Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tanıtım konusu güncellendi, kendi yapımımız olan yeni haritaya dair resimler eklendi. Yeni sistem tanıtım videoları eklenecek.

Yorumlarınız için teşekkürler.
Vancouver-RP Yönetim.

KaLix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kaliteli bir ekipten böyle bir sunucu bekliyorduk.

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
RP'nin R'sini bile bilmeyen bir kişinin böyle yorumlar yapması bile beni mutlu ediyor. bir şey bilmeyip böyle iğneleyici laflar yapmanız sizi zaten haksız duruma düşürüyor. Birkaç hafta uğraşıp demişsiniz lakin sunucu yapılırken yanımızda değildiniz ve böyle birşeyi KANITLAYICI bir şekilde dile getirebiliyorsunuz. Sizin adınıza utanıyorum gerçekten. Türkiye'nin en iyi hayat sunucusu olduğumuzu iddia ettiğimizde yok. Lütfen daha fazla yorum yapıp konuda tartışma ortamı oluşturmayın. İyi forumlar.
Roleplay'in R sini bile bilmiyorsam neden sunucunuza kabul edildim? (Kopyala yapıştır yaptın diyeceksin biliyorum. Hepsini kendim yazdım ve yazmadan önce hiç kimsenin karakter başvurusuna bakmadım. Boş boş cevap verip bildirim kutumu gereksiz doldurma. Zaman kaybı sunucunuzla ilgilenmiyorum. Forum bildirimini kapattım.)

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Roleplay'in R sini bile bilmiyorsam neden sunucunuza kabul edildim? (Kopyala yapıştır yaptın diyeceksin biliyorum. Hepsini kendim yazdım ve yazmadan önce hiç kimsenin karakter başvurusuna bakmadım. Boş boş cevap verip bildirim kutumu gereksiz doldurma. Zaman kaybı sunucunuzla ilgilenmiyorum. Forum bildirimini kapattım.)
Madem başvuruyu yapacak kadar roleplay biliyorsunuz (!) o zaman bunu sunucuda da uygulayın ki böyle ithamlarda bulunmayalım. Bildirimleri kapatmanız ikimiz için de iyi oldu teşekkürler.

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beklendiği gibi mükemmel gözüküyor tebrik ederim :)