ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayırr dinine hakaret etmiyoruz.Ama örümcek kafalı görünce dayanamıyorum abi napayım.Adam atlas'ı A olarka kısaltmışız diye bizi şikayet eden bir zihniyete laf sokmadanda olmuyor

Forumda konu varsa kısaltamazsınız bu kadar basit.Ayrıca ben hala "siz" diye konuşuyorum ama aynı saygıyıda bekliyorum sizden.Madem bir yönetici(!)siniz,biraz daha saygı bekliyorum sizden.

ichbin

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Forumda konu varsa kısaltamazsınız bu kadar basit.Ayrıca ben hala "siz" diye konuşuyorum ama aynı saygıyıda bekliyorum sizden.Madem bir yönetici(!)siniz,biraz daha saygı bekliyorum sizden.
Saygı saygı duyanlar içindir.Siz diye hitap ediyorsun diye saygı duymuş olmassın.Saygıdan söz ediyorsan Atlas kelimesini A olarak kısaltmışız diye tantana çıkartmamayı dene.Bu konu altından rant yaratıp kendine oyuncu çekmeye çalışıyorsun.Sen gelene kadar senden bahseden yoktu.

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saygı saygı duyanlar içindir.Siz diye hitap ediyorsun diye saygı duymuş olmassın.Saygıdan söz ediyorsan Atlas kelimesini A olarak kısaltmışız diye tantana çıkartmamayı dene.Bu konu altından rant yaratıp kendine oyuncu çekmeye çalışıyorsun.Sen gelene kadar senden bahseden yoktu.

Hala çirkefleşiyorsunuz.Şuanda sadece kendinizi batırıyorsunuz benim oyuncu çekme gibi bir derdim yok.Ama ben eğer ki siz isim değiştirmeden önce bu tanıtımı yapıp forumumu açıp sitemde bu kısaltmayı kullandıysam siz gelip "aynı" forum içerisinde aynı kısaltmayı kullanamazsınız.Bu kadar basit.Şuanda siz zaten kısaltmayı aştınız sadece hakaret ediyorsunuz.

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hala çirkefleşiyorsunuz.Şuanda sadece kendinizi batırıyorsunuz benim oyuncu çekme gibi bir derdim yok.Ama ben eğer ki siz isim değiştirmeden önce bu tanıtımı yapıp forumumu açıp sitemde bu kısaltmayı kullandıysam siz gelip "aynı" forum içerisinde aynı kısaltmayı kullanamazsınız.Bu kadar basit.Şuanda siz zaten kısaltmayı aştınız sadece hakaret ediyorsunuz.
Kardeşim bir sorunun varsa adminlerimde değil benle konuşacaksın.Bir kısaltmadan dolayı boş muhabbet yapıyorsun server açılmamış hangi kafadasın sen ? eğer çok önemliyse
iletişim adreslerim belli gel ordan bana söyle.Şu şikayet etme olayınada çok güldüm a-rpg yazdım diye banlanacaksam senınde forumda yaptıgım reklamda geçen her bir sözünden dolayı ceza yemen gerekli.Bu forumda çok yasaklandım bi 4-5 ay daha beklerim rahat ol :)
varsa daha fazla sözün buradan konumu kirleterek değil,
Teamspeak3ten ts3.victorbilisim.com ((Teknik Destek Batuhan'ı bekliyorum demen yeterli olacak.))
Skype adresim;shadowcraftdestek
Telefon numaram 0507 429 85 65

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önce şu kardeşim lafını bi kesin öncelikle.Ağır abi forumu değil burası.Ben size yasaklanacaksınız falanda demedim ayrıca.Başka bir sunucunun kısaltmasını kullandığınızda sunucular arası karışıklık çıkarıyorsunuz.Zaten şu andan itibaren yaptığınız hakaretlerden şikayetçi olacağım.

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önce şu kardeşim lafını bi kesin öncelikle.Ağır abi forumu değil burası.Ben size yasaklanacaksınız falanda demedim ayrıca.Başka bir sunucunun kısaltmasını kullandığınızda sunucular arası karışıklık çıkarıyorsunuz.Zaten şu andan itibaren yaptığınız hakaretlerden şikayetçi olacağım.
Halendaha konumu kirletiyorsun.Git şikayet et o yazıyı değiştirmeyeceğim.Konumu kirletmeyide kes artık ! varsa sorunun iletişim adreslerimi verdim.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yok x sunucusu z sunucusu "kardeşim".Ağır abilikle alakası yok bu olayın,biz sizi "kardeş" olarak gördüğümüz için böyle hitap ediyoruz.Hepimiz insanız şunun şurasında.

X Sunucusunun "k" kısaltmasının Z sunucusu tarafından farkında olunmadan kullanılmış olması kullanan kişi tarafından X için kullanıldığı zamanda Z için kullanıldığı zamanda çok rahat bir biçimde belirtilebilir.Birisi "k" yazabiliyorsa "X" de yazabilir.Bunun için bu kadar tantana çıkarmanız bizi gerçekten üzdü.

Sonuç olarak,değiştirmiyoruz.Sabittir,değişmez.Biz sizin kısaltmanızla başka yerlerde reklam yaptığımız zaman bu kısaltmadan oyuncuyu sizin mantığınıza göre siz kazanırsınız.Ha aynı forumda yaptıysakta,iki farklı konu var zaten.Biz burada bunu yazmışız,konunun sunucusu belli.Sizinkine gelip "'k'sunucusuna gelin,çok güzel" yazmamışız.Bu yüzden olay çıkarmak gereksiz olmuş.Lütfen konuyu terkedin,bu olayda daha fazla uzamasın.

BroGolem35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amma uğraşmışın ha.[DOUBLEPOST=1394353141,1394352932][/DOUBLEPOST]Abi nerden kayıt olurum?[DOUBLEPOST=1394354876][/DOUBLEPOST]Server kapalı.

Sasuke Uchiha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Muazzam bir sunucu . Bu sunucu açıldığından beridir oynuyorum . @KillJoyJR A-RPG konusunda neden bu kadar çok tartışıyorsunuz ?
Buradaki A-RPG sizin serverinizdeki A-RPG mi ? Onlar Atlas Role Play Game olarak kullanmış fakat sen başka birşeyde kullanmışsın .
Konuyu uzatmana gerek yok haksız olan sensin .

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Muazzam bir sunucu . Bu sunucu açıldığından beridir oynuyorum . @KillJoyJR A-RPG konusunda neden bu kadar çok tartışıyorsunuz ?
Buradaki A-RPG sizin serverinizdeki A-RPG mi ? Onlar Atlas Role Play Game olarak kullanmış fakat sen başka birşeyde kullanmışsın .
Konuyu uzatmana gerek yok haksız olan sensin .

Konudan size ne afedersinizde?

Sasuke Uchiha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverin açılmasına son 10 dakika kaldı sanırım . Çok heyecanlı :)[DOUBLEPOST=1394380460,1394380253][/DOUBLEPOST]
Konudan size ne afedersinizde?
Arkadaşım ben konuya karışmıyorum . Admin madmin falan da değilim . Serverin en fazla online duran oyuncularından biriyim ve oynadığım sunucu ile ilgili böyle hakaretler benim sinirimi çok bozuyor . Senin bu konuya karışma hakkın yok oynayacaksan oyna oynamayacaksan oynama . Senin de bir sunucun varmış ne güzel fakat başkalarının hakkına karışmaktan 5 U.P alacağından çok eminim. Söyleyeceğin söz şudur bilirim ; "Benim bu konuya karışma hakkım yoksa senin de yok !" diyeceksin . Haklısın evet benim karışma hakkım yok ama sen de karışmassan çok iyi olur.

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin açılmasına son 10 dakika kaldı sanırım . Çok heyecanlı :)[DOUBLEPOST=1394380460,1394380253][/DOUBLEPOST]
Arkadaşım ben konuya karışmıyorum . Admin madmin falan da değilim . Serverin en fazla online duran oyuncularından biriyim ve oynadığım sunucu ile ilgili böyle hakaretler benim sinirimi çok bozuyor . Senin bu konuya karışma hakkın yok oynayacaksan oyna oynamayacaksan oynama . Senin de bir sunucun varmış ne güzel fakat başkalarının hakkına karışmaktan 5 U.P alacağından çok eminim. Söyleyeceğin söz şudur bilirim ; "Benim bu konuya karışma hakkım yoksa senin de yok !" diyeceksin . Haklısın evet benim karışma hakkım yok ama sen de karışmassan çok iyi olur.

Yukarıda mesajları tam okuyun bakalım hakaret eden taraf kimmiş.Önce okumayı öğrenin lütfen.

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler geçen white liste kayıtlı olanlar bir daha yaptırıyor mu başvuru formunu