Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Avrilavigne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba sunucunun açılması gerçekten beklenmedik bir şey oldu benim için, ki bu şekilde devam etseydi ciddi derecede sunucunun yalandan ibaret olacağını sanacaktım. Her neyse esas konuya değinmek gerekirse sunucuya girmeye çalışırken bir hata alıyorum araştırdım soruşturdum sanırım sadece 'premium' lar girebiliyormuş sunucuya ki bende bunu başvurumda belirtmiştim.

Oturum açılamadı Geçersiz oturum (Oyunu yeniden başlatmayı deneyin)

bu hata ile karşılaşıyorum herhangi bir çözümü var mı yoksa internet üzerinden araştırdığım gibi sadece 'premium' kullancılar mı sunucuya giriş yapabilecek?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sunucunun açılması gerçekten beklenmedik bir şey oldu benim için, ki bu şekilde devam etseydi ciddi derecede sunucunun yalandan ibaret olacağını sanacaktım. Her neyse esas konuya değinmek gerekirse sunucuya girmeye çalışırken bir hata alıyorum araştırdım soruşturdum sanırım sadece 'premium' lar girebiliyormuş sunucuya ki bende bunu başvurumda belirtmiştim.

bu hata ile karşılaşıyorum herhangi bir çözümü var mı yoksa internet üzerinden araştırdığım gibi sadece 'premium' kullancılar mı sunucuya giriş yapabilecek?

diyorsa Premium Bir Hesapla Girmeyi Dene

Premium'umda var Ama Kabul Edilsem :/

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hayır, öyle bir durum söz konusu değil. Eğer betaya kabul edildiyseniz ve hotmailinizi gönderdiyseniz başvurunuz ile birlikte %100 bir şekilde e-posta almışsınızdır. E-postayı okursanız tekrar sevinirim. Sunucuya crack, premium herkes girebilecektir ilgin için teşekkür ederim ^^

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında Bundan 1 ay önce "Sanırım Okul Açılmadan Açarız" denmişti.1 Ay Geçti bence bir hata Bukadar Sürmemeli.Ama Bide Daha Kapalı Beta Bunun Betasıda var :/
Sana'da cevap vereyim arkadaşım. Sunucu 1 hata hüzünden bu kadar uzun sürmedi. Sunucu sağlayıcımız'dan sunucuyu vaktinden geç almamız bizi biraz sıktı denebilir. Resimlerde yada giflerde gördüğünüz sahneler, olaylar, yazılar ve diğer şeyler sadece size göstermek amaçlıydı bunların altında bir sürü derin detay yatıyor. Bunun yanında mimariler yapıldı, kodlamalar " beta " süreci için tamamlandı. Kapalı Beta + Beta olmayacak. Tek bir beta olacak. Sadece bunlarla bitmiyor üstüne birde forum ile uğraşıldı yani anlayacağın tek 1 hata yüzünden bu kadar bekletmedik ^^[DOUBLEPOST=1412971335,1412971300][/DOUBLEPOST]
banda whitelist te deilsin diyor :D
ama email gelmiş watta
Sizden e-postayı tekrar okumanızı rica ediyorum. Özellikle son satırları ^^

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler o kadar çene çalıyosunuzda bu server olmasa burda konuşamıyo olucaktınız ve gidip başka şeylerle uğraşıcaktınız bizde bekliyoruz burda fakat adamların yaptığı çok zor bir şey bu yüzden biraz rahat bırakında oyuncular bıkıyor çabuk olalım kafasıyla acele iş yapıp hata yapmasınlar.

Avrilavigne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayır, öyle bir durum söz konusu değil. Eğer betaya kabul edildiyseniz ve hotmailinizi gönderdiyseniz başvurunuz ile birlikte %100 bir şekilde e-posta almışsınızdır. E-postayı okursanız tekrar sevinirim. Sunucuya crack, premium herkes girebilecektir ilgin için teşekkür ederim ^^

Betaya kabul edildim? Ayrıca mailde bu durum ile ilgili ayrıntılı bir bilgi bulunmamakta.[DOUBLEPOST=1412971505,1412971447][/DOUBLEPOST]Oyunda birilerini görünce normal oyuncu olarak sandım yetkililer sanırım bir kaç gün içerisinde sorunlar ortadan kalkar umarım,teşekkürler..

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Size bu konu hakkında bilgi verdiğime eminim. Yeniden teşekkürler ^^

Edit: Oyunda olan yönetim ekibidir. Sunucu üzerinde çalışmalar sürüyor. Siz oyunu oynarken'de bu çalışmalar sürecek fakat sizi hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kayıtlar ile ilgili bir düzenleme yapılması için bekleniyor, panelimizin lisansı ile ilgili bir problem çıkarttılar. Hallolduğunda girişiniz mümkün olacak, gecikmeden dolayı herkesten ekibim adına özür dilerim...

ek olarak mailde belirtildiği gibi cumartesi sabahı sizlerle olacağız. Siz yatın dinlenin, uykunuzu alın bizde sizler için sorunları giderelim ve yarın buluşalım derim ben :)

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Websitemiz, riseofrealms.com açılmış bulunmaktadır. Yenilikleri ve haberleri güncel olarak takip edebilirsiniz.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oha Bende Kabul Edilmişim :D

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben hariç herkes kabul edilmiş ya

.s

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben hariç herkes kabul edilmiş ya

.s

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Benimde Haberim Yoktu.Foruma Kayıt Oldum "Epostanızı kontrol edin ve onaylayın" dedi bende Girdiğimde Tesadüfen Görmüş Oldum.Başvuruda Attığınız E-postanızı kontrol edin derim.[DOUBLEPOST=1413026166,1413018709][/DOUBLEPOST]@Ranork ve @Oxuruk Sunucuda Gözüküyorsunuzda Açılacakmı Bekliyoruz :D

"You are not whitelisted on this server!"

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merak Eden Arkadaşlarımız İçlerini Ferah tutsunlar.Az Önce Ranork İle Konuştum ve Güzel bir Haberi var.
Ranork;
"Aktive etmemiz gereken bir lisans var, bununla uğraşıyoruz. hallolur olmaz kapalı beta girişi aktif olacak :) "

Umarım bu Haber Sizi rahatlatmıştır :)[DOUBLEPOST=1413059072,1413031252][/DOUBLEPOST]-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Şuanda Sunucuda 5 Kişi Var Tam Gaz Çalışmalar Devam Ediyor Sanırım.

RoR Üyeleri Olarak Bekliyoruz :)

Son düzenleme:

megaturom55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server türkiyedeki en iyi MMORPG sunucusu bence emeği gecelerin hepsinin eline sağlık

Son düzenleme: