Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
abi lütfen açın artık guncraft'ı

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuz bana göre Türkiye'de şu an tek. Diğer sunucularında sizi örnek alması ve sizin yaptığınız gibi sunucuların çoğalması dileğiyle.

İyi Forumlar...

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucunuz çök kötü. Tüm haritalar çalıntı. Pluginler özensiz ve çok buglu. En büyük bug ise Sunucunuza giriş yaptıktan birkaç saniye içerisinde beni başka biryere ışınlıyor olması. Atmin Abi ben pluginlerden çok iyi anlıyorum op ver herşeyi düzeltiyim wg yi de sökmek üzereyim //wand yazınca elime balta geldiğinide biliyorum.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle sunucunuz çök kötü. Tüm haritalar çalıntı. Pluginler özensiz ve çok buglu. En büyük bug ise Sunucunuza giriş yaptıktan birkaç saniye içerisinde beni başka biryere ışınlıyor olması. Atmin Abi ben pluginlerden çok iyi anlıyorum op ver herşeyi düzeltiyim wg yi de sökmek üzereyim //wand yazınca elime balta geldiğinide biliyorum.
Yardım et bize baltamı ??? ağaçsız nasıl yaptın?????? OMG GAMEMODE 1 DİYE BİRŞEY VARMIŞ İTEMLER BEDAVA!

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi yorum attım hepiniz aydınlanmaya başladınız emeğimin karşılığı olarak op verin yoksa sunucu şikayet bölümüne konunuzu açıcam !1!!!1

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ne diyon o senin külüstürün sorunu.Bizde öyle bir şey yok.Ne wg si wg bilion diye sunucuya kurucumu olcan.Espiri yapmadığını bilsem...[DOUBLEPOST=1408343007,1408342867][/DOUBLEPOST]
Ne diyon o senin külüstürün sorunu.Bizde öyle bir şey yok.Ne wg si wg bilion diye sunucuya kurucumu olcan.Espiri yapmadığını bilsem...
Bu arda api wg ne plugin ne admin ne pizza malzemesimi?:ha:

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne diyon o senin külüstürün sorunu.Bizde öyle bir şey yok.Ne wg si wg bilion diye sunucuya kurucumu olcan.Espiri yapmadığını bilsem...[DOUBLEPOST=1408343007,1408342867][/DOUBLEPOST]
Bu arda api wg ne plugin ne admin ne pizza malzemesimi?:ha:
Bence artık işin şeyini çıkardık :D Onu bunu bırak ta artık So Network ün kalıcı,devamlı bir oyun çıkarması lazım. Herkes 2-3 minigame oynayıp çıkıyor. Premium olanlar zaten HiveMC gibi sunucularda. Oyun önerisine gelince eğer Web siteniz ile uyumlu yapabilirseniz BlockParty minioyununu yapabilirsiniz

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bence artık işin şeyini çıkardık :D Onu bunu bırak ta artık So Network ün kalıcı,devamlı bir oyun çıkarması lazım. Herkes 2-3 minigame oynayıp çıkıyor. Premium olanlar zaten HiveMC gibi sunucularda. Oyun önerisine gelince eğer Web siteniz ile uyumlu yapabilirseniz BlockParty minioyununu yapabilirsiniz
Kalıcı, devamlı bir oyun derken? Millet 2 yıldır Hunger Games oynuyor Son Oyuncu'da. Rush oyunu giriş yerinden de bir ekran görüntüsü atmak isterdim de, iş yerindeyim. Minigames lobisinde Rush'a bak istersen nasıl oynanıyor. BlockParty ise Türkiye'de tutacak bir oyun değil. Millet iki oynayıp sıkılacak. Bunun için bu kadar kapsamlı bir plugin yazamayız malesef.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalıcı, devamlı bir oyun derken? Millet 2 yıldır Hunger Games oynuyor Son Oyuncu'da. Rush oyunu giriş yerinden de bir ekran görüntüsü atmak isterdim de, iş yerindeyim. Minigames lobisinde Rush'a bak istersen nasıl oynanıyor. BlockParty ise Türkiye'de tutacak bir oyun değil. Millet iki oynayıp sıkılacak. Bunun için bu kadar kapsamlı bir plugin yazamayız malesef.
IRFN Kardeşim bana yardım edebilir misiniz ? bir şey yazdım da sorunlu sorunu sana özelden atsam yardım eder misin ?

Birde sizin o Rush nasıl bir şey hiç giremedim :D girmedim değil giremedim :D

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İrfan TheAxiall'ın devamlı bir oyun dediği Faction veya survival gibi bir şey galiba sabah akşam oynayabilecekleri bir şey.

IRFN Kardeşim bana yardım edebilir misiniz ? bir şey yazdım da sorunlu sorunu sana özelden atsam yardım eder misin ?

Birde sizin o Rush nasıl bir şey hiç giremedim :D girmedim değil giremedim :D
Rush oyunumuzda 4 adet base bulunmakta ve her base de su aracılığıyla brick,iron,gold düşer oyuncular bunları toplayıp Villager lardan baselerini geliştirmek için blok, savunma için kılıç,ok,zırh alır ve düşman baselerine girerek yataklarını tnt aracılığıyla patlatmaya çalışırlar yatakları patlayan oyuncular takımlarındaki herkes öldüğünde spawn olamadığı için diskalifiye olur. Oyun mantığı kısaca böyle.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İrfan TheAxiall'ın devamlı bir oyun dediği Faction veya survival gibi bir şey galiba sabah akşam oynayabilecekleri bir şey.

Rush oyunumuzda 4 adet base bulunmakta ve her base de su aracılığıyla brick,iron,gold düşer oyuncular bunları toplayıp Villager lardan baselerini geliştirmek için blok, savunma için kılıç,ok,zırh alır ve düşman baselerine girerek yataklarını tnt aracılığıyla patlatmaya çalışırlar yatakları patlayan oyuncular takımlarındaki herkes öldüğünde spawn olamadığı için diskalifiye olur. Oyun mantığı kısaca böyle.
Takım oyunu gerektirecek desenize ^_^.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Takım oyunu gerektirecek desenize ^_^.

takım oyunundan çok altımı kazanlarla karşılaştım rush ta ^^[DOUBLEPOST=1408496229,1408495528][/DOUBLEPOST]2 haftadan fazladır guncraft ı bekliyoruz , bu kadar uzun sürmesi ilginç.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğim lejyon plugini Alpha olarak devrede. Buglarını kapatmak kaldı sadece.