Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Silah çekmeyi veya koymayı "/me Sağ elini beline uzatır ve t-shirt'ünü sıyırarak glock-37 model silahını yerine koyar." bu şekilde yaptım fazla uzun olmaması için öyle yazdım. Sunucuya kabul edilmek için özellikle kendi ellerimle yazdım. Sadece hikayede bazı kitaplardan esinlendim. Ve sunucuyu eleştirince böyle bir görüntüylede karşılaşabiliyorsunuz. "Tam bir rezillik" (Yasaklandın yazan yerin alt kısmında küfür vardı. Forumdan yasaklanmamak için kapattım.)
Yorumumu düzeltiyorum, önceki yorumumda sizi haklı bularak banınızı açmıştım ancak bu hatalı yaptığım bir davranış. Sunucuya hakaret ettiğiniz için banlanmışsınız, eleştirdiğiniz için değil.
Tekrardan sınırsız olarak banlandınız.

SA:MP oynamış biri bu sunucunun sahibi, böyle şeylere dikkat etmeliler. Polisleri iyi seçin, RP'yi bilen kişiler seçmelisiniz sonucunda böyle olaylar ortaya çıkar.

Polis alımları ile ben ilgilenmediğim için olabilir böyle şeyler. İlgilenen arkadaşa gerekli uyarıyı yapacağım.

Son düzenleme:

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Orada 2 polis vardı. Ben kendimi savunduğumu polise söyledim. Ama silahımı kötü bir amaç için çıkarttığımı söyleyerek ruhsatlı silahıma el koydu. Oyundaki ismi "kingxd ve ItzMattz" (Tam hatırlamıyorum. Doğru olmayabilir.) ben o kadar emek harcayıp aldığım şeyleri kaybettim ve üstüne böyle bir olay yaşayınca oynama zevkim kalmadı. Ama rol yapmayı bilmeyen oyunculardan dolayı bu sunucuyu bırakmayı düşünmüyorum. Bu oyuncuları görünce yanlarında rol yapmayacağım ve hiçbir türlü konuşmayacağım. (eğer banım açılırsa) Ve sizin başınıza böyle bir olay gelirse sinirlenmezmisiniz?

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orada 2 polis vardı. Ben kendimi savunduğumu polise söyledim. Ama silahımı kötü bir amaç için çıkarttığımı söyleyerek ruhsatlı silahıma el koydu. Oyundaki ismi "kingxd ve ItzMattz" (Tam hatırlamıyorum. Doğru olmayabilir.) ben o kadar emek harcayıp aldığım şeyleri kaybettim ve üstüne böyle bir olay yaşayınca oynama zevkim kalmadı. Ama rol yapmayı bilmeyen oyunculardan dolayı bu sunucuyu bırakmayı düşünmüyorum. Bu oyuncuları görünce yanlarında rol yapmayacağım ve hiçbir türlü konuşmayacağım. (eğer banım açılırsa) Ve sizin başınıza böyle bir olay gelirse sinirlenmezmisiniz?
Tabii ki sinirlenirim lakin kendimi kontrol edebilirim. Dediğim gibi kişiyi yüksek rütbeli bir memura şikayet ederseniz memurun insiyatifine göre silahınızı alabilirsiniz. Banınız açılacaktır.

İyi oyunlar, dilerim.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabii ki sinirlenirim lakin kendimi kontrol edebilirim. Dediğim gibi kişiyi yüksek rütbeli bir memura şikayet ederseniz memurun insiyatifine göre silahınızı alabilirsiniz. Banınız açılacaktır.

İyi oyunlar, dilerim.
Şu başvuruyu kopyalayıp girenlere bir çözüm bulunsa çok iyi olur. Bu tane adam hapse girmiş ** PercabethFanTr diyor

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya hiçbir hakaret olmadığı halde sunucuya hakaretten forumdan engellenmem. (Forumdan özel mesaj atmak isterdim ama foruma giremiyorum.)

AragorNo1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Map tasarımı ve texture pack berbat.
Güzel dediğime pişman oldum. Adalet yok bir olayı anlatayım. Sunucuya 2 gün önce başladım. 2 gündür geceleri uyumadan kasa taşıyarak para kasıyorum. 15.000 kadar yaptım. Sonra bir adamdan 3.000'e glock-37 aldım. Sonra 6.000'e bir motor aldım. Polislerin yanında adam bana silah çekti. Bende ona çektim. Rol sunucusu gerçek hayat gibi kendimi savundum. Ve polise çekmişim gibi görüldü. Bende silahı elimden değiştirdim. Polis siviller dağılın dedi bende gidiyordum. Arkamdan taser ile sıktı ve körlük geldi. Sonra "Ruhsatlı" silahıma el koydu. Ve motorum oyun crash verince kayboldu. Ardından ben silahımı isteyince polis bana 10 dakika hapis cezası verdi. Kesinlikle oynanabilecek bi sunucu zamanınızın boşa gitmesini istiyorsanız hemen girmelisiniz. Böyle davranışlar ile ve hatalı aldığınız oyuncular ile hiçbir yere gelemezsiniz.

Sunucuya hiçbir hakaret olmadığı halde sunucuya hakaretten forumdan engellenmem. (Forumdan özel mesaj atmak isterdim ama foruma giremiyorum.)

