Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Sunucu tekrardan aktif bütün başvurular okundu ve bakıldı ![DOUBLEPOST=1436534124,1436470250][/DOUBLEPOST]
Özelden yazayım[DOUBLEPOST=1436468693,1436459163][/DOUBLEPOST]Bana clear çekip başlangıç parasını verin :D Servere girdim ilk rpg servere girdiğim için biraz acemiydim (noob) sonra ben bakmadan şehir seçtim belediye binası orda kağıt al yazıyordu yanlışlıkla aldım :( 10 ehliyet verdi bende 2sini sağ tıkladığım için gittim kaldı 8 :S şu an 0 para ile aç susuz dolaşıyom :(
Oyundaki adın ney yapalım ?

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SusamisGoktug :( Bide değişik geldi rpg komutlar yok nasıl işe gircem felan diye şehir şehir şehir dolaşıyorum.

Berk35i

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herkes girmeye çalışıyo hâlân daha kayıt olmadıysanız benim size tavsiyem sonvitannın ts 3 adersine gerin kaydınızı yaptırın ditek kayıt ediyolar ve sv ye hemen girebiliyosunuz buyrun ts ip : tsvita.nitrado.net
Server Derecelendirme:
*Server akıcılığı adminleri ve eğenceleri bakımından süper
*Buildler oldukça güzel ve iç açıcı
*Cidden gerçek arma 3 hissini yaşıyorsunuz hatta neredeyse tek eksih push to talk
*Silahlar arma 3 deki gibi gerçekçi (kapistesi , sesi , menzili)
*Texture pack olduça başarılı
*Helikopter ve arabanın olması cidden güzel
*Banka ve benzinlik soygunları olması ek bi güzellik
*Donatorlara (bağışçılara) özel shop
Cidden herkese tavsiye ediyorum sizi inşallah aramızda görmek istiyorum bu servere puanım 10/10

Direk kayıt olmak isteyen kardeşlere tavsiyem ts 3 ip sine gelmeleri ts 3 ip : tsvita.nitrado.net

Höylesine güzel bir server yapan adminlerden teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim..
Herkese iyi günler

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
SERVER cidden sadece texture daha güzel olabilirdi puanım 10/9

winky125

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad, Soy :Samet Karahan
[+16]Yaş :16
Ts3 Kullanma :Çok iyi
Y. Şehir :İmamoğlu/Adana
Mesajın :Askerliğin bana göre olduğunu düşündüm
Aim Becerisi:Çok iyi[DOUBLEPOST=1436607075,1436606651][/DOUBLEPOST]Ad, Soy :Samet Karahan
[+15]Yaş :16
Ts3 Kullanma :Var
Mesajın :günde 5-5 saaat açığım hafta sonu ise geceleri 8-9 saat sabahları 3-4 saat

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ad, Soy :Samet Karahan
[+16]Yaş :16
Ts3 Kullanma :Çok iyi
Mesajın :Askerliğin bana göre olduğunu düşündüm
Aim Becerisi:Çok iyi[DOUBLEPOST=1436607075,1436606651][/DOUBLEPOST]Ad, Soy :Samet Karahan
[+15]Yaş :16
Ts3 Kullanma :Var
Mesajın :günde 5-5 saaat açığım hafta sonu ise geceleri 8-9 saat sabahları 3-4 saat
Konuyu güncellemedim kusura bakmayın polis başvuruları buradan yapılmıyor bugün saat 20:00'da ts3 adresinde olucak polis alımları

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün serveri ilk bekleyenlerdendim ama senin pc falan çökünce iptal diye düşünüp bırakmıştım :(

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
zAxelaTR Burdan Başvuruyu Yapabilirmiyim ? 3 Kere Yanlışlıkla Başvuru Attım 2Si İntarnet Sıkıntılıydı Düzeldi Ne Varsa Başvuru Yerinde Atıyorum İşallah Alınırım
En Altda Not Var Lütfen Okuyun.
1)Oyun Ad:MadyGaming

2)Mail:[email protected]

3)Az önce biri tarafindan öldürüldünüz ne yapardiniz ?
Arkadaşlarımı toplayıp öldüğüm yere geri giderim.

4)Tek başınıza büyük bir kamyonla elmas kazısındasınız. Yanınıza bir araç geldi ve içinden dört kişi çıkıp silahlarını size doğrulttu. "Kamyonun anahtarlarını ver" diyorlar. Ne yaparsınız?
Benim de silahım var! Ölene kadar savaşarım.

5)Bize kısaca serverımızda canlandıracağınız karakterin özgeçmişini anlatır mısınız?
Mady Kutsalmı ? Özelmi ? Eşsizmi ? Hayır...
O Bizlerden Bile Kötü Başladı O Acımasız Dünyaya Annesinin Onu Doğurmasından 10 Dk Sonra Ölmesi Babasınında Alkoliğin Teki Olması Onu Sokaklara İtilmeye Zorladı Adı Soyadını Kendi Koydu Bu Genc Kendi Kurallarını Kendi Yazdı Hayallerini Gercekleştirme Cabasında Her Adımında Dahada Ümitliydi Peki Amacı Neydi ? SonVita Cehenneminin Kralı Olmak! Nedenmi Ezilmesini Gelecek Nesil İcin Azaltmak Ve Tabikide O Hic Toplu Elinde Tutamadığı Para İcin Yapıcakdı Bu Genc Artık Büyüdü Babasıyla Ayrıldığında Babasının Yaşıyla Aynı Yaşa Geldi [29]Artık Tam Bağımsızlığa Erişdi Uzak Yerlere Gitme Korkusu Tamamen Bitti Ve San Frensisco'dan SonVitaya Gitti Nasılmı :) Yürüyerek! Bunu Nasılmı Yapdı? Mady Kutsalmı ? Özelmi ? Eşsizmi ? En Başda Yazdıkları Gözden Gecirince Evet Hepsi Doğru O Bizlerden Daha Dayanıklı Daha Güclü Ve Daha ÖZEL SonVitanın Sınırına Geldi Hikayenin Devamı Alınırsam Belli Olucak...

