Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Chesterfieldd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim biz burda bavşurumuzu yaptık yaşımız 18 abi değiliz amerika . Hayır onaylayın veya reddetin bekletmenin amacı ne ??? Nickim : Chesterfield

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy :
Mşirac Gulsoy
[+16]Yaş : 16
Ts3 Kullanma : YOK
Y. Şehir : VAN
Mesajın :
Polis olmak için geldik bu dünyaya, canımız feda
Aim Becerisi: Üst seviye aim becerisi
Oyun nicki: MiracleShock

Son düzenleme:

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy :
Mşirac Gulsoy
[+16]Yaş : 16
Ts3 Kullanma : YOK
Y. Şehir : VAN
Mesajın :
Asker olmak için geldik bu dünyaya, canımız feda
Aim Becerisi: Üst seviye aim becerisi
Oyun nicki: MiracleShock
Polis başvurusu yapıp asker olmak için geldik bu dünyaya yazmışsın sanırım bir dikkat hatası oldu uyarayım.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
DIndındındıdnd Hala Bomboş Dındıdnıdnınd

PatatoMan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yettim GARİ sunucuyu eleştirelim

MAP'de fazla emek yok -1
Plugin paketinde groupmanager iyi değil... -1
Texture pack daha sağlam olabilirdi -2

10 üzerinden 6 veriyorum

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yettim GARİ sunucuyu eleştirelim

MAP'de fazla emek yok -1
Plugin paketinde groupmanager iyi değil... -1
Texture pack daha sağlam olabilirdi -2

10 üzerinden 6 veriyorum
Konu üzerinden gördüğün fotoğraflar sunucu açılmadan sadece fotoğraf olsun diye yapılan yapılar şu an da doğru şehirler berbat ama çoğu şeyi çok güzel yaptığımıza inanıyorum şehirler dışında.Plugin paketindeki groupmanagerin iyi olması ne alaka ? 1 tane grup var oda Sivil , texture paketi 1.7 olduğu için 3D yapamadık texture paketi zırhlar,silahlar her şey bence yeterince iyi ? Sunucu tekrar aktif sunucuya birçok yenilik getirildi konu yakında güncellenip değiştirilecek !

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu üzerinden gördüğün fotoğraflar sunucu açılmadan sadece fotoğraf olsun diye yapılan yapılar şu an da doğru şehirler berbat ama çoğu şeyi çok güzel yaptığımıza inanıyorum şehirler dışında.Plugin paketindeki groupmanagerin iyi olması ne alaka ? 1 tane grup var oda Sivil , texture paketi 1.7 olduğu için 3D yapamadık texture paketi zırhlar,silahlar her şey bence yeterince iyi ? Sunucu tekrar aktif sunucuya birçok yenilik getirildi konu yakında güncellenip değiştirilecek !
Ts3 zorunlu mu?

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mail adresin nedir ?
Özelden yazayım[DOUBLEPOST=1436468693,1436459163][/DOUBLEPOST]Bana clear çekip başlangıç parasını verin :D Servere girdim ilk rpg servere girdiğim için biraz acemiydim (noob) sonra ben bakmadan şehir seçtim belediye binası orda kağıt al yazıyordu yanlışlıkla aldım :( 10 ehliyet verdi bende 2sini sağ tıkladığım için gittim kaldı 8 :S şu an 0 para ile aç susuz dolaşıyom :(