ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konuyu Güncellemeişsin. Ama Sunucu kapalı
Ve şu konu: XenForo Temasının lisanısnı Görebilirmiyim!
http://www.serverx-network.tk/
Kapalı sunucunun tanıtım konusu çok rahatça yapılabilir. Yepyeni bir üye gelipte benim kötüleyecek diye, daha cümleleri bir araya getiremeyen bir kişiye lisans göstericek değilim. Bu konuyu daha önce yukarıda konuşmuşluğum var. Burdan biri çıkıpta benimle bu şekilde muhattap olabileceğini sanıyorsa yanılıyor. Bir insan çıkıpta beni ve sunucu varlığımı kötüleyecek diye çıkıp "dikilme" söz konusu bile olamaz.

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@SearchTR bakrmısın sunucu: offline
he XenForo teması lisansıs ise tr.Xenforo'ye şikayet edeceğim

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hazır konu hortlamisken şunu açıklığa getireyim. Forumda sunucu ödülleri oldu kabul ve senin sunucunun bi tanesi ödül aldı oda kabul ama forumda elmas ve zumrüt ödül kimse almadı. Elmas aldık diye milleti kandırma. Sunucu aşırı bakımda kaldığı için alındı ödülün. JusticeWhip
Elması biz aldık daha sonra altına çekildi ve altın ödülüyle devam edildi. Ayrıca Questturk olsun vs. daha birçok server açılmadan tanıtımı yapıldı. Biz açtık. Ardından bakıma aldık. Bunu oyuncularımız bilir. Sizin tek işiniz gücünüz insanları eleştirmek, çünkü siz hayatınızda hiçbir şeye sahip değilsiniz. Safsınız. Bu yüzden kaliteliyi kötüye eleştirme yöntemine başvurulmakta. Sizin gibi insanları kandırmaya ihtiyacım yok. Arkamdan hiç yalancı, dolandırıcı denilmedi. Bunun tek yegane sebebi dürüst karakteristik yapısına sahip olmamdır. Malesef sizin tuvalete girip yaptıklarınızı biz tecrübelerimizle yapmıştık zaten. Bu arada buda ilk elmas ödülü aldığımızda sevincten çektip kuzenimize yolladığımız fotoğraf:
"
"

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elmas sunucuyu bu forumda daha fazla sunucu hakederken sizin üstünüzde elmas aldi diye duyurulmadi. Eger varsa bi kanitiniz sunun. Altın sunucu aldiginizi biliyorum. Milleti elmas aldık diye yanlış bilgiye yönlendirmeye hakkınız yok. Sizin gibi insanları kandırmaya ihtiyacım yok. Bana bunu demissiniz ama ben altın aldıgınızı kabul ederim yönetimede sorun altın sunucu diye geciyor adınızı o sunucu adi ile. Tekrar söylüyorum elmas aldiginiza dair bi kanit sunun özür dileyip gideyim. Benim için o yazı fotografini cekip atman bi kanıt degil yazarim bi yazıyı çekerim fotografını. Sizin bana burada yaptiginiz bi kaç hakaret eleştiri kaldiramiyorsunuz anlamina geliyor. BANA Sizin tek işiniz gücünüz insanları eleştirmek, çünkü siz hayatınızda hiçbir şeye sahip değilsiniz. Bide bu sözü söylemissiniz. Benim bu hayatta neye sahip oldugumu siz bilecek degilsiniz bu 1. İkincisi ise forumdan gidersek ben bu forumda hakkımla yöneticilige yükselmis bir insanim.Bir sürü iyi insan tanidim bir sürü arkadas edindim.Ben bunlara sahibim. Bi kaç iftira atılmıstır. Bunlar acikliga kavustu yönetimde biliyor bazıları hariç gidipde banlama sebebimi koymayin :) Tek açıklıga kavusmayan olay ronin onuda tam kesin bi bilgi yok ortada.
Saygılar
Öncelikle açıklamamı size sundum farkındaysanız, ilk sleepy bana elmas sunucu verdi. Orizonda altın diye yönetim ekibi sleepy'e dediki "o konu elmaslık değil altınlık", bu sözün ardından altına düşürüldü ve farkındaysanız birçok konularda benden alıntı kısımlar var, hatta logolarım bile çalındı ilkte. Ama ilk forumun elmas ödülü bana verildi. İndirildi orası ayrı. Ama verildi yani. Bunu en iyi sleepy'den öğrenirsin, forum yöneticisiydi o zamanlar ve bana ödülü veren o idi. Ben insanları kandırırsam oyuncu elde edemem. Ama saf bir şekilde oyun sunuyorum ve ilk açılışta full çekmesi benim dürüstlüğümün, ekibimin dürüstlüğüdür. Bu başarıyı karakterlerimize borçluyuz. Bazı insanlar var ismini açıklamak istemediğim, sunucuyu flat mape kurup vip kazanmak için sunucu kuran ve bu sunucuyu oyuncular için değil para için kuran. Biz bunlardan değiliz, buyrun 2.kanıtlar...

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz teşekkür ederiz. Ben eleştiri kaldırabilen bir insanım fakat en hayatımda insanları dolandırmadım, kandırmadım, yalan söylemedim. Siz kandırmayın diyince karakterime laf geldiği için size hızlı bir çıkış yaptım. Ailemde ve yaşadığımız bölge de ben dürüstlüğüm ile bilinirim. Açtığım sunucular gerçek hayata bir bakış açısı olduğundan oyuncu çekmiştir. Tanıtım konularımı herkes çok beğendiğini söyler. Sunucuda bakıma alındı. Ben bununda açıklamasını yaptım. Mercedes benzdeki sunucumuza bir saldırı gerçekleşti. Bu yüzden server kapandı ve bakıma alındı. Yoksa server şu an 1 ayını dolduran başarılı bir sunucuydu.

[OtomatikMesaj] Bu mesaj telefondan gönderilmiştir.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değirmen gövdesini biraz daha kalın yapıp köprünün oradaki suyu genişleterek daha iyi görüntü elde edebilirsiniz
O gölet tarzı sulak alan daha sonra daha güzelleştirilecek. şu an bunları tek yaptım ekibimizde mimar olmadığı için.[DOUBLEPOST=1410384437,1410384194][/DOUBLEPOST]Daha önce hiçbir sunucuda olmayan bir yapıt yapıldı. Bu yapıtın en büyük özelliği işletmeli olması. Çok büyük bir özellik bu özellik çok yayılacak...[DOUBLEPOST=1412257783][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar oyunumuzun harita tasarımı tamamen bitirilmiştir. Okullar nedeniyle ilk haftalar pek aktif olamadık. Gerek stres gerek okul psikolojisiyle kendimizde değil idik.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
1 ay içerisinde açılır mı? Sunucu güzel olacağa benziyor. ^^

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 ay içerisinde açılır mı? Sunucu güzel olacağa benziyor. ^^
Uzun süredir bir miktar oyuna katkı yapamadık. Bunun sebebi çevremizde ayaklanmaların çok olmasıydı. Çok pislik bir semtte yaşıyoruz malesef. Sunucuda çok bambaşka özellikler olucak. Çok başka farklılıklarla karşılaşacaksınız. 1 ay içerisinde açılır tabii ki.[DOUBLEPOST=1414318205,1412720151][/DOUBLEPOST]Evetttt, arkadaşlar makinemiz tamamlandı...