Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

61Razz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Guncraft zaten genel bir isimdir ve farklı modlara ayrılır;

Guncraft >
- Gungame
- Team deathmatch
- Captura flag

gibi modlar, ancak henüz sadece gungame yi kodlamıştık. Plugin 1 senelik oldugundan bakıma aldık. Arka planda geliştirdiğimiz sistemler var, bu sistemleri bitirmeden oyunu açmak istemiyoruz. Sistemi geliştirip, sonra guncraftın modlarını yapacağız. Ve bu sistem pek kolay bir sistem değil :] Sistemin ne olduğunu sorarsan basit olarak anlatayım. Mesela rusha 20 arena var, 4 katı daha çok performansda 50 Arena açabiliriz bu sistemi geliştirebilirsek. Ancak zaman gerekiyor, yazdığın yazıları okudum. Genelde insanlar neden bilgil verilmiyor diye soruyorlar, bu anlattıklarımı anlayabilecek kapasitede pek insan yok. Senin gibi olgun insanlar sordukça cevaplarım tabii ki.

Minecity amaç olmaz, sohbet muhabbet amaçlı olacak. Çeşiktli meslekler, ihtiyaçlar (susama tuvalet gibi :) ). Ev satın alıp geliştirme, (kira satın alma vesayre) daha akla gelmeyen birçok şey.
Yani sizin anlattığınız Minecity aynı Rpg'nin bazı zorunluluklarının olmaması gibi.Zorunluluktan kastettiğim /me veya /yapıyor gibi komutlar.Merakla bekliyorum.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu güzelim serverı eleştirenler , sürekli bir açıklarını bulup küçük düşürmeye çalışanlar soruyorum size o sefil hayatınız da siz ne başardınız ki başkalarının başarılarını eleştirebiliyorsunuz ?

Neyse bunları boş verelim gelelim Gun Craft'a : Guncraft adı altında birçok mg yapılabilir yeni guncraft'ı merakla bekliyorum eskisinden daha güzel olacağından eminim. sizden tek istediğim sadece team deathmatch olmasın diğerleri sadece zaman kaybettiriyor. Açıkçası noob noob oynayan kişilerle takım olmak istemiyorum. Bence deathmatch gibisi yok.

Size Guncraft hakkında bir kaç önerim var. Bence guncraft takımla oynanan ve bireysel oynanan olarak ikiye bölün. İsteyen istediğini oynar. Bu bölümlerin alt oyunları olacak. Mesela şunlar gibi.

Takım oyunu oyunları:
Team Deathmatch : önceden olduğu gibi 4 tane takım yapar sınınız millet deli gibi oynar.
Bayrak Kapmaca : iki tane takım olur bu takımların bayraklarını bir blok yapabilirsiniz mesela benim takımımdaki biri karşı takımdakilerin bayrağını alınca kafasına o takımın rengindeki blok gelecek ve kendi takımının oraya gidip herhangi bir şekilde bayrağı bırakıp takımına 1 puan kazandıracak. Oyun sonunda en çok puanı olan takım kazanır.
Saldırı Savunma : iki takım sırasıyla belli bir noktayı savunur. saldıran takım oyun süresi bitmeden o noktada belli bir süre durur ve ele geçirir.

Bireysel olarak oynanan oyunlar:
Deathmatch : Eskisi gibi belli bir süre verilir bu sürede en çok adam öldüren kazanır.
Aslında Deathmatch tan başka bir oyun gelmiyor aklıma ama şöyle bir şey de yapabilirsiniz kocaman bir harita ama çok da büyük olmasın herkes de sadece sniper var kılıç yok. Böyle bir oyun olsa güzel olabilir.
bu arada da ben soullhunter

Son olarak @IRFN yeni gelecek olan mine city de amacımız tam olarak ne olacak ? oyun hakkında daha fazla bilgi verebilir misin ?

