Dragon_sf_7 kullanıcısının son içeriği

1. Dragon_sf_7

Şu Tür Serverlere Özenen Bir Tek Benmiyim ?

Evet maalesef bende bu yüzden bıraktım bu oyunu. Bu tür serverlerde böyle PvP atıcak kitle yok.
  2. Dragon_sf_7

Şu Tür Serverlere Özenen Bir Tek Benmiyim ?

Bu adamların attığı pvp bizim factionlarımızdan çok daha zevkli yahu. Ne edit var ne insanların envanterinde 1 stack enchli. Kimi PVP'Sİ İYİYSE o kazanıyor. Para konuşmuyor serverlarda.Gerçekten şöyle ileri düzey bi ingilizceye sahip olsaydım tekrar bu oyuna başlar burlarda oynardım. İLK Videoda...
  3. Dragon_sf_7

Minecraft Geçmişi - Geleceğe doğru yolculuk!

1.4.7 Derim başkabirşey demem. O eskidenki kapı açılma sesi mağaradaki sesler. Adama vurunca farklı ses çıkması çok iyiydi.
  4. Dragon_sf_7

Minecraft'taki mantık hatası

Minecraft'ın bence artık pvp'de , ufak tefek blok yenilikleri itemler felan haricinde ilerleyebileceğini sanmıyorum. Tabi şu an 1.12 felan çıkmış sanırım hiç girmedim ben hala 1.8 de takılıyım hatta olsa 1.7 serverde oynuyacağım ama yok.
  5. Dragon_sf_7

Modlu Serverler Hakkında Biraz Konuşalım

Çok uzun zaman önce tek 1 modlu sunucuya girmiştim oda Enes baturun açtığı pixelmon serveriydi. Ozaman şimdiki gibi takipçisi yoktu ama insanlar akın akın giriyordu servere. Modlu serverinde tadı farklıdır ama.
  6. Dragon_sf_7

Minecraft - Yaş Kitlesi #1

Zamanında çok fazla hileli factionda oynadım hilesizde. Size şöyle diyeyim ikisininde tadı çok farklı. Hileli faction da öyle düşündüğünüz gibi bir yer değil. Zamanında aşırı zevkliydi. Hatta hilesi güçlü olana saygı duyulurdu. Olay sadece killauro yu açmakta bitmezdi. Ama tabi hilesizinde zevki...
  7. Dragon_sf_7

Minecraft'ta Sorularınız Nelerdir? (Cevaplıyorum)

Katılıyorum bende neredeyse orlardan gelmeyim. Eskiden sunucu yetkili alımlarına girerdim en az 1inde yetki alırdım. Şimdiki serverler çok fonksiyonlu. Çok fazla kodlama build var. Biz eski kafa kalmışız biraz :)
  8. Dragon_sf_7

Minecraft'taki noobluklarınız?

Sene neredeyse 2013 civarı. AxiTr bilişim serverlerinin birinde oynuyorum ve ogün servere restart geldimi diyeyim ne diyeyim. Yani herkes tekrar registerle kayıt oluyordu. Bende modun çarına girmiştim tabi. Kendime oluk oluk elmas ve elmas set atmıştım. Şimdiki aklım yokki gideyim p4 kes 5...
  9. Dragon_sf_7

PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

Ben sürekli böyle ban yiyeceksem sizin skypenizi eklememle ne değişecek ? Çünkü bu 2. oluyor.
  10. Dragon_sf_7

PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

Serverin hile koruma plugini dehşet kötü. 3-4 adam ard arda kestim diye 2 gün ban yedim ne makro ne kill aura vardı. Sanırım iyi oynayanlara garazi var bu serverin :huh:
  11. Dragon_sf_7

Dönsemmi dönmesemmi?

Senin Kararın Eski Forum Olmasa Bile Yinede Zaman Geçilirebilcek Biyer.
  12. Dragon_sf_7

Neden lapisli fekşın tutuyor?

Türkler Kolayı Rahatı Sever.
  13. Dragon_sf_7

Neden 1.9 sunucu yok

NomercyMc Adlı server var 1.10 da , çok sağlam pvpciler içeriyordu bu server. Ama 1.10 a geçince online sayısı 20 nin üzerine zor çıkıyor 1.8 iken en az 80 idi.Bundan dolayı geçmiyodur sunucular. Çünkü 1.9 un pvpsi berbat
  14. Dragon_sf_7

Craftoliada yeni dönemin başlangıç haftasından sıcak kareler!

Oxuruk a ne oldu youtubede bi serisi vardı yıllar önce severek izlerdim nerelerde şu an ?
  15. Dragon_sf_7

Lapisli sunuculari sevmiyolar lapislide oynuyorlar

Yok kardeşim gerçekleri söylüyorum. Milletimi severim hatta başka bir millettede yaşayamam ama hazırı severiz.