PxJasius kullanıcısının son içeriği

1. PxJasius

Mctr |5 Yeni Class | 1.7.2 | Tüm Sorunlar Düzeltildi | Türkiyenin En İyisi

konumu rpg bölümünde takılırken gördüm hala mesaj yazan arkadaşlar ve sunucunun tekrar açılmasını isteyen birçok arkadaş olduğunun farkındayım. ancak şu sıralar böyle bir şey mümkün değil 2. sezonuda açılan sunucumuzun 2. ve 1. sezonunda gözlemlediğim kadarıyla bu işi tek başıma yürütemiyorum...
  2. PxJasius

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

konuyu güzel açmışsın tebrik ederim :)
  3. PxJasius

ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

Ben zaten profosyonel biriyim demedim.Ve bence dedim zaten tüm mesajlarınızıda okumuştum sadece bir yorumda bulundum.Belkide yorumum hatalıdır.Kusura bakmayın konunuzda biraz dağıldı.
  4. PxJasius

Kitli Hungergames / 0 Lag / 35 Tane Kit / 20 Tane Map Mc.HgTurk.com

Kendinize has sistemlerle başarılı bir sunucu olmuş.
  5. PxJasius

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Sunucuz bana göre Türkiye'de şu an tek. Diğer sunucularında sizi örnek alması ve sizin yaptığınız gibi sunucuların çoğalması dileğiyle. İyi Forumlar...
  6. PxJasius

>>>Bravesteve<<<[SkyBlock]--[Faction]-[KitPvP]-[World Editli Creative]-[Survival]-[HungerGames]

Mimari açıdan hub olarak diğer sunucuların önüne geçiyorsunuz. Tebrik ederim. İyi Forumlar...
  7. PxJasius

Sunucu-Kiralama.Com Resmi Faction Serveri / 1.7.2 < Mc.Sunucu-Kiralama.Com >

Sanırım sunucunuzda kayıt olma sorunu oluyor?
  8. PxJasius

Orizon Respawn with a little twist.

Önceki sunucusu gibi başarılı bir sunucu olacağı çok açık zaten. Öncelikle MrSahin_ adlı arkadaşımızın yazdığı yorumu eleştireyim. MrSahin_ zaten gerçek faction sunucularında klan evleri (baseleri) yer altına yapılır ve çevresi 2 blok olacak şekilde obsidian ile çevrilmektedir. Yabancı faction...
  9. PxJasius

ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

Bence yeteri kadar profosyonel değilsiniz. Normal bir sunucunun makinesini bulamadan bu sunucu fikrini ortaya atmış olmanız biraz garip kaçıyor.
  10. PxJasius

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Sunucunuzdaki ticaret ortamını çok beğendim. Güzel bir sisteme oturtmuşsunuz.
  11. PxJasius

DayZCraft / Open World / Hayatta Kalmak Bir Sanat Oldu / Kapalı Beta / Sunucumuz Kapandı !!

DayZ olarak Türkiye'de büyük bir iş başarmışsınız. Tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
  12. PxJasius

{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

Farklı bir sunucu açmışsınız. Potansiyeliniz bulunmaktadır. Eski sunucunuzdan kalma bazı hataları gidermişsiniz. Fakat lag sorunu hala devam etmekte. Son olarak online yönetici eksikliği bulunmaktadır. İyi Forumlar.
  13. PxJasius

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

Merhaba Minecrafttürk Kullanıcıları, Sunucumuz 2. Sezon olarak devam edecektir. Yarın yeni tanıtım konusu birçok yenilik ile açılacaktır. Sunucu Pazartesi günü online olacaktır. Bilgilerinize Sunarım. İyi Forumlar...2.Sezon başladı.Yeni konuya gitmek için tıklayın.
  14. PxJasius

MCTRGaming Krallık Savaşları(Game Of Thornes) 2.Sezon(Kral Başvuruları)

Merhaba arkadaşlar bu geçen yıl açtığımız (1.sezon)sunucunun konu linki : https://forum.gamer.com.tr/konu/mctr-krall%C4%B1k-sava%C5%9Flar%C4%B1-5-yeni-class-1-7-2-play-mctrgaming-com.170917/ Öncelikle şunu belirtmeliyim ki 1.sezondan dersimizi aldık artık acemi değiliz. Yapımlara dün itibariyle...
  15. PxJasius

{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

sorun senin indirdiğin yer değil sorun sensin bir daha bilmeden config dosyalarını oynamamaya özen göster.Neyse konu burada kapansın istersen özelden mesaj yaz yazdıklarımızı gören gördü zaten bakarlar karar verirler.