Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Demachto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin bana kabul edildin diye mesaj geldi ts3'e kayıt tamamlamak için geldim Connect-tsvita.nitrado.net yazdım fakat error veriyor resolve hostname diye ?

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Sitesindeki Başvuruyuda Doldurdum,

" Polis Başvurusu "

Ad, Soy :Berke Seçici
[+15]Yaş :15
Ts3 Kullanma :Evet Kullanıyorum
Y. Şehir :Muğla
Mesajın :
Eyer Secilirsem Sunucunuzda Gercekden Bir Polis Şekline Bürüne Bilirim Derken İncelemeniz İcin

Sitedeki Karakterimin Özelliklerinide Yazıyım :D

Adı:MadyGaming

Yaşı:29

Nereden:SanFrensisco (Bilerek Adını Yanlış Yazdım Havalı Duruyor .D )

HangiİşleMeşgul:EskiBirUstaPilot
(Ama Her Şeyi Yapacak Kadarda Kararlı Ve Kendinden Emin)

BağlıOlduğuGrup:Eskiden Uyuşturucu Ve Bir Cok Şeyden Yıllarını Hapde Veren Ama Şimdi Geleceğini Adalet İcin Doğrultmaya Calışan Bir Adam.

GrupunAmacı:Şu An Bağlı Olduğu Grupun Adı BoşAteş Bunun Anlamı Bu 5 Kişinin İnanılmaz Bir Şekilde Hic Sıyrık Almadan Karşılarındakileri Etkisiz Hale Getirimeleri

(Eyer Beni Secerseniz Gercekden Bir MMORG Eylencesine Katkı SağlayaBilirim

Skaype:BerkesanTR

Tiglon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu bilirsinki kapalı sunucuya uzun süredir bakmıyoruz ts3 adresine girmiyoruz bilmiyorum nasıl gidicek işlerim var
Doğaç Abi Ben Philips Oyundan.Ben Sana Söylemiştim Mapı Felan Var Düzelteyim Diye.Adamlar Dümdüz Map Diyor.Kaçakçı Mekanı Bile Yapıcaktım.Hala İstiyorsan Verebilirsin.İşlerim Var Diyorsun. 1 Ay Boyunca 4 Gözle Açılsın Diye Beklediğim Serveri Bozacak Değilim.İstersen Bana Yetki Ver.Ben Sen Yokken Göz Kulak Olayım.Sen Geldiğinde De Yetkilerimi Alırsın.Mapı Da Düzeltirim.Yeni Şeyler Eklerim.Kafamda Çok Güzel Planlar Var.Server Full Çekecek.[Tabi İstersen]

TypeZero

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi alındım ama ts3 e giremiyorum resolve hostname hatası veriyor kayıt yaptıramıyorum giremiyorum servere

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Tüm başvurulara bakıldı sunucu 1.8 olucak bakıma soktum ts3 adresi tekrar aktif tatilden döndüğüm gibi tekrar açıcam burada net çok kötü 500 ping

Demachto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvuru kabul edilme bölümüne giremiyorum ts3'te insufficient client permissions hatası veriyor :/

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Başvurum kabul edildide ts3 zorunlumu zorunluysa indireyim

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Geçici bir süre sunucudan uzaklaştırıldın.Nedeni 1 saniye ?? wtf bune

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
gezginlerden ts3ü indirdim ama bulamadım ts3 adresini[DOUBLEPOST=1434978158,1434977917][/DOUBLEPOST]ts3 adresini girdim artık bakımdan sonra swye girebilcekmiyim