Weaken Kingdom - Roleplay

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
doctor7100 gibi nonrpcinin olduğu bir sunucudan ne beklersiniz ki şimdiki sunucular beş para etmez bunları gördükçe ağlayasım geliyor.Her rol yapan sunucu açamaz bırakın bu işleri.
Eleştiri için teşekkürler,fakat insanlar değişir.

Öncesini sonrasını bilemiyorum beni şu an ilgilendiriyor.Bu işe ilk defa adımımızı atıyoruz,ne gördüysek hatalarını düzeltip daha düzgününü ortaya koymaya çalışıyoruz.

Sonuçta geçmişimiz ve şu an yaptığımız şeyler,geleceğimizi belirliyor.

Dooctor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
doctor7100 gibi nonrpcinin olduğu bir sunucudan ne beklersiniz ki şimdiki sunucular beş para etmez bunları gördükçe ağlayasım geliyor.Her rol yapan sunucu açamaz bırakın bu işleri.

Eğer 1-2 yıl öncesinden bahsediyorsan sana gerçekten sonuna kadar hak veriyorum. Beni en son 1.5 yıl önce gördüğünü var sayarsak söylemek istediğim bir şey var; İnsanlar değişir. Ayrıca dediğim gibi 1-2 yıl öncesinden bahsediyorsan benden daha iyi RP yaptığınız söylenemez ShadowWarrior.

Son düzenleme:

ShadowWarrior

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer 1-2 yıl öncesinden bahsediyorsan sana gerçekten sonuna kadar hak veriyorum. Beni en son 1.5 yıl önce gördüğünü var sayarsak söylemek istediğim bir şey var; İnsanlar değişir. Ayrıca dediğim gibi 1-2 yıl öncesinden bahsediyorsan benden daha iyi RP yaptığınız söylenemez ShadowWarrior.
Sizin gibi adamlar yüzünden eski rolcülerin çoğu mcde rol yapmayı bıraktılar.Şimdi burada rolümü eleştiriyorsun.Daha fazla tartışmayayım ben.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin gibi adamlar yüzünden eski rolcülerin çoğu mcde rol yapmayı bıraktılar.Şimdi burada rolümü eleştiriyorsun.Daha fazla tartışmayayım ben.

Olmayan tartışmayı tartışamazsın.Kapi orada,yoluda biliyorsundur.

Konunun amacını saptırmayalım lütfen.Skype üzerinden mi yaparsın nereden yaparsın bilmem ama git orada yap bu kötüleme vb şeyleri.

------------------------------------------------------------

Hikaye tamamlandı,efsaneler ekleniyor.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Olley bende sıkılıyordum :p

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum açıldığı zaman hikayeye ve efsanelere erişme şansınız olacak.

Namoel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında var RP serveri ...... o kadarda fazla değil ama aramayı bilince ve birazda bilgili olunca güzel şeyler çıkıyor ortaya.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında var RP serveri ...... o kadarda fazla değil ama aramayı bilince ve birazda bilgili olunca güzel şeyler çıkıyor ortaya.
Aramayı değil şu an reklamı yapılan sunucular arasındada var bir tane maalesef rağbet görmüyor.Denemediğim için hakkında tek bir kelime etme hakkımın bulunmadığı bir sunucu ^-^

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Serverin açılmasını beklerkene.