Not:
Abi Artık Bunalıma Girdim (( Aramıza Katılamadın )) Yazısından
Artık Sizin Mapa Bakıp Yazışmaları Okumakdan Oyuncuların XD
Bunaldım Kafam Almıyor Artık 2 Tıkda Sitenizin Adresini Ezberledim
Durumum Vahimleşmeden Allah Aşkına Şu İsteği Onaylayın Duvara Kafa Atıp Beyin Kanamasından Ölmek İstemiyorum
Hic Yaratıcı Değilimdir Hayat Hikayesi Yazmakdan Artık
Mübarek 2 Dkda Roman Cıkarıcam

Süsledim Püsledim Artık Alınıyım Allahım Ne Yapmam Lazım Pc Dayanmıcak Camı Kırılıcakdı Hatta Biraz Yavaşladı Fln Skaypedekiler Zor Tutuyor...

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
waow! aylar önceki başvurum çoktan kabul edilmiş ama serverde 2 kişi var :o ?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
[DOUBLEPOST=1436634193,1436633638][/DOUBLEPOST]Polis alım odası 20:00'da birazdan açık !
Polis başvurusu yapıp asker olmak için geldik bu dünyaya yazmışsın sanırım bir dikkat hatası oldu uyarayım.

DIndındındıdnd Hala Bomboş Dındıdnıdnınd

Yettim GARİ sunucuyu eleştirelim

MAP'de fazla emek yok -1
Plugin paketinde groupmanager iyi değil... -1
Texture pack daha sağlam olabilirdi -2

10 üzerinden 6 veriyorum

Tamam da o ne :Dsdds

zAxelaTR Burdan Başvuruyu Yapabilirmiyim ? 3 Kere Yanlışlıkla Başvuru Attım 2Si İntarnet Sıkıntılıydı Düzeldi Ne Varsa Başvuru Yerinde Atıyorum İşallah Alınırım
En Altda Not Var Lütfen Okuyun.
1)Oyun Ad:MadyGaming

2)Mail:[email protected]

3)Az önce biri tarafindan öldürüldünüz ne yapardiniz ?
Arkadaşlarımı toplayıp öldüğüm yere geri giderim.

4)Tek başınıza büyük bir kamyonla elmas kazısındasınız. Yanınıza bir araç geldi ve içinden dört kişi çıkıp silahlarını size doğrulttu. "Kamyonun anahtarlarını ver" diyorlar. Ne yaparsınız?
Benim de silahım var! Ölene kadar savaşarım.

5)Bize kısaca serverımızda canlandıracağınız karakterin özgeçmişini anlatır mısınız?
Mady Kutsalmı ? Özelmi ? Eşsizmi ? Hayır...
O Bizlerden Bile Kötü Başladı O Acımasız Dünyaya Annesinin Onu Doğurmasından 10 Dk Sonra Ölmesi Babasınında Alkoliğin Teki Olması Onu Sokaklara İtilmeye Zorladı Adı Soyadını Kendi Koydu Bu Genc Kendi Kurallarını Kendi Yazdı Hayallerini Gercekleştirme Cabasında Her Adımında Dahada Ümitliydi Peki Amacı Neydi ? SonVita Cehenneminin Kralı Olmak! Nedenmi Ezilmesini Gelecek Nesil İcin Azaltmak Ve Tabikide O Hic Toplu Elinde Tutamadığı Para İcin Yapıcakdı Bu Genc Artık Büyüdü Babasıyla Ayrıldığında Babasının Yaşıyla Aynı Yaşa Geldi [29]Artık Tam Bağımsızlığa Erişdi Uzak Yerlere Gitme Korkusu Tamamen Bitti Ve San Frensisco'dan SonVitaya Gitti Nasılmı :) Yürüyerek! Bunu Nasılmı Yapdı? Mady Kutsalmı ? Özelmi ? Eşsizmi ? En Başda Yazdıkları Gözden Gecirince Evet Hepsi Doğru O Bizlerden Daha Dayanıklı Daha Güclü Ve Daha ÖZEL SonVitanın Sınırına Geldi Hikayenin Devamı Alınırsam Belli Olucak...

Not:
Abi Artık Bunalıma Girdim (( Aramıza Katılamadın )) Yazısından
Artık Sizin Mapa Bakıp Yazışmaları Okumakdan Oyuncuların XD
Bunaldım Kafam Almıyor Artık 2 Tıkda Sitenizin Adresini Ezberledim
Durumum Vahimleşmeden Allah Aşkına Şu İsteği Onaylayın Duvara Kafa Atıp Beyin Kanamasından Ölmek İstemiyorum
Hic Yaratıcı Değilimdir Hayat Hikayesi Yazmakdan Artık
Mübarek 2 Dkda Roman Cıkarıcam

Süsledim Püsledim Artık Alınıyım Allahım Ne Yapmam Lazım Pc Dayanmıcak Camı Kırılıcakdı Hatta Biraz Yavaşladı Fln Skaypedekiler Zor Tutuyor...

waow! aylar önceki başvurum çoktan kabul edilmiş ama serverde 2 kişi var :o ?

sana ne istiyorsan veririm ama o kabul hesapı bana ver XD