Sonunda benden başka biride bir şeyler yazdı guncraft ile ilgili. Benim tek isteğim Putty nin kalması ve şarapnel bombasının kalkması. (Ben TheSneakyKiwi)

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
puty kalkmasın Şahsen en iyi kullandığım silah dır kendisi Puty ile çok şanslıyım rastgele bir yere bomba atıyorum sonra patlatıyorum bir bakmışım biri ölmüş

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Guncraft zaten genel bir isimdir ve farklı modlara ayrılır;

Guncraft >
- Gungame
- Team deathmatch
- Captura flag

gibi modlar, ancak henüz sadece gungame yi kodlamıştık. Plugin 1 senelik oldugundan bakıma aldık. Arka planda geliştirdiğimiz sistemler var, bu sistemleri bitirmeden oyunu açmak istemiyoruz. Sistemi geliştirip, sonra guncraftın modlarını yapacağız. Ve bu sistem pek kolay bir sistem değil :] Sistemin ne olduğunu sorarsan basit olarak anlatayım. Mesela rusha 20 arena var, 4 katı daha çok performansda 50 Arena açabiliriz bu sistemi geliştirebilirsek. Ancak zaman gerekiyor, yazdığın yazıları okudum. Genelde insanlar neden bilgil verilmiyor diye soruyorlar, bu anlattıklarımı anlayabilecek kapasitede pek insan yok. Senin gibi olgun insanlar sordukça cevaplarım tabii ki.

Minecity amaç olmaz, sohbet muhabbet amaçlı olacak. Çeşiktli meslekler, ihtiyaçlar (susama tuvalet gibi :) ). Ev satın alıp geliştirme, (kira satın alma vesayre) daha akla gelmeyen birçok şey.
havalı

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
puty kalkmasın Şahsen en iyi kullandığım silah dır kendisi Puty ile çok şanslıyım rastgele bir yere bomba atıyorum sonra patlatıyorum bir bakmışım biri ölmüş
Katılıyorum , ayrıca şarapnel bombasını kaldırsalar efsane olur.

(şarapnel bombası sinir krizi geçirip sinirden ağlamama neden olmuştur o günden beri şarapnel bombasından nefret ederim.)

