara göre fakat yönetici kadrosu davranışlarını düzeltirlerse server belki adam olabilir.Saygılar :)

Adam olan adamlığımızı sorgular Yeni başlayan Oyunculara Taciz edip minecraft forum konunu taciz ederim ne demek açıklarmısın bana Sen benim forumumu taciz edersen bende ip ni taciz ederim AÇIK VE NET[DOUBLEPOST=1439913768,1439913653][/DOUBLEPOST]
SS alma sebebim yok.Serverinde en son biri sa beyler admin alımı varmış diye geldi.Yalan dolan.
SS i varmı Onun Söylesene SS ile gel herşeyin ss ini atıyorsun ya bunlarında atsana cici Kız

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Adam olan adamlığımızı sorgular Yeni başlayan Oyunculara Taciz edip minecraft forum konunu taciz ederim ne demek açıklarmısın bana Sen benim forumumu taciz edersen bende ip ni taciz ederim AÇIK VE NET[DOUBLEPOST=1439913768,1439913653][/DOUBLEPOST]
SS i varmı Onun Söylesene SS ile gel herşeyin ss ini atıyorsun ya bunlarında atsana cici Kız

Neyi kanıtladığını merak ettim. Aydinlatir misin beni ?

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Ben onu bilmem kendiniz yalan dolanla kanıtınız olmadan bana yedirmeye çalışıyorsunuz.SS sini alamadan yazı chatta silindi.

Aynen kardeş benide ddosla tehdit ediyor sanki ddos u kullandı hayatında :D

+

Olmadık şeyle beni suçluyor kendisi serverine veya başkasi serverine bot atıyor sonra sen yaptın diye hakaret ediyor ipin elimde diyor ozaman korkmadım çünkü başkası atmış :D Forumda bana laf yetiştiremediği için yalanlar dolanlar uyduruyor.Sırf bunun için şarkı bile yazduummm .d .Normalde ateşe ateşle karşılık verilir ama ben o değilim.Zaten adamlıkta yaramıyor barışalım diyorum senin gibi müslüman hakkı yiyenle konuşulmaz fln diyor.Vallahi benim anladığım yaşlar 13-14-12