Weaken Kingdom - Roleplay

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saol sayende anladim emek vermissin yazmissin . Beğeni..

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çekme zaten neyi çekiyorsun ki ? hiçbir insanı kötüleyemezsin. İstediğim insanı istediğim gibi eleştiririm sana bir şey sormam.
Eğer,benim konumda istemiyorsam,yapamazsın.Istediğin insanı istediğin zaman istediğin yerde eleştirme özgürlüğünü sana kim veriyor...Ezik herif?

Senin bunu yapma hakkın var ise,benimde gayet doğal olarak seni kötüleme hakkım vardır.Dürte dürte parçalarım gerekirse,ya gidersin ya da paketler yollarım seni.

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar tartışma yeter, Şimdi hepinizi banl- :D

Hanret, Çocuk ile çocuk olunmaz. Tartıştığınız konu, kayda değer bir şey değil.
Ayrıca @Gray' Arkadaşım, Neden insanların konularını kirletmekten hoşlanıyorsun anlamış değilim. Lütfen daha fazla uzatmadan bu manasız tartışmaya bir son verin.

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baylar, Arkadaşın üzerine daha fazla gitmeyin. Hepimiz ergenlik döneminde böyleydik, Normal şeyler bunlar...

Ayrıca Hanret, Sorun neyse söyle. Sunucu hakkında ki sorunlarda seve seve yardımcı olurum.

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baylar, Arkadaşın üzerine daha fazla gitmeyin. Hepimiz ergenlik döneminde böyleydik, Normal şeyler bunlar...

Ayrıca Hanret, Sorun neyse söyle. Sunucu hakkında ki sorunlarda seve seve yardımcı olurum.
sunucunun herhangi bir sorunu yoktuda,hanret in günlük hayatında cok işi cıkmıştı onun yüzünden bi ara istifa etti diğer admin doctorda tek başina yönetemeyecegini düsünüp kapadi(ben niye acikladiysam :D )