Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pek olacağını sanmıyorum çünkü dün bu tarz birşeyler denemiştim olmamıştı ama deniyeceğim, yardımın için teşekkür ederim.

Edit: Olmadı :'(

Bilgisayarda İnternet kullanan herşeyi kapat ve aynı internete bağlanan bütün cihazların internet bağlantısını kapat.

cixstar112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sonunda adam akıllı mmorpg minecraft serveri buldum çok saol ranork

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-RoR bakım çalışmaları devam ediyor.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sanırım herkesin girebileceği o büyük şanlı açılışı beklemek zorundayız, eh neyse sabır erdemdir...

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakım hala devam ediyor ya :/

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bakım bitti arkadaşlar, bu tür konuşmaları riseofrealms.com adresinden yaparsanız buradaki arkadaşlar post kastığımızı düşünmemiş olur. :)

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Betaya kabul edildim? Ayrıca mailde bu durum ile ilgili ayrıntılı bir bilgi bulunmamakta.[DOUBLEPOST=1412971505,1412971447][/DOUBLEPOST]Oyunda birilerini görünce normal oyuncu olarak sandım yetkililer sanırım bir kaç gün içerisinde sorunlar ortadan kalkar umarım,teşekkürler..

Nickiniz neydi ?

Sorununuzu www.riseofrealms.com adresinden belirtirseniz daha hızlı yardım alabilirsiniz.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2. Takımda verilen isimlerden girme sorunu yaşayan arkadaşlar olmuş. Sorun toplu olarak giderilmiştir. Özür diliyor ve en yakın zamanda sunucuya bekliyorum sizleri :)

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
2. Takımda verilen isimlerden girme sorunu yaşayan arkadaşlar olmuş. Sorun toplu olarak giderilmiştir. Özür diliyor ve en yakın zamanda sunucuya bekliyorum sizleri :)
Yeni takım olacakmı beta için? Yoksa zamanı geldiğinde normal olarakmı açılacak server?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beta'ya kabul edilip oyuna giriş yapamayan arkadaşlar lütfen bana özel mesaj veya skype yoluyla ulaşsınlar. Ufak tefek sorunlar yaşanmakta olduğu için lütfen bizleri affedin...

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beta'ya kabul edilip oyuna giriş yapamayan arkadaşlar lütfen bana özel mesaj veya skype yoluyla ulaşsınlar. Ufak tefek sorunlar yaşanmakta olduğu için lütfen bizleri affedin...
Allah belanı vermesin hemi az kala pcye tokat atıyodum.