Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Luke_Skywalker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş indirme linki çalışmadı yenilermisin?[DOUBLEPOST=1409057375,1409057281][/DOUBLEPOST]tamam indirdim gerek yok

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hypixel bu mesajı okusun türkiyenin ilk türk hypixeli sensin kardeşim :) bu kadar zekan varsa daha nelerini yaparsın sen mesela herobrine mansion 2
Oo hypixel le beni karşılaştırma lütfen. Zaten bu haritada da çok eleştiri yapanlar oldu. Nereye kadar geldin? Bitirdin falan dedi değil mi? Bu arada böyle düşündüğün için çok teşekkür ederim. :)[DOUBLEPOST=1409087079,1409080917][/DOUBLEPOST]GÜNCEL

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Haritan Mükemmel...Ve Bu harita belkide popi olabilir :D Ama tek sorunum ! Portalı bulamıyorum !Pusulayı takip ediyorum ama okyanusa götürüyor lütfen yardım et bu haritayı oynamak istiyorum ama takıldımmmm ![DOUBLEPOST=1409167815,1409167733][/DOUBLEPOST]Bu Araada oynadığım en güzel map bu :D daha yarısında zevk aldım. Çok eğlenceli ve gerçekten içinde macera dolu bir harita.Emeğe saygı.Seni ve mapi yapanları tebrik ediyorum ! ...

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum Haritan Mükemmel...Ve Bu harita belkide popi olabilir :D Ama tek sorunum ! Portalı bulamıyorum !Pusulayı takip ediyorum ama okyanusa götürüyor lütfen yardım et bu haritayı oynamak istiyorum ama takıldımmmm ![DOUBLEPOST=1409167815,1409167733][/DOUBLEPOST]Bu Araada oynadığım en güzel map bu :D daha yarısında zevk aldım. Çok eğlenceli ve gerçekten içinde macera dolu bir harita.Emeğe saygı.Seni ve mapi yapanları tebrik ediyorum ! ...
Öncelikle böyle düşündüğün için çok teşekkür ederim daha portala gelmediysen hiçbir şey yaşamadın! :D Portala gitmek için Tayfundrak'tan direk güneye doğru devam et, hiç yolundan sapma. Ağaçların olmadığı bir yer, göreceksin zaten.
EDIT: Harita yalnızca bana ait.

GÜNCEL

Son düzenleme:

FurkanFGG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok kasma problemi olduğu için video çekemedim ama kendim oynadım çok beğendim

P4yday

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0