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden ki çok eğlenceli silahlar onlar :D
Haklısın güzel silahlar putty ile (Umarım doğru yazmışımdır. :D ) herkesi tek vuruşta öldürebilirken.Şarapnel bombası ile çıkamadığım bir yere çıkmak sadece 1 kalbime maal oluyor.Yani ciddi anlamda gereksiz güçsüz bir silah.Şarapnel bazen kimseyi öldüremezken Nadiren bir sürü kişiyi aynanda alıyor. (Plugin hatasımıdır bilinmez.) Nadiren op bir silah iken genel olarak atıldığında yemek sesi çıkaran nörflenmiş (Artık nasıl yazılıyorsa ben okunduğu gibi yazacam.) bir silah.Geç patladığı için kolay kaçılabilir bir silah oluyor.Sadece dar alanda iş gören ve genelde kılıç kullanarak zar zor geçtiğim bir bölüm oluyor şarapnel bombası kullanmak zorunda olduğumuz bölüm.Benim defalarca kez yenilmeme sebep olmuş şarapnel bombası guncraftta iyi olanların gözünde bu işte.(Ben demiyorum ki iyiyim.Benim ve bir kaç arkadaşımın düşünceleri ve bu arkadaşlarım iyi .) Kısaca TheSneakWiki ye yani yoloman kardeşimize katılıyorum. (İsmimden anlarsınız zaten warman11111.)[DOUBLEPOST=1408736828,1408736436][/DOUBLEPOST]
Haklısın güzel silahlar putty ile (Umarım doğru yazmışımdır. :D ) herkesi tek vuruşta öldürebilirken.Şarapnel bombası ile çıkamadığım bir yere çıkmak sadece 1 kalbime maal oluyor.Yani ciddi anlamda gereksiz güçsüz bir silah.Şarapnel bazen kimseyi öldüremezken Nadiren bir sürü kişiyi aynanda alıyor. (Plugin hatasımıdır bilinmez.) Nadiren op bir silah iken genel olarak atıldığında yemek sesi çıkaran nörflenmiş (Artık nasıl yazılıyorsa ben okunduğu gibi yazacam.) bir silah.Geç patladığı için kolay kaçılabilir bir silah oluyor.Sadece dar alanda iş gören ve genelde kılıç kullanarak zar zor geçtiğim bir bölüm oluyor şarapnel bombası kullanmak zorunda olduğumuz bölüm.Benim defalarca kez yenilmeme sebep olmuş şarapnel bombası guncraftta iyi olanların gözünde bu işte.(Ben demiyorum ki iyiyim.Benim ve bir kaç arkadaşımın düşünceleri ve bu arkadaşlarım iyi .) Kısaca TheSneakWiki ye yani yoloman kardeşimize katılıyorum. (İsmimden anlarsınız zaten warman11111.)
Yani putty kalsın . Şrapnel kalksın[DOUBLEPOST=1408737193][/DOUBLEPOST]
gun craft ta 2. benim ^^ ah keşke oyuna hiç ara vermeseydimde hep 1. kalsaydım .
keşke bende vermeyeydim lady madina yı kolay bir şekilde yenebiliyorum ama ara verdiğim şüreçte benden fazla oynamış ve 8 inciliğe düşmüşüm önceden kaçtım bilmiyorum bi açılsada normale dönebilsem ve umarım seninle karşılaşmam yolomancım[DOUBLEPOST=1408740848][/DOUBLEPOST]Beklentim küçük biraz zaman gereklidir sadece rehberlerinizin sanırım bu server de asistan olarak geçiyorlar ben rehber diyicem işiniz çok oyuncu çok zaman az kısaca bizimle yani oyuncular ile oyun içi uğraşamıyorsunuz pek fazla ama oyun dışında yani buz dağının görünmeyen kısmında bizim için yaptıklarınız bir harika ki bu az biliniyor bu nedenle size edilen küfürün haddi hesabıda yok neyse beklentiye geçelim beklentim oyuncular ile ilgilenecek daha çok rehber ama serbest olanından değil creative 1 rehberleri creative 2 rehberleri skyblock skywars hepsi için rehberler skywarsta hile yi tespit edip ortadan kaldırmak için creative de hileyi ve küfürü tespit edip ortadan kaldırmak için minigames te de hile küfür bug vb. şeyler için rehberler bu da yarı yetkililer de büyük bir artış demek bu belki bolca zaman gerektirecek ve bazınız saçma bulacak o kadar yetki mi dağıtalım onca kişiye diye evet belki bağzzınız için saçma olabilir ve sizde olmayan vakitten harcama olarak görülebilir ama bu server için gerekli birşeydir aşırı küfür hack bug vb. seylerle siz ilgilenemiyorsunuz pek fazla o zaman bununla ilgilenecek adamlar bulun işte beklentim budur

Son düzenleme:

