ReaLSTaR.Nitrado.Net ™ //FACTİON\\ - //EDİTSİZ\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\ + RESİM

altaylı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde herhangi bir hile koruması yok.

Gördüğünüz gibi lapiste speedmine'nın açık olduğu belirtilmiş. Bende şahsen ilk girişimde, vay bee ne güzel speedmine'a izin var hemde editte yok, hemen kasılıp ormana gideyim dedim. Ormanda gördüğüm şeyse tam bir hüsran. Antı knockback' çisinden, kill aurasına kadar hepsi var ve hiçbir engel yada banlamada yok .

Hileyle oynayan arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim bu serveri.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverde herhangi bir hile koruması yok.

Gördüğünüz gibi lapiste speedmine'nın açık olduğu belirtilmiş. Bende şahsen ilk girişimde, vay bee ne güzel speedmine'a izin var hemde editte yok, hemen kasılıp ormana gideyim dedim. Ormanda gördüğüm şeyse tam bir hüsran. Antı knockback' çisinden, kill aurasına kadar hepsi var ve hiçbir engel yada banlamada yok .

Hileyle oynayan arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim bu serveri.
NoCheatPlus + PhoenixAntiCheat Var. DahaNe Bekliyorsun Ki?

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elimizden Geldiği Kadar Hilelere Göz Açtırtmıyoruz.

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server süper adminler ilgili beğendim fakat lapiste kasılırken 3-4 saniye falan lag oluyor geri geliyor bu bendenmi kaynaklı yoksa sunucudanmı anlamadım ? birde lapisin üstünde görünmeyeni bloklar var onu kaldırırsanız güzel olur rahatsız ediyor beni :)

Son düzenleme:

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
server süper adminler ilgili beğendim fakat lapiste kasılırken 3-4 saniye falan lag oluyor geri geliyor bu bendenmi kaynaklı yoksa sunucudanmı anlamadım ? birde lapisin üstünde görünmeyeni bloklar var onu kaldırırsanız güzel olur rahatsız ediyor beni :)
Öncelikle Serverimizde Lag Yok. İnternetinizi Kontorol Ediniz. Mutlaka Sizde Bir Sorun Vardır.
Lapisin Üstündeki Bloklar Ağaç Dikmemeleri İçin Gerekli :)

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Serverimizde Lag Yok. İnternetinizi Kontorol Ediniz. Mutlaka Sizde Bir Sorun Vardır.
kim dikicek ağaç ya okadar sw oynadım kimsenin diktiği yok :)[DOUBLEPOST=1435255900,1435255513][/DOUBLEPOST]
kim dikicek ağaç ya okadar sw oynadım kimsenin diktiği yok :)[DOUBLEPOST=1435268359][/DOUBLEPOST]arkadaşım kill aura koruması var diyonuz tepede karakter çıkıyor adamlara vurunca sanırım o anti kill aura adamla vs atim dedim nede olsa kill aura engelleyici var diye bi indim aşşa adam döne döne vuruyor diğerlerine vuruyor nasıl koruma bu

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kim dikicek ağaç ya okadar sw oynadım kimsenin diktiği yok :)[DOUBLEPOST=1435255900,1435255513][/DOUBLEPOST]
kim dikicek ağaç ya okadar sw oynadım kimsenin diktiği yok :)[DOUBLEPOST=1435268359][/DOUBLEPOST]arkadaşım kill aura koruması var diyonuz tepede karakter çıkıyor adamlara vurunca sanırım o anti kill aura adamla vs atim dedim nede olsa kill aura engelleyici var diye bi indim aşşa adam döne döne vuruyor diğerlerine vuruyor nasıl koruma bu
Bi Ara Kaldırdım, Fakat O Gün Hemen Ağaç Dikmeye Başladılar.

Hile Korumasına Gelirsek, Pluginin Yazarı; KillAura Olup Olmadığını Anlamak İçin Böyle Bir Sistem Yapmış. KillAura Açıksa Bir Oyuncuda Otomatikman NPC'de Vuruyor, Ve Bir Süre Sonra KillAurası Olan Kişi Oyundan Atılıyor.

Maalesef Pluginin Güncellemesini Beklemem Lazım. @Muhammed2188

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamamda adamlar o işin bugunu yapıyor kill aura açık herkese vuruyor bi üsteki phoenixmidir nedir ona vurmuyor adam vursa atacak ama vurmuyor bugunu biliyorlar