Türkiyede Minecraft'ın Durumu

MoonLightBt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Server Açıcak Olanlar Güzel Bi Sw Açıp Lapis kalkınca onun yerini kalite ile doldurup sunarlarsa Cok Kisi ceker

Not = Bencede Lapis olması Kotu !

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş serverin mapı bile yok. Kendi klanını kurup köy kurup yaşayacksın.
lapis hammadde ench hiç biri yok.

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğin konuda çok haklısın kardeşim fakat bu türkiye de minecrafın kaderi gibi lapissiz server nerdedeyse yok .Minigames server yok.RPG server yok ve bunu kimin çıkarttığı belli değil küfür edenlere mute atılmaya onlarca server gördüm bunlara karşılık olarak kendim Pixel Head adında bir server üzerinde çalışıyorum.Ve kaliteli plginler ile iyi bir server kurmak isteyenler Youtube kanalımı takip edebilir. Hem birkaç gün içinde plugin tanıtımı serilerimiz gelecek .Kanalımıza abone olup hem bize destek olursunuz hemde Daha güzel serverler yapma imkanı bulursunuz. Saygılarımla ..Youtube Channel::> SadolasWegas

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim o bahsettiğin sw türkiyede 1 tane var o da benim server :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Lapis olmasını çoğu kişi istiyor. Bunun sebebi daha hızlı gelişebilmek. Eğer lapisten kazanılan parayı düşürülürse, uzun süre kazınca çok para kazanılır. Belki diğerlerinden daha zevkli olur.

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis olmasını çoğu kişi istiyor. Bunun sebebi daha hızlı gelişebilmek. Eğer lapisten kazanılan parayı düşürülürse, uzun süre kazınca çok para kazanılır. Belki diğerlerinden daha zevkli olur.

Ama şunu düşünsene açılalı 2 gün olan bir servere girdiğiniz zaman herkes dia set evet bunu para olarak azaltsak bile level kasma olayı artar .Yani tek çözüm kaldırmak denebilir :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ama şunu düşünsene açılalı 2 gün olan bir servere girdiğiniz zaman herkes dia set evet bunu para olarak azaltsak bile level kasma olayı artar .Yani tek çözüm kaldırmak denebilir :D
yani o da mantıklı ama vip hammadde olmasına ne diceksin lapisten çok elmas ve zümrüt koyuyorlar. /vipdig ile kazıp yiyip sömürüyolar bide kazmada fortune oldumu iş kolay.

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.[DOUBLEPOST=1406115875,1406115842][/DOUBLEPOST]
yani o da mantıklı ama vip hammadde olmasına ne diceksin lapisten çok elmas ve zümrüt koyuyorlar. /vipdig ile kazıp yiyip sömürüyolar bide kazmada fortune oldumu iş kolay.

Vip konusuna karşı çıkmak olmaz çünkü serverin parasının çıkması lazım ha atbi vip hammadde ye elmas zümrüt değilde günde 20 diamond 50 zümrüt gibi bir şey yapılırsa sorun ortadan kalkar .vip hammadde olayı server adminlerinin ilgisizliinden başka bir şey değildir! :)

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar
1. Server IP benim profilimde yazıyor isteyen girip bakıp oyuna katılabilir.
2. Tekrar söylüyorum. Warp yok. Fazla plugin yok. Viplere sadece Kral bükücü yetkisi ve yetkisine göre birden fazla sethome hakkı veriliyor. Fazla bir şey beklemeyin.
Gelin hayatta kalma savaşı verin.

MappeRDoruK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LÜTFEN OKUYUN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Arkadaşlar ben de 12 yaşındayım ama 8, 9 yaşındakilerle ya da "bebelerle" karıştıramazsınız beni.Çünkü ben de sizin gibi düşünen
"survival" ın anlamını bilmeyen para düşkünü server sahipleriyle çevrili bir umut arayan "Minecraft" oyuncusuyum.
Hatırlarım da eskiden minecraft gerçekten minecrafttı. artık etrafım viplerle çevrili. Herkes "parayı veren düdüğü çalar" diyor.
Ama ben ve birkaç arkadaşım böyle düşünmüyoruz. Çünkü biz kendimizi gerçek minecraftta adamış küçük minecraft oyuncularıyız.
Ve yine, ama diyorum.Ama: biz bebe değiliz.
Birinin değindiği gibi ben de crackli kullanıyorum.Övündüğüm söylenemez. Evet, mcskinsearch kullanıyorum çünkü herkes birbirine
sunucularda bebe diyor.Bende bunu kabul etmiyorum.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gel servere :)
İp profilimde yazılı[DOUBLEPOST=1406127582,1406120269][/DOUBLEPOST]Survival dediniz. Açtık. Gelen yok.
Ben serveri sadece Gerçek survivalciler için açtım. Gelmeyenler zaten srvivalci değildir.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Lapis olmayan her Server emek Server olmuş loa

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir.