ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sitede yazıyor ben de bulamamıştım konulara gir .Bugun sık sık whitelist kontrol edilmeli sabırsızlanıyoruz geçen temada oynadığımız için .

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Of teknik problemler yüzünden kapalı umarım en yakın zamanda açılır gördüğüm en iyi rpg server çünkü Türkiye'de rpg oynamak zor.

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server çoktandır kapalı yok mu böyle ne zaman açılacağının tarihi

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiç açılmayacak.
Nerden biliyorsun ? şimdide açabilirim bana kalmış bir şey.[DOUBLEPOST=1396795491,1394881879][/DOUBLEPOST]Sunucumuzun Açılmasına sayılı gün kaldı...
www.shadowonline.tk Sitesinden Whitelist Başvurusu yapabilirsiniz.
Bu kadar sürece sizi niye beklettik sorusuna gelirsek;
İlk olarak adminlerimiz arasında anlaşmazlıklar yaşandı.Elimdeki Virtual dedicated Server'de gerekli ram bulunmamaktaydı.
Fakat kapanması bir yandanda iyi oldu bizler için.
Birçok yenilikler geldi fakat sadece birkaçından bassetmek istiyorum,
1-Araba Sistemi
2-Oturma Sistemi
3-Helikopter/Gemi tarzı araçları sürebilme (Koyup koymayacagım tam olarak belli değil.Kararsızlık içindeyim.)

4-Oluşumlar (Normal bir birey olarak rol yapmaktan sıkılırsanız istediğiniz bir oluşuma rollerinizi göstererek girebilirsiniz)

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nerden biliyorsun ? şimdide açabilirim bana kalmış bir şey.[DOUBLEPOST=1396795491,1394881879][/DOUBLEPOST]Sunucumuzun Açılmasına sayılı gün kaldı...
www.shadowonline.tk Sitesinden Whitelist Başvurusu yapabilirsiniz.
Bu kadar sürece sizi niye beklettik sorusuna gelirsek;
İlk olarak adminlerimiz arasında anlaşmazlıklar yaşandı.Elimdeki Virtual dedicated Server'de gerekli ram bulunmamaktaydı.
Fakat kapanması bir yandanda iyi oldu bizler için.
Birçok yenilikler geldi fakat sadece birkaçından bassetmek istiyorum,
1-Araba Sistemi
2-Oturma Sistemi
3-Helikopter/Gemi tarzı araçları sürebilme (Koyup koymayacagım tam olarak belli değil.Kararsızlık içindeyim.)

4-Oluşumlar (Normal bir birey olarak rol yapmaktan sıkılırsanız istediğiniz bir oluşuma rollerinizi göstererek girebilirsiniz)
hepinize helal olsun[DOUBLEPOST=1396796658][/DOUBLEPOST]siteye Merhaba Atlas Roleplay Oyuncuları,

Bildiğiniz üzere sunucumuzda aktif rol yoktu. Fakat bu sorunu giderme amacı yaptığımız çalışmalar sona eriyor gibi. Sabrınız için herkese sonuna kadar teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi konsept değişti, forum değişti, sunucu değişti. Bunlar sizlere iyi bir rol ortamı sağlamak için. Sunucumuzda en kısa sürede hep beraber olma dileği ile Hoşcakalın.

Sunucu Açılış Tarihi; 07.04.2014 Pazar Saat; 18:00

Sorun çıkmassa yukarıda belirtilen tarihde açılıyoruz.

yazmışsınız ama ayın yedisi pazartesine geliyo

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hepinize helal olsun[DOUBLEPOST=1396796658][/DOUBLEPOST]siteye Merhaba Atlas Roleplay Oyuncuları,

Bildiğiniz üzere sunucumuzda aktif rol yoktu. Fakat bu sorunu giderme amacı yaptığımız çalışmalar sona eriyor gibi. Sabrınız için herkese sonuna kadar teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi konsept değişti, forum değişti, sunucu değişti. Bunlar sizlere iyi bir rol ortamı sağlamak için. Sunucumuzda en kısa sürede hep beraber olma dileği ile Hoşcakalın.

Sunucu Açılış Tarihi; 07.04.2014 Pazar Saat; 18:00

Sorun çıkmassa yukarıda belirtilen tarihde açılıyoruz.

yazmışsınız ama ayın yedisi pazartesine geliyo
Ah,sanırım YSTR yazarken yanlışlık yaptı.Eğer sunucuyu görmek istersen oyunda arabamla sana bir şehir turu attırabilirim :) Ö.M(Özel mesaj) atman yeterli :)

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Açıldı !
Kimse yok. Rol yapalım biraz. Hadi beyleeeer :)