ReaLSTaR.Nitrado.Net ™ //FACTİON\\ - //EDİTSİZ\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\ + RESİM

Celebrex

Goḓ of̖͎ ͉s̹̻k̟͍r̳̭̻̝̺̩i͚̞͉̦͇̲̖pt̻̞͔̩͖̺̜
En iyi cevaplar
0
Spawn ve warplar alıntı olmasına rağmen iyi :) Narutocuymuşsun sende :) Amaterasu RasenShuriken :)

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Factionun Yeni Adresi ReaLSTaR
İP:ReaLSTaR.Nitrado.Net

Son düzenleme:

EgeTürker

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Guzel Server Ancak Servere Rehber Lazım Cok Az Onlineler.Konu Dogru Yerde Anlayısınızdan Dolayı Tesekkruler Serverin Gelimesi Dilegi ile.....

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz. Rehber Var Şuanlık Alım Yok Maalesef.
12.06.2015 TARİHİNDE VİP ÇEKİLİŞİ VARDIR.
Anti-ASCII Yüklüdür. Artık Oyunlarınız Çökmeyecek..

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler
Hergün Daha İleri Gidicez İnşallah

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Sunucu gayet güzel ancak kesinlikle beğenmediğim bir kısım var. Lapiste hızlı kazma hilesi açılabiliyormuş. Rehber öyle dedi ve kendisi de kullanıyor. Kazmalarda verimliliğin önemi kalmıyor. Bunu düzeltirseniz sevinirim.

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Doğrudur. Ona bir şey Söyleyemem Ama Diğer Hileler Engelli.
Hızlı Gelişmeleri İçin
SpeedMine Serbest
Giderek Gelişmekte Olan Serverimize Rehber Alınacaktır.

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri ben önermiyorum 2 tane moderator var cok ilgisiz. ben diyorum tp atar misin hacker var killaurasini acik unutmus o bisey olmaz diyo. nasil olmaz bisey kardesim!? vallahi cok yazik server böyle 2 tane MODERATOR hak etmiyo iki taneside cok kötü .

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serveri ben önermiyorum 2 tane moderator var cok ilgisiz. ben diyorum tp atar misin hacker var killaurasini acik unutmus o bisey olmaz diyo. nasil olmaz bisey kardesim!? vallahi cok yazik server böyle 2 tane MODERATOR hak etmiyo iki taneside cok kötü .
Sanırım Konuyu Baltalamaya Çalışıyorsun. Ayrıca Forum Kurallarını Okumamışsın. Bide 2 Moderatör Var Demişsin.. Sadece 1 Moderatörümüz Var. Bide Yaşın Küçük Galiba Oyundan Tehditler Filan Söylüyordun. Bizim Vaktimizi Boşa Alma İstersen :) Beğenmiyorsan Çeker Gidersin. Belkide Sunucuyu Çekemediğinden Böyle Konuyu Baltalamaya Çalışıyorsun...

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 2 tane gördüm belki nickini degistirdi . ben sadece düsündüklerimi söyliyorum kardes . serveri cok sevdim ama yetkililer ilgisisiz . ben serveri batirmaya calismiyorum öyle düsünüyosan düsünebilirsin . herkes istedigini düsünebilir veya söyliyebilir . kötü bisey dediysemde özür dilerim ...

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben 2 tane gördüm belki nickini degistirdi . ben sadece düsündüklerimi söyliyorum kardes . serveri cok sevdim ama yetkililer ilgisisiz . ben serveri batirmaya calismiyorum öyle düsünüyosan düsünebilirsin . herkes istedigini düsünebilir veya söyliyebilir . kötü bisey dediysemde özür dilerim ...
Peki Şimdi Senin Sorunun Nedir? Yetkililer İlgisiz Diye Mi?

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak simdi kardes. Bossda bi adam hack vardi killaurasini acik birakip afk olmus . bende moderatore diyorum oda bana bisey olmaz diyo.