Windows 8de minecraft kasması.

cengizhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim sorunum şudur windows 8e yaklaşık 2 3 ay önce geçtim ama eskiden yani win7 varken oyun rahat orta ayarlarda kasmazdı şimdi ben Win8 yükledikten sonra oyunumu tabikide indirdim girmeye çalıştım giremedim crash verdi tabikide herkesin bildiği gibi win8 minecrafta uymuyor bende araştırdım bazı programlar indirdim aralarında AMD catalystda vardı onuda indirdim kurdum kurduktan sonra oyuna girmeye çalıştım oyun açıldı tabikide ama sonra bir servere veya normal kendi başıma oynarken kasmaya başladı ayarları eski win7deki gibi orta aynı ayarlara alınca yine kasmaya başladı sonra ayarları en düşüğe aldım tabikide oyun artık oynanmaz bir hal aldı bende artık sıkılıp kapadım ozamandan beri oynamıyorum bir kaç gün önce yine girdim ve sürüm artık 1.8di bende merak ediyordum hep yenilikleri takip ederim çok güzel yenilikler gelmişti yine girdim yine kastı çıktım bende şimdi araştırmaya karar verdim bir sitede catalysta bir sorun olduğunu söyledi bende sileyimi diğe bir düşündüm

Şimdi napıcağımı biri söyleyebilirmi zaten win7yede geçsem yine aynı sorunu yaşayacağımı biliyorum bu kasma sorunu nasıl düzeltilir acaba ?

Teşekkür ederim :zombi:

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartın nedir?

cengizhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ATI Radeon HD 6350
Advanced Micro Devices, Inc.
AMD Radeon Graphics Processor (0x68E1)
Internal DAC(400MHz)
Tam Görüntü Bağdaştırıcı
1275 MB
1360 x 768 (32 bit) (60Hz)
Genel PnP Monitör

Yanlız ne yazacağımı bilemedim orda ne yazıyorsa onu yazdım

AtakanErmissKZ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ATI Radeon HD 6350
Advanced Micro Devices, Inc.
AMD Radeon Graphics Processor (0x68E1)
Internal DAC(400MHz)
Tam Görüntü Bağdaştırıcı
1275 MB
1360 x 768 (32 bit) (60Hz)
Genel PnP Monitör

Yanlız ne yazacağımı bilemedim orda ne yazıyorsa onu yazdım

Laptop mu Masaüstümü

cengizhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Nasıl yok acaba ? ekran kartını güncellesem falan olmazmı acaba ? veya yeni ekran kartı alsam ? pcdeki sorun ne ? eskiden çok güzel takılmadan çalışırdı şimdi takılıp duruyor kasıyor optifine varken bile en düşük ayarda oynuyorum kasıyor bence tek çözüm o değildir. Yanlız ben 1.8 oynuyorum

AtakanErmissKZ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Nasıl yok acaba ? ekran kartını güncellesem falan olmazmı acaba ? veya yeni ekran kartı alsam ? pcdeki sorun ne ? eskiden çok güzel takılmadan çalışırdı şimdi takılıp duruyor kasıyor optifine varken bile en düşük ayarda oynuyorum kasıyor bence tek çözüm o değildir. Yanlız ben 1.8 oynuyorum

1.8 de Optifine Yok O Zaman Ben NE Yapayım

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka sorunları olanların da faydalanabilmesi için buradan yardımcı olmayı tercih ediyorum. Sorun nedir?

cengizhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka sorunları olanların da faydalanabilmesi için buradan yardımcı olmayı tercih ediyorum. Sorun nedir?
ben şimdi bunu indirirsem yaptıktan sonra takılma kasma gibi sorunlar olursa başka ne yapabilirim acaba ben çünkü artık oyunu oynamayı istiyorum rahat bir şekilde

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartın çok iyi değil. Takılma sorunu olursa yapabileceğin en iyi şey Optifine kullanmaktır.