Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok zorlandım ya. Fışkiye'nin oraya kadar gelebildim. Zaten Doku Paketi yüzünden neyin ne olduğu pek anlaşılmıyor. ÖZET: Çok kazık olmuş. (Fışkiyeli bölümü zorda olsa geçtim.)

Son düzenleme:

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok zorlandım ya. Fışkiye'nin oraya kadar gelebildim. Zaten Doku Paketi yüzünden neyin ne olduğu pek anlaşılmıyor. ÖZET: Çok kazık olmuş. (Fışkiyeli bölümü zorda olsa geçtim.)
Hmm. Önceki haritalarım da kolay olduğu için eleştiriliyordu. Bir arasını bulamadım. :D Ondan sonraki bölümlere çok uğraştım. Devam ettiysen sonraki yerler için yorumunu alabilir miyim? :D

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynadım ve bitirdim sanırım. Doku paketi yüzünden tuşlar pek görünmüyordu zor tarafı o. Hikayeden pek bir şey anlamadım. Oyunu bitirip bitirmediğimden bile emin değilim. sonunu mesaj olarak yazarsan iyi olur. Tavsiyem bir sonraki haritanda ilk baştaki yere gelişimizi anlatsın. Ne yalan söyliyim pek beğenemedim. Bu haritayı hatalarını bulmak için yaptın var say

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynadım ve bitirdim sanırım. Doku paketi yüzünden tuşlar pek görünmüyordu zor tarafı o. Hikayeden pek bir şey anlamadım. Oyunu bitirip bitirmediğimden bile emin değilim. sonunu mesaj olarak yazarsan iyi olur. Tavsiyem bir sonraki haritanda ilk baştaki yere gelişimizi anlatsın. Ne yalan söyliyim pek beğenemedim. Bu haritayı hatalarını bulmak için yaptın var say
Demekki bitirmemişsin. Nerede kaldın acaba?

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Özel olarak konuşalım henüz oynamamış olup yorumları okuyanlara spoiler olmasın.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunda sorun yaşadınız mı?

Son düzenleme: