Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Dostum eğer konuyu düzgün okuduysan başvuruların http://vancouverroleplay.10tl.net adresindeki ''Karakter Başvuruları'' bölümünden yapıldığını anlamış olmalısın.
evet anladım fakat size ulaşamadım gece 1 de yaptım konu başvurumu siz sunucudaydınız fakat konuyu geç gördünüz skypeden ulaşmayı denedim fakat başaramadım gittim uyudum sabah kalkınca gördüm kabul ettiğinizi

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
evet anladım fakat size ulaşamadım gece 1 de yaptım konu başvurumu siz sunucudaydınız fakat konuyu geç gördünüz skypeden ulaşmayı denedim fakat başaramadım gittim uyudum sabah kalkınca gördüm kabul ettiğinizi
Yeni meslekler ile uğraşıyordum, işimi bitirdiğimde kabul edebildim başvuruyu. Skypem kapalıydı. Keşke Discord sunucumuza gelseydiniz.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu dostum. Başarılarının devamını dilerim.

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
RPG'nin R sini bilmezken bana çoğu şeyi öğrenmemi sağlayan ve baya keyif veren bir server.
İçinde gıcık insanların da olduğu başarılı bir sunucu.Severek oynuyorum.
Başarılarının devamını dilerim kardeşim. :bayrak:

Taha_Güngör

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarılı Sunucu.Baya Güzel Yapmışsınız Tebrikler B)B)B) Ama Yan Gelip :keyif::keyif::keyif: *** Gibi Oyuncu Kitleniz Var Malesef Bunu Tehdit Veya Başka bir şey Algılamayın Ve Forum Sahipleri Sizde Algılamayın Sunucuyu Anlatıyorum. Ya Başıma Nası Bu Geldi Anlayamıyorum Biriyle Tanıştım İşte Kız Ol Falan Filan Dedi Arkadaş Lazım Dedi Erkek le Giriyim Dedim Kabul etmedi Ondan Sonra Kabul ettim Gün Geçti Andaval Beni İspiyonladı İşte Türk İnsanlar:bayrak: Her zamanki Gibi:zopa:<<< Bunları Böyle Dövmen Lazım
Bıktım :pala: Sunucuyu Bıraktım. Ama Oyuna Yeni Başlayanlar Ezilceksiniz Paranız Alınacak Kasılamıcaksınız Ve *** Gibi Oyuncu Kitlesi İle oynuyacaksınız.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet Başarılı Sunucu.Baya Güzel Yapmışsınız Tebrikler B)B)B) Ama Yan Gelip :keyif::keyif::keyif: *** Gibi Oyuncu Kitleniz Var Malesef Bunu Tehdit Veya Başka bir şey Algılamayın Ve Forum Sahipleri Sizde Algılamayın Sunucuyu Anlatıyorum. Ya Başıma Nası Bu Geldi Anlayamıyorum Biriyle Tanıştım İşte Kız Ol Falan Filan Dedi Arkadaş Lazım Dedi Erkek le Giriyim Dedim Kabul etmedi Ondan Sonra Kabul ettim Gün Geçti Andaval Beni İspiyonladı İşte Türk İnsanlar:bayrak: Her zamanki Gibi:zopa:<<< Bunları Böyle Dövmen Lazım
Bıktım :pala: Sunucuyu Bıraktım. Ama Oyuna Yeni Başlayanlar Ezilceksiniz Paranız Alınacak Kasılamıcaksınız Ve *** Gibi Oyuncu Kitlesi İle oynuyacaksınız.
Zamanla her şey düzelecektir çoğu kişi uzun süre rol yapmamış bende kendi birliğinde bunu yapmayı çalışıyorum. Yeni gelenleri birliğimize alıyoruz. Rol öğretiyoruz ezilmiyorlar. Biraz zaman geçse server daha iyi olacak bence herkes rolü kavrasın iyi olur.

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ek olarak sunucu her gün gelişiyor eminim ki her şeye bir çözüm gelecektir

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kişinin sizi ispiyonlaması neyi değiştirir? Sizin yaptığınız rol kız rolü ise bu OOC'u etkilemez. Banka boşuna yok, gidip paranı bankaya yatır. Soyulmanı engelle.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O yazdığın küfürlerin hiçbirini ben yazmadım sunucu forumunda iyi bir sunucu gibi görünmek için haklı oyuncuları kötülüyorsunuz. Sunucuda hiçbir ilgi olmadığını 1 gününüzü boş boş uğraşarak geçirince anlıyorsunuz. Ben sunucunuza hiçbir şekilde hakaret etmedim. Ettiysem de kanıt nerede? Bir kaç hafta uğraşıp yapdığınız pluginler vb. ile Türkiye'nin en iyi gerçek hayat sunucusu olduğunuzu sanıyorsunuz. Sunucunun gerçek hayat ile alakası bile yok. Ban attığınızı bile kontrol etmedim. Bütün gününü sandalyesinde oturup bir gününü bir yerlerini büyültmekle uğraşan ergenleri almaya devam edin. Bence ve birçok oyuncuya berbat gelen sunucunuzda başarılar.
RP'nin R'sini bile bilmeyen bir kişinin böyle yorumlar yapması bile beni mutlu ediyor. bir şey bilmeyip böyle iğneleyici laflar yapmanız sizi zaten haksız duruma düşürüyor. Birkaç hafta uğraşıp demişsiniz lakin sunucu yapılırken yanımızda değildiniz ve böyle birşeyi KANITLAYICI bir şekilde dile getirebiliyorsunuz. Sizin adınıza utanıyorum gerçekten. Türkiye'nin en iyi hayat sunucusu olduğumuzu iddia ettiğimizde yok. Lütfen daha fazla yorum yapıp konuda tartışma ortamı oluşturmayın. İyi forumlar.