Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

The_Dark_Brawlers

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalan söleyip Serverime İftira atan insanın nasıl yüzüne gülerim gerçi müslümanla 3 günden fazla küs kalmak günah ama sadece muhattap olmuyoruz çocukmuyuz biz küsüp barışalım falan :))
server fena değil fakat müslümanım deyip milleti kandırmaları yan hesap açıp konuya yorum yapmasını yüzünden oyum -

Son düzenleme:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz doğruları söyledik , para verip reklam yaptıkları için adminler mesajlarımızı sildi . Helal olsun ne forum ama ...

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server birde reklammı almış :) harbi ciddimisniiz siz ya ? :) eger bu server tutarsa :) ben mc yi bırakırım o derece yani ve bu arada benim onceki mesajlarımda soylemiştim yazdıklarımı telefondan yazıyorum diye ...

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir şey bu kadar kötü olamaz yahu :D internet gelince bir girip bakicam çok merak ettim :D

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server fena değil fakat müslümanım deyip milleti kandırmaları yan hesap açıp konuya yorum yapmasını yüzünden oyum -
Onlar Fake Yorumlar Değil Yetkililerin Forumda hiç üyeliği olmadığı için üyelik açtılar ve tabikide yetkili oldukları için mesaj attılar[DOUBLEPOST=1439905584,1439905545][/DOUBLEPOST]2. Gün +20 Kıskanmayın Lütfen

Bide Servera Gelip Reklam atışlarınız yokmu Kötü Server tutmaz Falan tuttu Yarası Olan Gocunur Arkadaşlar

The_Dark_Brawlers

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunedir yaa adamın biri servere girdiğimde bu server kapancak ztean boşuna durma dedi bende çıktım 2 saat sonra tekrar girdim hala kpanmadımı erver yazdım mutelendim sadece muteleseler iyi mutea atıp laf atıyorlar!

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server birde reklammı almış :) harbi ciddimisniiz siz ya ? :) eger bu server tutarsa :) ben mc yi bırakırım o derece yani ve bu arada benim onceki mesajlarımda soylemiştim yazdıklarımı telefondan yazıyorum diye ...
Bırak Bence[DOUBLEPOST=1439905684,1439905619][/DOUBLEPOST]
Biz doğruları söyledik , para verip reklam yaptıkları için adminler mesajlarımızı sildi . Helal olsun ne forum ama ...
Harakette bulunursan Silinir Tabii Çoluk çocuk demişsin Sen Kendini Ne sanıyorsun Kardeşim Eklesene Skypeden Konuşalım biraz

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunedir yaa adamın biri servere girdiğimde bu server kapancak ztean boşuna durma dedi bende çıktım 2 saat sonra tekrar girdim hala kpanmadımı erver yazdım mutelendim sadece muteleseler iyi mutea atıp laf atıyorlar!

SS varmı Kardeş Diğer Dünya Var Eğer inancın Varsa Sırf Baltalamak için yapılıyor Servera Geldin Sw tutmaz dedin çıktın sonra baktın 20 çekiyor tekrar geldin kapanmadımı hala dedin Hakaret edince mute yedin eto arkadaşınızda reklam atmaya çalıştı muteledik :)
[DOUBLEPOST=1439905816,1439905774][/DOUBLEPOST]
ilk daha server kuruyorsunuz galiba +20 reklama göre çok az?
Bu Seni ilgilendirmez Reklam Bugün Verildi Daha Kardeşim Muten açılmayacak uğraşma Boşuna serverda Ben Uğraşırsam Kötü olur

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir şey bu kadar kötü olamaz yahu :D internet gelince bir girip bakicam çok merak ettim :D
Göremden Kötülüyorsun Ha Oda Güzel :) , Yaranız Var Gocunuyorsunuz Herhalde Beyler[DOUBLEPOST=1439905996,1439905918][/DOUBLEPOST]
@ZeusPatroN bu mesajada cevap ver kardeş, daha forum kurallarına uymayan kişi nasıl serverini kurallara uygun yapacak ?
Arkasında Durduğununuz Jaksocket benim Gönderime Rezalet Demişti Dilbilgimle dalga geçmişti Ona Neden bir şey olmadı birde aniden Mesaj Silindi Bunu Forum yöneticisi ile Konuş benle Değil Burada Yetkili Ben Değilim İşine Devam et Ama Pek Beceremiyorsunuz hepinizin Geçmiş mesajlarınızı okudum Ne yapmak istediklerinizi Çok iyi anlıyorum