Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Sunucuda gerekli Polis alımı tamamlanmıştır 7/24 RPG kurallarına uymayanlar takip altına alınmıştır.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kabul edildim ancak whitelist'de yokum ?

ardaa2

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverin en büyük eksiği mapın çok boş ver sade olması pluginleri bilmiyorum ama bence hiç uğraşılmamış rezalet.

cemal5255

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
helal olsun be sana bu kadar mütiş bi server görmedim başvuru yaptım ya ama 12 yaşındayım yaştan bi fark olur mu ? lütfen alın[DOUBLEPOST=1433696814,1433693371][/DOUBLEPOST]abi istediğin ne varsa yazdım hotmail [email protected] bakarmısın lütfen yaş ayrımı yapma nolur

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Serverin en büyük eksiği mapın çok boş ver sade olması pluginleri bilmiyorum ama bence hiç uğraşılmamış rezalet.
şu an konudaki fotoğraflar sunucu açılmadan 1 ay önceki fotoğraflar onlardan bahsediyorsan bilmiyorum sunucuyu tamamlamadan açmak zorunda kaldım birçok eksik var zamanla geliştiriyorum dedilerki açtığında oynarken yaparsın bende açtım sunucuyu

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Daha yeni başvuru yaptım ne zaman bakılabilir acaba ?

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Serverda baya bug var örneğin, bazen /spawn çekince envanterinize eroin geliyor , Örneğin elmas ore kazdınız madenden diyelim, normalde elmas olarak düşer ancak serverda işlenmemiş ore şeklinde yapılmış.Bi slota işlenmemiş ore, bi slota normal diamond geliyor.Bu diamondla oyunculara felan vurabiliyosunuz.Serverda anticheat varmış güya (!) flight açan kişilerin ss veriyoruz bi bakıyorum akşam oyuna tekrar girmişler.Çoğu arkadaşım /spawn veya /msg yazdığı için üst üste ban yediler ve banlarını açmalarını kurucuya ilettiklerinde açamadılar.Gerçekten çok ilgisiz ve hataları bol bi server.

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
burakthegamer im hala bekliyom nezaman olur?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Serverda baya bug var örneğin, bazen /spawn çekince envanterinize eroin geliyor , Örneğin elmas ore kazdınız madenden diyelim, normalde elmas olarak düşer ancak serverda işlenmemiş ore şeklinde yapılmış.Bi slota işlenmemiş ore, bi slota normal diamond geliyor.Bu diamondla oyunculara felan vurabiliyosunuz.Serverda anticheat varmış güya (!) flight açan kişilerin ss veriyoruz bi bakıyorum akşam oyuna tekrar girmişler.Çoğu arkadaşım /spawn veya /msg yazdığı için üst üste ban yediler ve banlarını açmalarını kurucuya ilettiklerinde açamadılar.Gerçekten çok ilgisiz ve hataları bol bi server.
Yetkiliye iletinlenler hemen bakılır ve gerekli işlem yapılır sunucuyu açmadan önce dedim bir sürü bug var vs söyledim ancak çoğu kişiden şu tepkiyi aldım biz oynarken yaparsın dediler bende 1 aydır beklektiğim için açmak zorunda kaldım herşeyi 1-2 güne sığdırmaya çalıştım her saniye ts3 adresindeyiz tüm mesajlara sslere bakıyoruz spawn yazınca elinize bir şey gelmez dediğin gibi bi eşya ile vuruyordu onun ile birini öldürmüşler spawnda onun eşyaları düştü daha sonra gerekli işlemler yapıldı yavaş yavaş tüm bugları kapatıyoruz msg veyahut spawn yazdığınız için ban yemezsiniz diyelim ki yediniz direk açılır nokta

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yetkiliye iletinlenler hemen bakılır ve gerekli işlem yapılır sunucuyu açmadan önce dedim bir sürü bug var vs söyledim ancak çoğu kişiden şu tepkiyi aldım biz oynarken yaparsın dediler bende 1 aydır beklektiğim için açmak zorunda kaldım herşeyi 1-2 güne sığdırmaya çalıştım her saniye ts3 adresindeyiz tüm mesajlara sslere bakıyoruz spawn yazınca elinize bir şey gelmez dediğin gibi bi eşya ile vuruyordu onun ile birini öldürmüşler spawnda onun eşyaları düştü daha sonra gerekli işlemler yapıldı yavaş yavaş tüm bugları kapatıyoruz msg veyahut spawn yazdığınız için ban yemezsiniz diyelim ki yediniz direk açılır nokta
Sabah arkadasımın teamın hesabı ban yedi /spawn çekti diye buna ne diyorsunuz