Şu Tür Serverlere Özenen Bir Tek Benmiyim ?

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu adamların attığı pvp bizim factionlarımızdan çok daha zevkli yahu. Ne edit var ne insanların envanterinde 1 stack enchli. Kimi PVP'Sİ İYİYSE o kazanıyor. Para konuşmuyor serverlarda.Gerçekten şöyle ileri düzey bi ingilizceye sahip olsaydım tekrar bu oyuna başlar burlarda oynardım. İLK Videoda 12:28 15:03 bakmanızı tavsiye ederim. Adamlar mükemmel bir oyun zevki yaşıyor.

[DHTUBE=[MEDIA=youtube]6rDJddbrcwQ[/MEDIA]

[DHTUBE=[MEDIA=youtube]l9jRJ5QytMQ[/MEDIA]

Son düzenleme:

Majorax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkler bu sunucuları yapabilir. Ama kitle gene bozar , hile dolu olur. Sunucu olsa bile kitlesi kötü olur. Hayalden ibaret bunlar

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Videonun 12:28 kısmı gerçekten çok güzelmiş :p Bizim sunucular full huzuni olduğu için bunları yapamayız. 10 yaşındaki çocuklarla bu mümkün değil :(

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de böyle bir sunucunun olması imkansız gibi gibi. Oyuncu sayısı çok olsa bile kitle ''hileci'' olur.

• Beğen
Reactions: ExS

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türkiye'de buna benzer bir sunucu açılmıştı.1 yıl açık kalıp kapandı ama. :(

ExS

En iyi cevaplar
0
@Dragon_sf_7 hayır bro,yalnız değilsin :)
Gerçekten Türk sunucularımız artık çok vahim durumda...
Eğer param olsa global bir sunucu açarım, zaten temellerini atmıştım fakat bazı dolandırıcılar yüzünden açamıyorum. Sen beni dolandırmasaydın global bir mmorpg açacaktım her şeyi hazırdı. Umarım Türkiye de iyi sunucular çıkar, ben çıkmayacağı kanaatine varmıştım ve global açıyordum ki maalesef sen çıktın karşıma :(

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eğer param olsa global bir sunucu açarım, zaten temellerini atmıştım fakat bazı dolandırıcılar yüzünden açamıyorum. Sen beni dolandırmasaydın global bir mmorpg açacaktım her şeyi hazırdı. Umarım Türkiye de iyi sunucular çıkar, ben çıkmayacağı kanaatine varmıştım ve global açıyordum ki maalesef sen çıktın karşıma :(
Her attığım yorumda karşıma çıkma burakcım.
İstersen skype gel bu konu burada konuşulabilecek bir konu değil :)

ExS

En iyi cevaplar
0
Her attığım yorumda karşıma çıkma burakcım.
İstersen skype gel bu konu burada konuşulabilecek bir konu değil :)
Seninle konuşacağımı konuştum ben, karşı çıkmadım destek verdim. Türkiye den iyi sunucu çıkmaz dedim.