Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Anladım tesekkürler.Basvuru yaptigimiz bölümde iletişim bilgileri diye bir bölüm vardı.Olumlu veya olumsuz bir cevapta herhangi birinden cevap mı alıyoruz ?

Eğer seçilirseniz isminizi websitemizde yaptığımız duyuruda göreceksiniz. Ondan sonra da e-mail yoluyla bir bilgilendirme mesajı alırsınız.

Ogmau

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mesaj yollamıştım 3 gündür cevap bekliyorum yanıt gelmedi veya bi geri dönüş

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
mesaj yollamıştım 3 gündür cevap bekliyorum yanıt gelmedi veya bi geri dönüş
Alımları tek tek değil toplu yapıyoruz. Bir dahaki alımıda 3. takım olarak bu haftasonu almayı düşünüyoruz. O zamana kadar herhangi bir yanıt beklemenize gerek yok.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Web sitesi neden kapalı?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Web sitesi neden kapalı?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Site hesabı veya site kapatılmış.
Olası sebepleri:
Süresi dolmuştur. (Para verip güncellememişlerdir.)
Çok fazla dosya upload etmişlerdir. (Dosya upload sitesi gibi siteler çoğunlukla hostinglerde kabul edilmiyor.)
Sitenin aylık trafiği dolmuştur. (Çok fazla ziyaret yüzünden.)

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
@Ranork , hocam bana cumartesi günü alındınız mesajı gelmiş. hala geçerli ise bu sunucu için geri dönebilirim MC'ye?[DOUBLEPOST=1413484971,1413484842][/DOUBLEPOST]
yeah :))[DOUBLEPOST=1413485251][/DOUBLEPOST]@Ranork hocam ? cevap varmı
Tabikide hala gecerli, girmede sıkıntı yaşarsan bana mesaj at :)

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim simdi yanlış bişi söylemiyelim ama hayırlısı oyunu kötü yapsalar bile bizim bilgisayarlarımızdaki kopyalarından oyuncular o eski versiyonunu oynamaya devam ederler yani microsoft öyle kötü bi marka değil tamam anlıyorum notchu çok seviyorduk ben haberi aldıktan sonra gözümden yaş geldi ciddiyim
ama kötüye gitmiycektir fakat javadan c ye geçebilir oyun DİYORLAR bence kötü bir şey olmaz minecrafta cünkü öyle bişi olsa yani yaklaşık premium - crack 200 milyon deseeem az gelir 1 milyar deseeem BELKİ fazla gelir ama yaklaşık 1 milyar kişi bu oyunu oynuyor Şimdi demeyinki yok siteden baktımda şudur şukadardır demeyin internete bağımsız bir şekilde oynayan belki 20 30 milyon kişi var belkide 100 200 milyon kişi düşünün minecraft batsa resmen protesto ederler microsoftu o yüzden batmaz ve bu görüş tamamen BANA aittir eğer bir yanlışım varsa KÜFRETMEK YERİNE TEKRAR EDİYORUM BANA KÜFREDİP VE BENİ KIZDIRIP SONRADA BENİM SİZE KÜFÜRLE KARŞILIK VERMEMİ SAĞLADIKDAN SONRA SİNİRDEN SİZİ RAPOR EDİNCE KENDİMİ BANLATTIRMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ BU YAKLAŞIK 4NCÜ KEZ FELAN OLACAKTIR EVET DOĞRU SÖYLÜYORUM HAKSIZ YERE 4 KERE FİLAN BAN YEDİM VE HEM LAF SOKTULAR BANA HEMDE BAN YEDİM 1 HAFTA 2 HAFTA 1 AY 3 GÜN ARTIK YETER KİMSEYLE BÖYLE KAVGA ETMEK İSTEMİYORUM KİMSE LAF SOKMAYA CALIŞMASIN EĞERKİ BANA VEYA AİLEME EN UFAK BİR KÜFÜR EDERSENİZ BURDA SİZE COK BÜYÜK KÜFÜRLER EDERİM VE BAN YESEMDE EDERİM YANİ DÜŞÜNÜN BU KADAR HAKSIZ YERE BAN YEDİKDEN SONRA ARTIK TEPEMİN TASI ATTI FORUM PAYLAŞMA ORTAMIDIR @McFanatik (benim ana hesabım) 'A LAF SOKMA ORTAMI DEĞİLDİR İYİ FORUMLAR...
HA BİDE MODERATÖRLER BU YAZDIKLARIM YÜZÜNDEN BENİ GİNE BANLARSANIZ ARTIK SİZ DÜŞÜNÜN.
Okumaya Üşendim

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 takımdan FceddyTr whitlisti Bekliyorum Teşşekürler

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere sunucumuz MMORPG ve bu sebeple Beta olsun olmasın kullandığımız sunucunun güçlü olması gerekiyor. Şuanda sunucunun parasını çıkarmamızı sağlayacak herhangi bir satışta yapmıyoruz. Bu yüzden, bağış kabulune karar verdik. Bunun yanında belirli bir miktarda bağış yapanlara Kapalı Beta Girişi ve ünvan vermeye karar verdik.

10 TL
  • Kapalı Beta Girişi
15 TL
  • Kapalı Beta Girişi
  • "Bağışçı" ünvanı (istediğiniz renkte)
15 TL + üzeri
  • Kapalı Beta Girişi
  • "Bağışçı" ünvanı (istediğiniz renkte)
  • Risor* sistemimiz geldiğinde ekstra verdiğiniz para tutarınca Risor.

*Risor, sunucumuzda parayla satın alınan geliştirme, pet, partikül satın almanızı sağlayacak para birimi.

Destek olmak isteyen arkadaşlarımız bana skype üzerinden ulaşabilir: talha.ucar