ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

exlusiive

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ip mi değişti bir kaç gündür giremiyrum
-ohmena

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence yeteri kadar profosyonel değilsiniz. Normal bir sunucunun makinesini bulamadan bu sunucu fikrini ortaya atmış olmanız biraz garip kaçıyor.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence yeteri kadar profosyonel değilsiniz. Normal bir sunucunun makinesini bulamadan bu sunucu fikrini ortaya atmış olmanız biraz garip kaçıyor.
Bu bir projedir. İnsanların nitradofan alıp fikirsiz sunucu açması profesyonellik değildir. Planlı programlı çalışıp sorun çıkmasıdır profesyonellik. Öncelikle size soralım biraz. Hayatında ilk kurduğun sunucuda ödül alıp 2. Projende birçok insanı daha minix gibi ufsk projede topladın mı? Bizim bir sunucumuz var zaten. Al sana bir yargısız infaz daha. Büyük ihtimalle daha önce bir sunucu kurdunuz veya hala kurulu. Çünkü bu tür başarısızlık gösterimi yargısız infazlar hasetten hasenat sebebinden kaynaklanıyor.
Ben projeden bahsedeyim tekrar
- mart ayı itibariyle iki kişiyle birlikte büyük bir hub lobisi hazırlandı.
- mini oyunları hazırladık.
Ve ağustos ayı oldu 2015e kadar bekletmeme adına;
- hub kurulana kadar minix projesi hayata geçirildi.
- insanların veri kaybı yaşamayacağı hubtan devam edebileceği geçişler yapıldı.
Şimdi anladınız mı beyfendi. birçok sunucu reset atıyor biz ise arsa, veri para ve item kayıpsız huba geçirip büyük hizmet vericeğiz
Ve son bir dipnot daha
Bu profesyonel olmayan dediğiniz sunucunun bir adet sunucu Mercedes Benz'in resmi servisinde bulunmaktadır. Fakat port erişimlerinden internete sızıp virüs bulaştırmaları sonucu sunucular kitlendi. Sadece bizim değil mercedesin kendi sunucularıda dahil.pxjasius eğer kendine cahil denmesini istemiyorsan iyi bir bilgiyi toplayıp sonra bana saldır çünkü şu an gözümde sadece cahil bir saldırgansın.

Detaylı bilgi her zaman için sitemizde verilecektir. İyi günler
www.serverx-network.tk

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar tekrar inceledim. Arkadaşın sunucusu bulunuyor. Kendisi konu hazırlıyor, ama konu hazırlayanların konusunu okumadan yorum yapıyor. Profesyonel değilsiniz derken okumamışlığından profesyonelsizliği belli oluyor. Aynı zamanda fikir kelimesinin ne demek olduğunu bilmiyor.
"Makine bulamadan bu sunucu fikri" demiş. Hemen failleri sayıyorum.
1- Makinemiz olduğu halde bulamadan demiş.
2- fikir kelimesi özünde "birşeyi geliştirmeden o şeyi planlamak" anlamına gelmektedir.
Çok kısaca ben sadece cahil demekle yetinmekteyim. Hasetten kaynaklanıyor.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten bir kere cevaplamıştın. Daha da abartmaya üstüne gitmeye gerek yok.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten bir kere cevaplamıştın. Daha da abartmaya üstüne gitmeye gerek yok.
Gerçekten bu tür şeyler bende üzücü bir durum oluşturuyor. Ben sitemde ve burda açıklama yapıyorum, fakat elin teki geliyor ve konuyu dahi okumadan profesyonel değilsiniz bence diyor. Gerçekten üzücü bir durum ve gerçekten yargısız infaz oluyor.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar tekrar inceledim. Arkadaşın sunucusu bulunuyor. Kendisi konu hazırlıyor, ama konu hazırlayanların konusunu okumadan yorum yapıyor. Profesyonel değilsiniz derken okumamışlığından profesyonelsizliği belli oluyor. Aynı zamanda fikir kelimesinin ne demek olduğunu bilmiyor.
"Makine bulamadan bu sunucu fikri" demiş. Hemen failleri sayıyorum.
1- Makinemiz olduğu halde bulamadan demiş.
2- fikir kelimesi özünde "birşeyi geliştirmeden o şeyi planlamak" anlamına gelmektedir.
Çok kısaca ben sadece cahil demekle yetinmekteyim. Hasetten kaynaklanıyor.
Ben zaten profosyonel biriyim demedim.Ve bence dedim zaten tüm mesajlarınızıda okumuştum sadece bir yorumda bulundum.Belkide yorumum hatalıdır.Kusura bakmayın konunuzda biraz dağıldı.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben zaten profosyonel biriyim demedim.Ve bence dedim zaten tüm mesajlarınızıda okumuştum sadece bir yorumda bulundum.Belkide yorumum hatalıdır.Kusura bakmayın konunuzda biraz dağıldı.
Çok mühim değil tabii ki hepimiz eleştirilere açığız, fakat konularımızı oluyun çünkü açıklama yaptım. Profesyonellikten kastım Türkçenizdi ve anlamamanızdı. Problem değil. Eleştiriniz için teşekkür ederim.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz hayırlı olsun.

21.08.2014 Gece 04:28 'de
mc.serverx-network.tk subdomaininden ve
88.222.189.100 ipsinden giriş yapmayı denesemde giriş yapamadım.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebriğiniz için teşekkür ederiz. Sunucumuzun makinesi mercedes benzin resmi servisinde bulunuyor. Fakat bir takım hacker tipliler portlardan giriş yaparak şirketin tüm internetine virüsü yaymışlar. Bana verilen bilgi bu. Eğer sorun giderilmezse makinemizi datacentere yollayacağız malesef.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli oyuncularım;
Ben pazar sabahı ilk feribotla istanbula dönüyorum. Mercedes benze büyük hasarlar verildi. Eve gelince mecburen bir adet sunucu kiralamak durumunda kalacağız. Bağışlarınızla ayakta duracağız sanırım. Sponsor olursa şayet daha güzel olur.[DOUBLEPOST=1409001906,1408703338][/DOUBLEPOST]Merhaba dostlarım;
An itibari ile Mercedes Benz'in servisindeki bir dostumdan bir açıklama aldım. Sunucularımızı tamamen formatlayıp yeni sistem kurmuş. İnternet erişimlerindeki sıkıntılar bilgi işlem tarafından giderilerek sunucu tertemiz bir hale getirilmiş. Bu yeni dönemimizde bizim yepyeni ve başarılı bir sunucu hayatı beklediğinin göstergesi. Önlemleri almışlar. Gerçekten ServerX Projesi için onlara çok büyük zarar verdik. 2 hafta bu hatayı düzeltmek zorunda kaldılar. Erişimleri gitti. Sizden ve bilgi işlemdeki dostlarımdan özür diliyorum. Kısa sürede (1-2 gün) itibariyle sizlerleyiz.

krisk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlarım;
An itibariyle sunucunun haritasının yapımları devam etmektedir. Sunucudan 4 adet fotoğraf Ekran Görüntüleri! kısmına spoiler şeklinde eklenmiştir.