bakkalmarket7 kullanıcısının son içeriği

1. B

Dream Land | Irklı Hayatta Kalma Sunucusu|Her ırka 3 beceri eklendi.| dreamland.mcsunucum.net

:D Eleştiri Yapan Ben Değilim Dikkatinizi Çekiyim . Burda Uzatmaya Gerek Yok Konuyu Pisletmeyelim .
  2. B

Dream Land | Irklı Hayatta Kalma Sunucusu|Her ırka 3 beceri eklendi.| dreamland.mcsunucum.net

şu an Haksızsınız Ve Kendinizi Dahada Haksız Duruma Düşürüyosunuz . Irklı Survival Sanki Sizce Size Ait Gibi Davranıyosunuz (Sunucunuza Lisaslıymış Gibi). İsteyen İstediği Şekilde Sunucu Açar Ve Siz Buna Özenti Diyemessiniz ki @mutantpanda Arkadaşın Daha Öncedende Irklı Bir Sunucusu Olmuştu ...
  3. B

Temel Lise Ne Zaman Başlar . ? . ?

zaten normal kosullarda 6 gün 8 ders bide sonradan test çözümleri var D: . bu yaz kkursu olduğu için böyle
  4. B

6 ders :/ gerçek sınav sınıfım bellideğil istediğin sınıfa girebilirsin dediler :/
  5. B

hızlandırılmış derste yoklama alınmışmıydı . birde ben sadece matematik biyoloji fizikkimya görücem bide dil anlatım
  6. B

he :) şube şişli :/
  7. B

öyle yapmayı planlıyıyorum :D bide günlük eokulu takip edicem :)
  8. B

daha bellli değil :/ bu okul oncesi derse a ve j sınıfı dediler ama gerçek sınıflar belli değil
  9. B

Merhaba Arkadaşlar . Bugün Bana Bir Mesaj Geldi Daha Sonra Okula Gittim Ve Sunu Dediler . Evet , 3 Hafta Var Okulun Başlamasına Ve Hızlandırılmış Okul Öncesi Eğitim Programı İmiş Sizce Yoklama Alınırmı :( Teşekkürler, Lise Uğur Bu Arada
  10. B

Matematik Sorum [Geometri]

eline sağlık çok güzel olmuş ancak benim yazdığım formule gore istiyormuş hoca bide bu dikdortgen olmaya bilir sadece dörtgen dedi :(
  11. B

tamam teşekkür ederim
  12. B

tamam saol bide bunun gibi 2 tane soru lazım paintten çizip atabilirmisin sana zahmet :)
  13. B

normal koşullarda açıları verilmemiş bir dörtgenin açıları 90 derece ilemi yapılır 90a benziyo ama değil sanırım kare ile üçgenin kesistiği 2 noktanın açıları farklı sembollerle gösterilmiş bide 90 ı varsaymadan yapabilirmisiniz
  14. B

beyler dikdortgen değilde dortgen diye işlioz yani varsayalım oralar dik açı değil o zaman yapılmasımümkünmüdür bu sorunun açı sanırım bende bilmiyorumki :)
  15. B

Merhaba Arkadaşlar . Bir Sorum Olcak Bugün AldımVe Yapmam Lazım . Cevabıda Yarına Lazım . Görsel Verim Ben Şimdiden Herkeze Teşekkür Ederim.