Tek amacınızın sunucuyu kötülemek olduğu belli. Ben sunucu admini AragorN. Sizi ben banladım. Discordda hakkınızda gelen ''OOC HAKARET'' şikayeti üzerine yanınıza ışınlandım ve ışınlandığım an dahi hakaret ediyordunuz. Sizi yanıma çekince sizi hakaretten hapise atıcağımı söylediğimde /b Seni de s*****m sunucunu da s*****m cümlesini kullanarak sunucuya ithamda bulundunuz ve sunucuya hakaret sebebiyle banlandınız. Miraç admine söylediğim halde bunu unutarak sizi alttan alıp banınızı açması, ne kadar iyi kalpli olduğunu gösterir. Ama insanları kandırarak banınızı açtırdığınız ve sunucuyu kötüleyerek ithamlarda bulunduğunuz için tekrardan sınırsız süreyle tüm sunucu mecralarından banlanacaksınız. Tek vasfı kötülemek olan ve hayatta hiçbir şey başaramayan arkadaşım, iyi eğlenceler.

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Polislerin sürekli durduk yere durdurup, kenara çekerek, silaha el koyduktan sonra kelepçeleyip eğer 500 dolar vermezsen hapse atarım dediği ve hapse girdikten sonra çıktığımızda yine aynı şeyi yapması çok güzel bir şey. Üstelik 3x defa yaşamam da ayrı bir olay 3 defa üst üste beni hapse attı. Çok saçma bir sunucu aklı olanlar zaten bu sunucuya gitmez. Polislerin rüşvet alması serbest olsun hadi 3x defa alıp üstüne gasp etmesi de mi serbest. Böyle sunucuların tutmamasının tek sebebi "polislerin 13 yaş ve altı çocukların olması"

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Polislerin sürekli durduk yere durdurup, kenara çekerek, silaha el koyduktan sonra kelepçeleyip eğer 500 dolar vermezsen hapse atarım dediği ve hapse girdikten sonra çıktığımızda yine aynı şeyi yapması çok güzel bir şey. Üstelik 3x defa yaşamam da ayrı bir olay 3 defa üst üste beni hapse attı. Çok saçma bir sunucu aklı olanlar zaten bu sunucuya gitmez. Polislerin rüşvet alması serbest olsun hadi 3x defa alıp üstüne gasp etmesi de mi serbest. Böyle sunucuların tutmamasının tek sebebi "polislerin 13 yaş ve altı çocukların olması"

Polislerin kural ihlali yaptığına dair VPD(Vancouver Polis Departmanı) oluşumu başında olan adminden bana bir rapor gelmedi.
Kötü oluşum rolünde değişiklik yapılacak ve rüşvet olayı iptal edilecektir, eleştirdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Ancak ''Çok saçma bir sunucu aklı olanlar zaten bu sunucuya gitmez.'' bu ithamınızı kendinize saklayın. Bu yaptığınız karalamak-kötülemektir ve bunu demeye hakkınız yok. Saygı çerçevesinde iletişim kurmanızı öneririm. Çoğu sunucuya hakaret etme sebebiyle, yetersiz rol bilgisi olan veya trolleme sebepleriyle banlanan kişilerin sürekli karalayıcı yorumlar yaptığını farkediyorum. Bu bizlere bir şey kaybettirmez, ama siz insanlığınızdan kaybetmiş olursunuz arkadaşlar.

Son düzenleme:

SefoSYN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı ve yenilikçi bir RPG serveri olmuş başarılar dilerim.

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Polislerin kural ihlali yaptığına dair VPD(Vancouver Polis Departmanı) oluşumu başında olan adminden bana bir rapor gelmedi.
Kötü oluşum rolünde değişiklik yapılacak ve rüşvet olayı iptal edilecektir, eleştirdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Ancak ''Çok saçma bir sunucu aklı olanlar zaten bu sunucuya gitmez.'' bu ithamınızı kendinize saklayın. Bu yaptığınız karalamak-kötülemektir ve bunu demeye hakkınız yok. Saygı çerçevesinde iletişim kurmanızı öneririm.

Discord sunucunuzda söyledim bunları ancak hiçbiri uygulanmadı "saygısız" bir biçimde yaklaşıldı. Bunları söylediğim sırada Builderiniz "Eğer beğenmiyorsan çık" dedi. Bunlar oyunu düzeltmekten çok eleştiriye kapalı olduğunuzu gösteriyor. Ve bu birçok oyuncunun rahatsız olduğu bir durum. Siz bana saygılı davrandığınız sürece bende size saygılı davranırım.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumuz için teşekkürler, bugün yeni haritaya ve yeni eklenecek birçok sisteme geçiş yapacağız.Sizi de bekleriz.

Sunucu herhangi bir aksilik olmaz ise bugün sıfırdan kendi yapımımız olan ve bir haftadan fazladır üzerinde uğraştığımız yeni bir haritayla güncellenecektir.
Güncellenen sistemlerin videosu da bu hafta bitmeden konuya eklenecektir.

Discord sunucunuzda söyledim bunları ancak hiçbiri uygulanmadı "saygısız" bir biçimde yaklaşıldı. Bunları söylediğim sırada Builderiniz "Eğer beğenmiyorsan çık" dedi. Bunlar oyunu düzeltmekten çok eleştiriye kapalı olduğunuzu gösteriyor. Ve bu birçok oyuncunun rahatsız olduğu bir durum. Siz bana saygılı davrandığınız sürece bende size saygılı davranırım.

Eleştiriye tabiiki de açığız, ancak polislere dair olan şikayetlerinizi umarım Discorddaki #şikayetler bölümünden yapmışsınızdır. Sohbet veya başka bir bölümden yapmış iseniz amacınızın karalama olduğunu sanarak size karşı çıkmış olabilirler. Buildere soracağım.

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
konuyu kontrol edermisiniz 15 dkdır skypeden ekledim mesaj attım kurucu sunucuda oynuyor ama giremedim