Weaken Kingdom - Roleplay

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Quote değiştirme mantığı ile.
Gördüyseniz 2. sayfanın başında quote değiştirmişsiniz.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu daha fazla yukari tasimayi dusunuyorsan bir parlatabilirim "Gri".

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu yukarı taşımaya çalışmıyorum istediğini yapabilirsin. Bir daha bilip bilmeden burda bana klavye erkekliği yapma.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu yukarı taşımaya çalışmıyorum istediğini yapabilirsin. Bir daha bilip bilmeden burda bana klavye erkekliği yapma.
Sen ki konuyla hiç alakan yok gelmişsin milleti eleştiriyorsun.Evet küçük kardeşim sana sesleniyorum.

O BOLD sana havalı gelebilir,ama sadece yazıları belirginleştirmek için kullanılır.Sen kayanın yanındaki taş gibisin,dalga vursa savrulup gidersin.Rüzgar dokunsa uçarsın.Senin neyine tartışma,laf atma? Ben erkekliğimin zekatını versem sen bile erkek olursun.

Şimdi.

Bir daha bilip bilmeden bir konu hakkında atıp tutma.

Çıkabilirsin,iyi forumlar.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ki konuyla hiç alakan yok gelmişsin milleti eleştiriyorsun.Evet küçük kardeşim sana sesleniyorum.

O BOLD sana havalı gelebilir,ama sadece yazıları belirginleştirmek için kullanılır.Sen kayanın yanındaki taş gibisin,dalga vursa savrulup gidersin.Rüzgar dokunsa uçarsın.Senin neyine tartışma,laf atma? Ezik herif.Ben erkekliğimin zekatını versem sen bile erkek olursun.

Şimdi.

Bir daha bilip bilmeden bir konu hakkında atıp tutma.

Çıkabilirsin,iyi forumlar.
Rapor edildin.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sanane kardeşim sen ne karışıyorsun ya ? Ben insanlarla geçinemiyorum sorunum bu tamam mı sana neki sen kimsin ya ? Bold kullanmayı seviyorum sizin gibi ince insanlar değilim.
Sadece gereksiz rapor butonunu kullandığını söylüyorum, şimdi yöneticiler hiçbir şey olmamasına rağmen konuya bakacak ve diğer raporları 1 dakika sonra okuyacak ve günde ortalama 300-500 rapor geldiği için 1 dakikada okudukları raporu diğer güne bırakacaklar, ve adamın konusunu kirletmen mantıksız.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanane kardeşim sen ne karışıyorsun ya ? Ben insanlarla geçinemiyorum sorunum bu tamam mı sana neki sen kimsin ya ? Bold kullanmayı seviyorum sizin gibi ince insanlar değilim.
Yuvarlak bile olsan umrumda değilsin.Oraya alıntı tuşu konmuş,adam benim yazdığımı eleştirmiş.

SANA NE?

Bold'u amacı dışında kullanıp sırf görüntü kirliliği oluşturuyorsun.Senin yaşaman bile insani değerlere aykırı ama yine hoşgörülü davranılıyor sana.Git ergenlik tavırlarını annene babana yap.Biz çekemiyoruz seni.

Şimdi,kaybol.

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yuvarlak bile olsan umrumda değilsin.Oraya alıntı tuşu konmuş,adam benim yazdığımı eleştirmiş.

SANA NE?

Bold'u amacı dışında kullanıp sırf görüntü kirliliği oluşturuyorsun.Senin yaşaman bile insani değerlere aykırı ama yine hoşgörülü davranılıyor sana.Git ergenlik tavırlarını annene babana yap.Biz çekemiyoruz seni.

Şimdi,kaybol.
Çekme zaten neyi çekiyorsun ki ? hiçbir insanı kötüleyemezsin. İstediğim insanı istediğim gibi eleştiririm sana bir şey sormam.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Mix team ne ? (Cahilim :'( )
Mix IC ve OOC yi karıştırmaktır örneğin sunucuda adamla rolde konuşuyorsunuz örnek vereyim
-Hey jack buraya bak!
-Kanka ben bi bakkala gidiyom sonra bakarız
Buna Mix denir fakat böyle konuşmak için şöyle diyebiliriz
-Hey jack buraya bak!
-[OOC]Kanka ben bi bakkala gidiyorum hemen gelcem
OOC yazmak için /b veya /ooc komutlarını kullanabilirsiniz.