Temel Lise Ne Zaman Başlar . ? . ?

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar .
Bugün Bana Bir Mesaj Geldi
Değerli Öğrencimiz . 29.08.2016 Pazartesi Günü Dersleriniz Başlıyordur . A Veya J Sınıflarında Girebilirsiniz . Dersleriniz matematik , Fizik ,Kimya ve Biyolojidir . Bilginize
Daha Sonra Okula Gittim Ve Sunu Dediler .
- İyi Günler
*Hoşgeldin
- Bana Söyle Bir Mesaj Geldi
+ BAKAR....
* EEE
- Bu Gerçek Okulmu
* Hızlandırılmış Okul Oncesi Eğitim Programı
- Yoklama Alıncakmı
+ Ordan Bir Adam Geldi Ve Bir Kahkaha Attı Ve Dediki
* Yoklama Alıncak
- Tamam BB
* BB
Evet , 3 Hafta Var Okulun Başlamasına Ve Hızlandırılmış Okul Öncesi Eğitim Programı İmiş Sizce Yoklama Alınırmı :(
Teşekkürler,
Lise Uğur Bu Arada

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğur hangi şube ? Ben de ordan mezunum.

Xotion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
liseye gitmedim ama şöle oluyorsa ben öle yaparim , ilk gün giderim bakarım yoklama okunuyormu okunmuyormu okunmuyorsa yatarım :D

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
he :) şube şişli :/

Ben de ordaydım. Okulların başlamasından 1 hafta önce hızlandırma oldu ama ben 12. sınıftım. Sizde ne yaparlar bilemem arayıp ya da gidip bir sor.

Matematiğe Bedriye hoca, Coğrafyaya Sabri hoca gelirse şanslısınız. Tarih hocasının dersinde siyaset konuşmayın bir de.
İdaredeki hocalarla çok içli dışlı olma. Uğraşıyorlar adamla çok.

diyeceklerim bunlar. Kolay gelsin bol şans :D

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de ordaydım. Okulların başlamasından 1 hafta önce hızlandırma oldu ama ben 12. sınıftım. Sizde ne yaparlar bilemem arayıp ya da gidip bir sor.

Matematiğe Bedriye hoca, Coğrafyaya Sabri hoca gelirse şanslısınız. Tarih hocasının dersinde siyaset konuşmayın bir de.
İdaredeki hocalarla çok içli dışlı olma. Uğraşıyorlar adamla çok.

diyeceklerim bunlar. Kolay gelsin bol şans :D
hızlandırılmış derste yoklama alınmışmıydı . birde ben sadece matematik biyoloji fizikkimya görücem bide dil anlatım

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Yoklama alsalar da işlemezler veliye mesaj gider sadece, yaz kursu normal de daha erken başlar ama sizinkiler biraz geç kalmış git okula derslere asıl yatmak bir şey kazandırmaz, zaten çok da bi ders olacağını sanmam günlük 3.4 ders anca yaparlar :)

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yoklama alsalar da işlemezler veliye mesaj gider sadece, yaz kursu normal de daha erken başlar ama sizinkiler biraz geç kalmış git okula derslere asıl yatmak bir şey kazandırmaz, zaten çok da bi ders olacağını sanmam günlük 3.4 ders anca yaparlar :)
6 ders :/
Alıyorlar ama e-okul a geçmiyor. Tavsiyem git. Tanışırsın milletle. Sonradan kaynaşmak zor oluyor.
gerçek sınav sınıfım bellideğil istediğin sınıfa girebilirsin dediler :/

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
6 ders :/

gerçek sınav sınıfım bellideğil istediğin sınıfa girebilirsin dediler :/
6.5 haftada 30 ders gene ideal günlük 9 saat ders işleyenleri düşünürsek :D lise son isen bu kurslar iyidir ygs ye 7 ay kaldı ne kadar erken çalışmaya başlarsan o kadar iyi :ci:

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
6.5 haftada 30 ders gene ideal günlük 9 saat ders işleyenleri düşünürsek :D lise son isen bu kurslar iyidir ygs ye 7 ay kaldı ne kadar erken çalışmaya başlarsan o kadar iyi :ci:
zaten normal kosullarda 6 gün 8 ders bide sonradan test çözümleri var D: . bu yaz kkursu olduğu için böyle

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
zaten normal kosullarda 6 gün 8 ders bide sonradan test çözümleri var D: . bu yaz kkursu olduğu için böyle
Şimdi moralini bozma gibi bir niyetim yok ama bu sene zaten sayısal isen işin zor çünkü geçen yıl sınava girenlerden baya bi yerleşmeyen oldu yeni müfredatta konular azaldı diye tercih yapmayan bir yığın adam var, rakibin çok 1 gün bile senin için önemli, yeni müfredat da çoğunlukla sayısal dersler değişti tm ciler rahat adamların rakip derdi yok 50-40 bine rahat girer ama işte sayısal bu yıl sıkıntılı :(