Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle böyle düşündüğün için çok teşekkür ederim daha portala gelmediysen hiçbir şey yaşamadın! :D Portala gitmek için Tayfundrak'tan direk güneye doğru devam et, hiç yolundan sapma. Ağaçların olmadığı bir yer, göreceksin zaten.
EDIT: Harita yalnızca bana ait.
Kardeş Pusulayı taki ediyorum ama denize götürüyo doğrumu götürüyo :D vede ağaç olmayan tek yer çöl. Çolde baya dolastım yine yok :( bana resmini atarmısın nerde olduğunun

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş Pusulayı taki ediyorum ama denize götürüyo doğrumu götürüyo :D vede ağaç olmayan tek yer çöl. Çolde baya dolastım yine yok :( bana resmini atarmısın nerde olduğunun
Tayfundrak'ın oraya gel. Sonra ordan direk hiç hareket etmeden Güney'e git. O zaman görmen lazım. Çöl değil orası çimen ama ağaç yok. Çok zorlanırsan haritan olması gerek, oradan bir şekilde bul.

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tayfundrak'ın oraya gel. Sonra ordan direk hiç hareket etmeden Güney'e git. O zaman görmen lazım. Çöl değil orası çimen ama ağaç yok. Çok zorlanırsan haritan olması gerek, oradan bir şekilde bul.
[DOUBLEPOST=1409228587,1409228431][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1409228629][/DOUBLEPOST]

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
VAYYY BEEeee mapi bitirdim :D Ama Mezarlık bölümü olmadı :( gm 1 aldm.... 2.mapi merakla bekliyorm :)[DOUBLEPOST=1409232708,1409232171][/DOUBLEPOST]Öf Ya Map süper ama benim pc çalıştırmadı boss falan ışınlanma öf öffff..En Çok o cd deki konusmayı merak ediyordum :(

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
VAYYY BEEeee mapi bitirdim :D Ama Mezarlık bölümü olmadı :( gm 1 aldm.... 2.mapi merakla bekliyorm :)[DOUBLEPOST=1409232708,1409232171][/DOUBLEPOST]Öf Ya Map süper ama benim pc çalıştırmadı boss falan ışınlanma öf öffff..En Çok o cd deki konusmayı merak ediyordum :(
Hmm. Üzüldüm göremediğine. Ama biri oynayıp videosunu çekerse oradan izlersin. :) 2.sinde muhtemelen böyle sorunlar yaşamayacaksınız. Çünkü bu harita baya bir büyüktü. Yani harita 1 50 1 koordinatlarında başladı ve -2000 50 -100'e kadar gitti. Sanırım bazı pclerde hata olma sebebi buydu. Beğendiğinize çok sevindim. 2. haritaya başladım ama ne zaman gelir hiçbir fikrim yok. Okul başlıyor. :( Bu yüzden ne olur hiç bilmiyorum ama okul başlamadan bir korku haritası yetiştirmeyi düşünüyorum. :)[DOUBLEPOST=1409258686][/DOUBLEPOST]GÜNCEL

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
link kırık :(

edit: tamam kırık değilmiş

edit 2: map baya büyükmüş la 10dk indirme :D

Edit 3: burada bir şey yok

edit 4: 1.8 uyumlumu?

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
2 yeni edit ekledim :D

edit 5: beni okuda optifine gerek diyorda optifine bende fps arttırmaktansa fps azaltıyor

edit 6: hmm tmam 1.8 uyumlu değilmiş. 1.7ye ineyim bn

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
edit 7: sanırım forumdaki en çok edit rekorunu kırdım :D
Yalnız artık bu edit olmuyor. :D Hihihi. Edit, daha önce yapmış olduğun yorumun üstüne düzenleme yapman değil mi? :p Artık harita hakkında görüşlerini öğrenmek istiyorum!!!! :D[DOUBLEPOST=1409261360,1409261278][/DOUBLEPOST]
edit 8: tamam konudan çıkıyorum. mapı oynayınca editlerim :D (EDIT 9 CONFIRMED!!!!111!)
Bekliyorum!!! :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ya güneye giderken deney babanın evini ve herkaz rehberini görmemiz gerekiyormuydu? yoksa haritayı mı bozdum? Portalı ararken :D[DOUBLEPOST=1409264173,1409263400][/DOUBLEPOST]edit: tamam sorun yok ben başka yere gitmişim :D

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya güneye giderken deney babanın evini ve herkaz rehberini görmemiz gerekiyormuydu? yoksa haritayı mı bozdum? Portalı ararken :D[DOUBLEPOST=1409264173,1409263400][/DOUBLEPOST]edit: tamam sorun yok ben başka yere gitmişim :D
Deney Baba'nın evi var. Gizli bir yerde. Gitsen de kapalı olacaktır zaten gitmen gereken yer, orası değil. :D Güney'e doğru direk ilerle portalı bul.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gene mantıklı konuşuyor ve çoğuzaman ki gibi katılıyorum +1
Ama aynı zamanda uyarıyorum da;
Kimi insan vardır "En iyisiyim yada En iyi ben olacağım" der ve faction kurucusu olur.
Kimi insan vardır aynı lafları söyler fakat lafının üstüne işinide koyar ki herkes görsün.
Kimi insanlar vardır, adamın ne söylediğini dinlemeden lafı anlamak istediği gibi anlar. Yani ben bu harita için "En süper", "En iyi", "Mükemmel" işte bilmem ne demedim ki diyemem zaten tarzım değil. Buradaki amacım 1 ay boyunca her gün 3-4 saatimi verdiğim bir haritanın "İddalı Bir Haritam" kategorime girdiğini düşünüyorum. Ha, burada işler değişiyor. "İddalı Olduğum Harita", "İddalı Olduğum Bir Haritam" gibi sözler, bence bugüne kadar yaptığım haritalardan iddalı olanı olarak göze çarpmalı. Burada demek istediğim kimse kimsenin haritasını kötülemiyor, ya da ne bileyim Türkiye'nin en iyi, en mükemmel haritasını olduğunu söylemeye çalışmıyorum. Sadece emek verdiğimi söyleyip, daha çok insana ulaşmasını istediğimi belirtiyorum. Haritamı oynadıysanız, sadece eleştirilerinizi merak ediyorum. Hepsi bu.[DOUBLEPOST=1409322015,1409297964][/DOUBLEPOST]GÜNCEL