Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

P01sonArr0wz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server super yaa yalnis anlamayin ama konuda yalnislik var duzeltirseniz bi cok kisiye yardimci olur " Sunucu açıldı IP: sonvita.nitado.net" yazmissiniz nitado yerine nitrado diye duzeltirseniz mutlu olurum[DOUBLEPOST=1437717732,1437717443][/DOUBLEPOST]
benim basvuruyuda lutfen kabul edin beyenmesseniz daha iyisini yapmaya caliscam tek zorlugum hikaye uyduramam mailim: [email protected][DOUBLEPOST=1437718763][/DOUBLEPOST]" Asker Başvurusu "
Ad, Soy : Murad Kazımov
[+16]Yaş : 17
Ts3 Kullanma : Kullanıyom
Y. Şehir : Azerbaycan,Bakü
Mesajın : Lütfen isteğimi kabul edin
Aim Becerisi: İyi[DOUBLEPOST=1437733698][/DOUBLEPOST]bence reklam kisminda serverin reklamini yapin cok kisi gelir
Şu nitadoyu bende gördüm belki serverin gerçek ip i odur diye yazmadım sanırım gerçek ip i değilmiş.

SabakuNoGaara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Polis Başvurusu:

Ad, Soy :Mert Yıldız
[+15]Yaş :16
Ts3 Kullanma :online olduğum her zaman
Y. Şehir :Kuşadası
Mesajın :Arma 2 de güzel takistan life oynardım bide mc de denemek isterim

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
polis alımına katılmak için başvurun kabul olmalı ve polis alımı tsden oluyo ama ts kapalı

yagiz573

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kapandı mı??? Tam Da Altis Life Sunucusu Bulmuştum yaaa şansıma ben :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapandı mı??? Tam Da Altis Life Sunucusu Bulmuştum yaaa şansıma ben :D
Kardeşim Burası Türkiye Ne Bekli10 Yani Hiç Bağış Yapan Olmamış ve Açarkende Zaten Para Sıkıntısı Çekiyordu :/
Türkiyede RPG Ölmüş ve Canlanması Çok Zordur.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
bağış yapıldı[DOUBLEPOST=1438932604,1438932568][/DOUBLEPOST]ama kapatıldı 100 liraya yakın bağış yapılmıştır swye

yagiz573

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Burası Türkiye Ne Bekli10 Yani Hiç Bağış Yapan Olmamış ve Açarkende Zaten Para Sıkıntısı Çekiyordu :/
Türkiyede RPG Ölmüş ve Canlanması Çok Zordur.
Server Açılsa Zaten Gümüş Bağışcı Alcam[DOUBLEPOST=1439064577,1438978799][/DOUBLEPOST]Duruma Göre Altın Bile Alabilirim

progencler01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
" Asker Başvurusu "
Ad, Soy :hasan biltekin
[+16]Yaş :17
Ts3 Kullanma :yok
Y. Şehir :adana/çukurova
Mesajın :ben askerim teroristleri anında etkiasiz hale getririm co kiyi tuzaklarımda var aimmim %100 dür deneye bilirsiniz
Aim Becerisi:%100