ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:'( kötü oldu bence. Hikaye saçma çünkü wispler savaşamaz ki her fantastik olayda böyle burda nasıl yıkıolar ki insanları
''Yer yüzünde iki kuvvet var: kılıç ve zeka. Çok zaman kılıç, zeka ile mağlup edilmiştir.''
-Nizami​

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
''Yer yüzünde iki kuvvet var: kılıç ve zeka. Çok zaman kılıç, zeka ile mağlup edilmiştir.''
-Nizami​

Wisp tamamen enerjiyle alakalı bir şey yalnız.Zekayla bi alakası olduğunu düşünmüyorum.Belki yanlış biliyor olabilirim ama çok düşük bir ihtimal.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wisp tamamen enerjiyle alakalı bir şey yalnız.Zekayla bi alakası olduğunu düşünmüyorum.Belki yanlış biliyor olabilirim ama çok düşük bir ihtimal.
Wisp ler daha çok bilimsel olarak davranacak rolde diye biliyorum bende bu yüzden dedim

ichbin

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şöyle;
Enerji onların besini ve enerjiden oluşuyorlar.Elektrik gibi bir enerji düşünün.Elektriği nasıl hapsedersiniz ? Yalıtkan bir madde ile.Hadi size iyi şanslar :)

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arada A-RPG kısaltmasını değiştirmenizi talep ediyoruz.Şuanda tanıtımımız da açık.Bu kısaltma bize ait.

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
One piece de luffy enel i lastik adam olduğu için yenmişti.Aklıma o geldi.

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yukardaki mesajda A-RPG oyuncuları yazıyor?

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Atlas roleplay.Kısaltma size ait olabilir ancak bu sizden bir şeyin çalındığı yada sizin hak iddia edebileceğiniz anlamına gelmez.

Hak iddaa edebilirim.Aynı anda açık olan bir konunun kısaltmasını kullanamazsınız.Zorluk çıkaracaksanız moderatörlere başvurmak zorunda kalacağım ne yazık ki.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yinede güzel olacak ama şimdiki rollere mi eklenecek sıfırlanacak mı roller çünkü vali öldü ben marangozum her şey baştan mı devam mı ?

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvur kardeşim başvur.Sizin kısaltmanızdan bizene kardeşim.Ayrıca resmi olarak forumumuzun hiçbir yerinde A-RPG geçmiyor.Adminimiz bir yazıda "Atlası" A olarak kısaltmış diye bu kadar tantana yapacaksan senin ateist olman lazım zira seninde beynini "Örümcek ağı" olarak kısaltmış Allah sanırım.

Siz şimdi forumda insanların dini inançlarına hakaret mi ediyorsunuz yani? Bu kadar çirkefleşeceğinizi bilmiyordum.Başvurdum zaten bu yorumunuzda güzel oldu.

ichbin

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Siz şimdi forumda insanların dini inançlarına hakaret mi ediyorsunuz yani? Bu kadar çirkefleşeceğinizi bilmiyordum.Başvurdum zaten bu yorumunuzda güzel oldu.
Hayırr dinine hakaret etmiyoruz.Ama örümcek kafalı görünce dayanamıyorum abi napayım.Adam atlas'ı A olarka kısaltmışız diye bizi şikayet eden bir zihniyete laf sokmadanda olmuyor