PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
PvP Firardan ban atıldığında bazen haksız atma gibi bir durumu vardı artık yok.

Bazı değerlerin kayıt edilmemesi sorunu çözüldü. (Büyük bir problem)
Artık otomatik backup alıp FTP sunucumuza yükleyecek bir sistemimiz var :)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların skinlerinin bulunduğu veri tabanında olan büyük bir sorun düzeltildi.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
imgpsh_fullsize (1).png

Selamlar!
4 Ağustos 2015, umutsuz yolculuğumuzun ilk günü. @GameKingTr59 ile bu günlere geleceğimizi düşünmemiştik. Bugün tam 2 yıl oldu, her şey sizin sayenizde. Tam 1 yıl önce Türkiye'nin en büyük kitleli ilk ve tek PVP sunucusu olmayı başardık ve bu sıfatı tam 365 gün boyunca koruduk. Önümüze çok engel kondu, büyük saldırılar yedik. Pes etmeyi dahi düşündük ama sizin gücünüzle pes etmedik. Sizden güç kazandık biz. Sunucumuza 2 yıldır kayıt olan 80.000'e yaklaşık oyuncumuz, günlük 300 farklı ziyaretçimiz, günün belirli vakitlerinde ortalama 60 ila 100 arasında değişen oyuncu sayımız ile xFall her zaman gelişmeye devam etti. Öncelikle 2 yıl boyunca sunucu için emeklerini eksik etmeyen ortağım @GameKingTr59'e, sunucumuzun bütün sorunlarıyla ilgilenmeye çalışan, kendi vaktinden ayırıp gönüllü olarak xFall ile uğraşan moderatörlerimiz @ErenOzsahin @iFroZen @CowboyBebopTR, şimdi görevde olmayan ancak emekleri göz önünde olan @CyberIlhan ve @JastRekt__ 'e ve arka planda her daim bizlere yardım eden @Breakthrough 'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki xFall, iyi ki sizler!

Düzenleme: Sunucumuzda 20.00'da 2. yaş kutlamaları olacaktır. Çeşitli etkinlikler, ödüller, turnuvalar ve çok daha fazlası için xFall'a bekliyoruz!

MrHappy

En iyi cevaplar
0
2017-08-06_20.09.58.png

Tam 20.00'da sözleştik, 8 dakikaya sunucu doldu taştı! Bizi 2 yıl boyunca yalnız bırakmayan oyuncularımızın hepsine teker teker teşekkür ederiz. Turnuva yapıldı, kazananına 1 aylık Bedrock Donor hediye edildi. Toplu fotoğraflar çekildi, bounty eventleri yapıldı. Tüm sunucu yetkilileri oyuncularla özel ilgilendi, halktan insan gözüktü. Bu günü bize özel yaptığınız için size minnettarız.
2.yıla özel videomuz 16 Ağustos 2017 tarihinde https://www.youtube.com/channel/UCpSIF6vd5idyDS2FFucOmug kanalında yer alacaktır.

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle en büyük tecrübelerimi xFall gibi bir sunucudan kazanmak beni çok mutlu etmekle birlikte çok da gururlandırıyor. Sunucu'ya yetkili olarak 04.08.2016'da katılmış ve sunucunun rekor kırdığı döneme denk gelmiş olmakta ayrı bir güzel. Hedefim 04.08.2016'dan 04.08.2017'ye kadar sunucuda yetkili olarak kalabilmekti, fakat bu hedefime 3 ay kala veda ettim. 1 yıl 8 ay bir süreyle bu sunucuda oyuncuyum, gerçekten oynarken aldığım zevk anlatılamaz. Çok farklı bir zevk veriyor. xFall serüvenimin 9. ayında Yetkili kadrosuna dahil olmak ve sunucunun en dolu en popüler günlerine denk gelmek inanılmaz bir histi, gerçekten çok güzeldi. Oyuncuyken bağımlısı ve delisi olduğum nadir sunuculardan birisi xFall'dır @MrHappy bunu çok iyi bilir. :) @GameKingTr59 'dan sunucu hakkında ve ceza verme hakkında bilgi, @MrHappy 'den ise mimari ve yapı bilgisi hakkında kazanım elde etmiş bir moderatör olarak, moderatörlük kariyerime xFall'ın verdiği tecrübelerle daha büyük sunucularda devam etmekteyim... İyiki varsın xFall, iyiki varsınız @MrHappy Barkın abi ve @GameKingTR59 Kıvanç abi. Sizden çok şey kazandım, daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle. :)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bot konusunda birkaç önemli değişiklik yapıldı. @Breakthrough
Holografik Top 20 yapıldı. @Breakthrough
Sezon sistemine geçiş yapıldı her sezon bitiminde ilk 5 kişiye ödül verilecek. @CowboyBebopTR
/market güncellendi. @CowboyBebopTR
Turnuva saati değiştirildi.

BuildUHC sorunları düzeltildi.
Birkaç ek sorun daha çözüme kavuştu.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni konu hayırlı olsun, yine akıtmışsın Barkın (!).

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverin hile koruma plugini dehşet kötü. 3-4 adam ard arda kestim diye 2 gün ban yedim ne makro ne kill aura vardı. Sanırım iyi oynayanlara garazi var bu serverin :huh:

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben sürekli böyle ban yiyeceksem sizin skypenizi eklememle ne değişecek ? Çünkü bu 2. oluyor.
Haksız yemiş isen sistemleri gözden geçirebilirdik sen skype eklemek yerine beni arkadaşlıktan çıkardın yapabileceğim bir şey yok iyi günler.

MrHappy

En iyi cevaplar
0

2.yıla özel yeni lobimiz aktif! İyi oyunlar dileriz.

Son düzenleme: