Mctr |5 Yeni Class | 1.7.2 | Tüm Sorunlar Düzeltildi | Türkiyenin En İyisi

captainarda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yardım edin foruma giremiyom yani whiteliste de giremiyom LÜTFEN YARDIM

Metin KARAKAYA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu içerik LaxMean tarafından kaldırılmıştır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Metin KARAKAYA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lütfen çocuksu tavırlar gösterme.Ben sadece girdiğiniz günahın büyüklüğünden bahsediyorum.Bu haritayı yapmaları ne kadar sürdü haberiniz var mı ?
Sizse mod yükleyip tek tıkla indirdiniz world edit ile //walls çekseniz gene oynardım serverinizi fakat bu kadar zavallı olmak...Yani emek verin be kardeşim.Bana karşı verdiğin cevap 'sanane lan ' oldu çünkü verecek cevap bulamadın.Haklıyım.Şu devirde herkes Müslüman ama kendine.
sus adamlar alır senin serverindede rehberlerin durduk yere ban atıyo buna ne diyeceksin yaa

Cem350

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bak Kardeşim 1.6.4 ile giriyorum olmuyo communication error diyo

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konumu rpg bölümünde takılırken gördüm hala mesaj yazan arkadaşlar ve sunucunun tekrar açılmasını isteyen birçok arkadaş olduğunun farkındayım.

ancak şu sıralar böyle bir şey mümkün değil 2. sezonuda açılan sunucumuzun 2. ve 1. sezonunda gözlemlediğim kadarıyla bu işi tek başıma yürütemiyorum sunucudaki birçok kişinin isteğini maalesef yerine getiremedim ilgilenemedim çünkü tek başıma yapabileceğim bir iş değil.

ancak yaz tatilinden sonra önümüzdeki 15 tatilde (şubat tatili) doğru düzgün bir ekip bulabilirsek tamamen profosyonel internet sitesinin tamamı bize ait birçok yeniliklerle yeni bir sunucu açmayı hedefleyebilirim. ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum sunucunun kapanmasından aylar sonra bile konuya mesaj atmanız çok hoşuma gitti umarım tekrardan açabilirim sunucuyu (hayatta kalma bölümündeki en kalabalık konumuza bile mesaj atan arkadaşlar olmuş ). Teşekkürler İyi Forumlar...

KingFalkon_Yigit

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
konumu rpg bölümünde takılırken gördüm hala mesaj yazan arkadaşlar ve sunucunun tekrar açılmasını isteyen birçok arkadaş olduğunun farkındayım.

ancak şu sıralar böyle bir şey mümkün değil 2. sezonuda açılan sunucumuzun 2. ve 1. sezonunda gözlemlediğim kadarıyla bu işi tek başıma yürütemiyorum sunucudaki birçok kişinin isteğini maalesef yerine getiremedim ilgilenemedim çünkü tek başıma yapabileceğim bir iş değil.

ancak yaz tatilinden sonra önümüzdeki 15 tatilde (şubat tatili) doğru düzgün bir ekip bulabilirsek tamamen profosyonel internet sitesinin tamamı bize ait birçok yeniliklerle yeni bir sunucu açmayı hedefleyebilirim. ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum sunucunun kapanmasından aylar sonra bile konuya mesaj atmanız çok hoşuma gitti umarım tekrardan açabilirim sunucuyu (hayatta kalma bölümündeki en kalabalık konumuza bile mesaj atan arkadaşlar olmuş ). Teşekkürler İyi Forumlar...
Skypenede baksan :D Mesaj doludur