Windows 8de minecraft kasması.

TheMasterT

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
kardeş bilgisizce konuşmayosun. Bunlar acemiler. Birtek win8 biliyorlar. Eskinin adamıyız biz
Sen hiçkimseyi tanıyamamışsın (tabii nereden tanıyacaksın !) xp dahil xp den sonra gelen her sürümü kullandım ! Her seferinde oyunlardaki verim daha da arttı ! Şimdi sus ve otur !

kurumuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş bilgisizce konuşmayosun. Bunlar acemiler. Birtek win8 biliyorlar. Eskinin adamıyız biz
Okadar Yazı yazdım okumadın bile.Bu arada windowsun her sürümünde büyük açıklar olur ama 1-2 güncellemeyle bitecek açık değil bunlar.Her sürümde gittikçe azaltılır w8'de minimum düzeyde.

abadlsp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
xp kullandınmı
Okadar Yazı yazdım okumadın bile.Bu arada windowsun her sürümünde büyük açıklar olur ama 1-2 güncellemeyle bitecek açık değil bunlar.Her sürümde gittikçe azaltılır w8'de minimum düzeyde.
[DOUBLEPOST=1410443731,1410443637][/DOUBLEPOST]
Sen hiçkimseyi tanıyamamışsın (tabii nereden tanıyacaksın !) xp dahil xp den sonra gelen her sürümü kullandım ! Her seferinde oyunlardaki verim daha da arttı ! Şimdi sus ve otur !
verim artar ancak diğer yedek parçalarıda güçlendirirsen hepsi aynı olcak.
256mb rame win7 bile olmaz

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Windows xp nerde ise 8 yıl destekledi eski ama hatası varmı bilmiyorum 8 yılda nadir olabilir hatalar belki vardır bence

kurumuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayla xp kullandınmı diyor,evet 2003'den windows 7 çıkana kadar kullandım,çünkü windows vista rezaletti fakat daha yazdıklarımı üşendiğinden okumayan biriyle konuşmam bile.Forum çocuk dolmuş,kaç yılın işletim sisteminimi kullanalım birde pardus önermişsin o sistem vefat etti birkez şunu öğrende bir geliştirilmiyor artık.

kurumuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ubuntu önerirsin anlarım,Mint önerirsin anlarımda Pardus nedir arkadaşım,desteği kesildi azcık bile gelişmeden hemde hiçbir şey bile yok.

TheMasterT

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
xp kullandınmı
olur olur. Ama siz kullanamazsınız. Aşırı yüklenmeden pc yi çökertirsiniz <_<
128 mb ram ile win7 kullanan gördüm. İnterneti bile zor kullanıyor ama yeterli bana diyor !

kurumuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çocuk VRAM'den bahsettiğimde normal Ram'den bahsediyorum sanmış.Nasıl bir akıllısın sen ?[DOUBLEPOST=1410444910,1410444090][/DOUBLEPOST]
sen hiç xp kullandınmı[DOUBLEPOST=1410441036][/DOUBLEPOST]
ya herkes yanlış benim önceden söylediklerimde.[DOUBLEPOST=1410441179][/DOUBLEPOST]
işte örnek arkadaş xp yapmış uçuyo. ama ben tamamen xp demyorum. xpyi önermem 8in yavaşlığı ama linux işlemciler çok hafifdir bide türk yapımı pardus.http://www.pardus.org.tr/
[DOUBLEPOST=1410441253][/DOUBLEPOST]
herkes bunu savunuyor yanlış.[DOUBLEPOST=1410441326][/DOUBLEPOST]
bu da yanlış. ekran kartıda önemli.

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım dediklerini doğru gösteriyorsun. Senin tavsiye yapman yanlış. Ekran kartının da belleği var ve o önemli değil! Artık anla bunu. Ekran kartında görüntüler direkt olarak renderlanır ve aslıa bellekte bir depolama yapılmaz. Pardus demişsin. Pardus'u geliştirmeyi bıraktılar. Ayrıca geliştirseler bile linux tabanlı bir işletim sistemi o. Kaynak kodları açık. Açık kaynak kodlu hiçbir şey fazla güvenli değildir. Ayrıca işlemci tabi önemli ama biz burada oyunlardan bahsediyoruz. İşlemci ekran kartı ile darboğaz yapmadığı sürece düşük olsa bile oyunlar için fazla önemli değildir. GPU ne kadar güçlü ise o kadar hızlı render yapar ve grafik o kadar iyi olur.

Sayın Minecraft Türk yönetimi, @abadlsp adlı arkadaş bu konuda fazla bilgili değil. Fakat forumunuzda yorum yapmaya devam ediyor. Bu da arkadaşın başından daha fazla sorun çıkmasına yol açar ve sorun size kadar ilerler. Gereğinin yapılmasını istiyorum, @SearchTR .

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
xp kullandınmı
256 mb ram mi hangi cagda kaldin sen sen hit onu 64 mb ram ile kullan bakalim.. Bide lubuntu kullan AMA islemciye pentium 2 koymayi unutma cnm

Sent from my iPod using Tapatalk