61Razz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın güzel silahlar putty ile (Umarım doğru yazmışımdır. :D ) herkesi tek vuruşta öldürebilirken.Şarapnel bombası ile çıkamadığım bir yere çıkmak sadece 1 kalbime maal oluyor.Yani ciddi anlamda gereksiz güçsüz bir silah.Şarapnel bazen kimseyi öldüremezken Nadiren bir sürü kişiyi aynanda alıyor. (Plugin hatasımıdır bilinmez.) Nadiren op bir silah iken genel olarak atıldığında yemek sesi çıkaran nörflenmiş (Artık nasıl yazılıyorsa ben okunduğu gibi yazacam.) bir silah.Geç patladığı için kolay kaçılabilir bir silah oluyor.Sadece dar alanda iş gören ve genelde kılıç kullanarak zar zor geçtiğim bir bölüm oluyor şarapnel bombası kullanmak zorunda olduğumuz bölüm.Benim defalarca kez yenilmeme sebep olmuş şarapnel bombası guncraftta iyi olanların gözünde bu işte.(Ben demiyorum ki iyiyim.Benim ve bir kaç arkadaşımın düşünceleri ve bu arkadaşlarım iyi .) Kısaca TheSneakWiki ye yani yoloman kardeşimize katılıyorum. (İsmimden anlarsınız zaten warman11111.)[DOUBLEPOST=1408736828,1408736436][/DOUBLEPOST]
Yani putty kalsın . Şrapnel kalksın[DOUBLEPOST=1408737193][/DOUBLEPOST]
keşke bende vermeyeydim lady madina yı kolay bir şekilde yenebiliyorum ama ara verdiğim şüreçte benden fazla oynamış ve 8 inciliğe düşmüşüm önceden kaçtım bilmiyorum bi açılsada normale dönebilsem ve umarım seninle karşılaşmam yolomancım[DOUBLEPOST=1408740848][/DOUBLEPOST]Beklentim küçük biraz zaman gereklidir sadece rehberlerinizin sanırım bu server de asistan olarak geçiyorlar ben rehber diyicem işiniz çok oyuncu çok zaman az kısaca bizimle yani oyuncular ile oyun içi uğraşamıyorsunuz pek fazla ama oyun dışında yani buz dağının görünmeyen kısmında bizim için yaptıklarınız bir harika ki bu az biliniyor bu nedenle size edilen küfürün haddi hesabıda yok neyse beklentiye geçelim beklentim oyuncular ile ilgilenecek daha çok rehber ama serbest olanından değil creative 1 rehberleri creative 2 rehberleri skyblock skywars hepsi için rehberler skywarsta hile yi tespit edip ortadan kaldırmak için creative de hileyi ve küfürü tespit edip ortadan kaldırmak için minigames te de hile küfür bug vb. şeyler için rehberler bu da yarı yetkililer de büyük bir artış demek bu belki bolca zaman gerektirecek ve bazınız saçma bulacak o kadar yetki mi dağıtalım onca kişiye diye evet belki bağzzınız için saçma olabilir ve sizde olmayan vakitten harcama olarak görülebilir ama bu server için gerekli birşeydir aşırı küfür hack bug vb. seylerle siz ilgilenemiyorsunuz pek fazla o zaman bununla ilgilenecek adamlar bulun işte beklentim budur
Tamam çok Asistan lazım diyorsun da kötüsü var iyisi var bunlar için toplam 10 Asistan almak gerekli mesela şuanda alımlar var ama çok dikkat ediyolar başvurulara ama 10 Asistan alcaklar mesela bunun için daha dikkatsiz bakmaları lazım ki daha çabuk 10 Asistan alınabilirsin eğer alınsa 10 Asistan hangi birine güveneceksin bir bölümü emanet etmeye.Güven işi bunlar.

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam çok Asistan lazım diyorsun da kötüsü var iyisi var bunlar için toplam 10 Asistan almak gerekli mesela şuanda alımlar var ama çok dikkat ediyolar başvurulara ama 10 Asistan alcaklar mesela bunun için daha dikkatsiz bakmaları lazım ki daha çabuk 10 Asistan alınabilirsin eğer alınsa 10 Asistan hangi birine güveneceksin bir bölümü emanet etmeye.Güven işi bunlar.
çok basit oyunun en iyisini incele hacksa banla değilse ve oyunda iyiyse o oyunu önemsiyordur ve o yapılabilir benim guncraft görmek istediğim kişi TheSneakWiki dir creative deki alımlar sadece başvuru ile yapılabilir ben sadece istediğimi belirtmek için başvuru yaptım yolladığım başvurunun bir geçerliliği yoktur sadece beklenti kısmın okunması yeterlidir bunu adminlere iletirsen sevinirim seni pek tanımıyorum adminmisin bilmiyorum adminsen zaten admine iletmişimdir değilsen iletirmisin görülmesini istiyorum

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@KaaNUmaY bana tek cevap veren admin sensin(en azından bu forumda) senin görmeni istiyorum.

Abi neden faction plugini ile aynı mantıkta çalışan bir plugin kodlamak ile uğraşıyorsunuz ? Veya neden guncraft ı bakıma almadan tekrardan kodlanabiliceğini düşünemiyorsunuz ? Çok fazla zaman istiyor diyorsunuz ama zaten siz yeterince zaman kaybediyorsunuz. Ve ya neden oyunda olduğunuz zamanın çok azında bile vanish ten çıkıp insanlarla ilgilenmiyorsunuz ? Bu gayet yapılabilecek bir şey. Bakın ben(biz) sizin emeklerinizi kötülemiyor veya sunucuyu kötülemiyoruz ama sizin yaptığınız yöneticilik yanlış. Tamam lejyon plugini sonsuza kadar faction olarak kalmayabilir ama en azından daha önemli işler bitince lejyon pluginini halledebilirsiniz.
Daha önce ben hiç kimsenin lejyon plugini gibi bir plugini istediğini görmedim son oyuncuda. Bakın , bu böyle olmayacak , gelin adam gibi şunu Skype de konuşalım. skype: thesneakykiwi1

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@KaaNUmaY bana tek cevap veren admin sensin(en azından bu forumda) senin görmeni istiyorum.

Abi neden faction plugini ile aynı mantıkta çalışan bir plugin kodlamak ile uğraşıyorsunuz ? Veya neden guncraft ı bakıma almadan tekrardan kodlanabiliceğini düşünemiyorsunuz ? Çok fazla zaman istiyor diyorsunuz ama zaten siz yeterince zaman kaybediyorsunuz. Ve ya neden oyunda olduğunuz zamanın çok azında bile vanish ten çıkıp insanlarla ilgilenmiyorsunuz ? Bu gayet yapılabilecek bir şey. Bakın ben(biz) sizin emeklerinizi kötülemiyor veya sunucuyu kötülemiyoruz ama sizin yaptığınız yöneticilik yanlış. Tamam lejyon plugini sonsuza kadar faction olarak kalmayabilir ama en azından daha önemli işler bitince lejyon pluginini halledebilirsiniz.
Daha önce ben hiç kimsenin lejyon plugini gibi bir plugini istediğini görmedim son oyuncuda. Bakın , bu böyle olmayacak , gelin adam gibi şunu Skype de konuşalım. skype: thesneakykiwi1

Çok duygusal konuştun, duygulandım :(

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok duygusal konuştun, duygulandım :(
tuhaf bir yazı şekli kullanmışsın gerçek mi söylüyorsun dalgamı geçiyorşun belli değil ve eğer dalga geçiyorsan gerçekle dalga geçiyorsun adam olanı gayet açık ve net bir şekilde anlatmış ve senin cevabın bumu[DOUBLEPOST=1408753357,1408751575][/DOUBLEPOST]donduran ateş hala çevrim içisin gerçekten uyumuyormusun

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dalga geçiyorum tabi :] Bizim yerimizde olmadığınız için anlamıyorsunuz işin zorluğunu. Hep kafanızda internetten plugin indirip kurmak yer edinmiş. Biraz araştırırsanız java developerliğin nekadar zor olduğunu anlarsınız. Yani kısacası her şey /inşa et /yap ile bitmiyor. Öncelikle Guncraftı kapattım, güncelleme yapmak için değil. Guncraft plugini eski, spigotu güncelleyince sorunlar olmaya başladı. Örneğin, oyuna başlıyorsun ortasında kitleniveriyor. Bir kaç saat çözmeye çalıştım çözemeyincede, pluginin nekadar eski olduğu hatta kodladığım ilk minigame olduğu aklıma geldi. Up uzun gereksiz kodlar, laga sebep olan gereksiz değişkenler - döngüler. Dedimki maden bu kapanma sorununu çözemeyeceğim , bende kapatayım en güncel kodlama bilgimle 0 dan yazayım, hatta öyle bir sistem kurayımki şuankinden 2 kat daha çok performanslı olsun ve 5 yerine 20 arena olsun. Hatta Guncraftta sadece GunGame değil, free for all - team deathmatch . Capture flag ve birçok modu entegre et, ve şuanki saçma silahları (şarapnel bombası gibi) silip yerine daha iyi ve oynanışı daha zevkli silahlar getir. Eee bunu yapmak kolay değil, yabancılar boşunamı plugin başına developerlara 200-300 euro teklif ediyor :) İşte bu yüzden herşeyin yeri ve zamanı var, keyfimden kapatmıyorum oyunları. Sadece bekleyin ve görün dostlarım. İyi forumlar :lol:

Not: Vampirler uyumaz :örümcek: