ReaLSTaR.Nitrado.Net ™ //FACTİON\\ - //EDİTSİZ\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\ + RESİM

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile Korumamız Güncellenmiştir. Bazı Haksız Yere Atılmalar Giderilmiştir.
İyi Oyunlar...

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Parkur Yenilenmiştir... İyi Oyunlar..

Son düzenleme:

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar artık factions dan bıkmadınız mı ve faction serverler minecraftın survival mantığına aykırıdır ve viplere çok fazla özellik verir siz lapiste 3 saat kasılıp 1m para ve p4 set dizmek için kazınırken o vipler 1 saatte 1 vip kiti alacak ve büyük ihtimalle edit olacak(p200 falan) ve onlar acıktıklarında enchli elma yerken siz rotten flesh e muhtaç kalacaksınız gelin skyblock oynayalım gelin pvp oynayalım gelin SURVİVAL OYNAYALIM!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar artık factions dan bıkmadınız mı ve faction serverler minecraftın survival mantığına aykırıdır ve viplere çok fazla özellik verir siz lapiste 3 saat kasılıp 1m para ve p4 set dizmek için kazınırken o vipler 1 saatte 1 vip kiti alacak ve büyük ihtimalle edit olacak(p200 falan) ve onlar acıktıklarında enchli elma yerken siz rotten flesh e muhtaç kalacaksınız gelin skyblock oynayalım gelin pvp oynayalım gelin SURVİVAL OYNAYALIM!!

1. Serverimizde Edit yok.
2. Vip Kitleri Her 3 Güne 1 Alınıyor.
3. Serverde Vipler ve Oyuncular Arasında Fazla Bi Fark Yok.[VipMadde Hariç]
4.Vip ve Oyuncular Arasındaki Tek Fark Viplerin Kolay Para Kasmasıdır..
5.SkyBlockta Vip Yokmu Sanki..
6.Survivalda Vip Yok Mu...
7.PvP Serverindede ViP Yok Demi, Özel Kitler Filan.

Bu Arada Post Kasmak İçin Bütün Faction Sunucularına Aynı Şeyi Yazmışsın :D

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vipmadde hariç demişsin ama ben onu kastettim zaten [emoji5]️

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen anlamışsın post kasma yolunu serverinizi kötülemeyi amaçlamadım zaten gayet güzel bir server başarılar dilerim [emoji23]

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben arada alım var mı [emoji23]

Celebrex

Goḓ of̖͎ ͉s̹̻k̟͍r̳̭̻̝̺̩i͚̞͉̦͇̲̖pt̻̞͔̩͖̺̜
En iyi cevaplar
0
sadece "Lag ve bug %0" Demene takıldım onun dışında sunucu güzel.

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lobimiz Daha Eğlenceli Hâle Getirilmiştir.

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yetkililere sesleniyorum serverinizi çok başarılı buldum.Ancak şu hilelere bi çözüm bulmanız lazım kill aura engeli knockback engeli var demişsiniz adamlar açıyor knockbackı triggerbot açıyolar kill auranın yerine + adamlar koşarak ok atıyor noslowndown bunlarında engellenmesi gerekiyor adam öyle bi vuruyorki setimin hasarı ortaya geliyor + adama vurulamıyor hızlı vurmasından dolayı.hileciler yüzünden servera pek girmiyorum hileciler olmassa çok güzel bi server launcher falan kodlasanız çok güzel olur ancak çok zor ve emek ister ve hileciler artık release huzuni vb ile giremezler sizin eklediğiniz sürümler ile girerler.ve artık RealStar da hile diye bişi kalmaz :)[DOUBLEPOST=1437765117,1437764581][/DOUBLEPOST]hackleri video alırkende -al -hileci olsam şu an banlanırdım gibi şeyler söylüyorlar.sizlerle iletişime geçemiyoruz servera hiçbir yetkili girmiyor sadece event saatlerinde giriyor

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1. Hile Korumamız Var. Lakin, KnockBack ve NoSlowDown'daki Bazı Hatalardan Dolayı Kapalı.

2. Özel Launcher Zor Bi İştir. Benim İlgi Alanım Dışında.

3. Servere Fazla Giremiyorum, Çünkü Sabah Akşam Plugindir, TexturePacktır, Hile SSleridir Fazla Zaman Bulamıyorum. İnan İyi Bi Server Açmak Tek Başına Bu Kadar Kolay Olmuyor. Yenilik Yapman Gerekiyor Ki Oyuncuda Bi Artış Olmalı.Fakat Gerçekten Şu Hile Korumasıda Canımı Sıkmıyor Deil.

4. İlgisiz Deilim, İnan SKYPEDEN Ulaşabilirsin Çok Rahatlıkla. Bi Sorun Olduğu Zaman En Etkili Çözüm Bu..

5. Trigger Engellenemez Gibi bir şey. Dediğin Gibi Özel Launcher Bu Gibi Hileleri Engelleyebilir. Ama Elbet Bu Gibi Durumlarada Hileciler Bi Çözüm Bulacaklardır..

6. Hile Korumasınında Paralısını Aldım Fakat Hem Sürümü Uyumlu Değil Servere Hemde Hâla KnockBack,NoSlowDown Korumalarında Hatalar Var.

Son düzenleme:

Takemaster

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bugün çok önemli açık buldum kittyinabottle ve nielsen ödül vermedi

Son düzenleme: