Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

EwouLee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı biraz user lazım :)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Konu güncel, sunucu aktif.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server gayet güzel gibi lapis ve ham madde yok (sanırım)
mimaride gayet güzel eğer klasik bir faction ve klasik komutlar varsa cidden oynanır
ama şunu söylemezsem ölürüm
1 konunuz çok kötü tüm yazıları ortalamış ve yazı stilini değiştirmişsiniz okurken bile ayar oldum
2 en iyi rütbe sistemi ? şuanda çok daha iyi bi rütbe sistemi kullanan bi server biliyorum hiç girmedim lakin server sahibinin anlattığına göre bi hayli kullanışlı
3 boss yine klasik /warp boss yaz aşa atla ve sabah akşam farm yap gibi bir şeyse direk çöp ha güzel bi zindan yapıp boss a gidene kadar tonlarca yaratık kesmem gerekiyorsa cidden direk server a abanırım büyük birde +Rep alırsın :D
4 birde büyüler bahsettiğin şeyler çok uzun zamandır olan şeyler yani takıldığım yer "daha önce herhangi bir sunucuda görmediğiniz yeni büyüler bulunmaktadır" zamanında uğraştığım server da bile daha iyileri vardı ezmeye çalışmıyorum ama daha önce görmediğiniz nedir abi :/

-Edit
bunlar dışında olumsuz bir şey görmedim :D
ama son resme anlam veremedim neden küçük ?
alakasız ve sonradan eklenmiş gibime geldi

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
mimaride gayet güzel eğer klasik bir faction ve klasik komutlar varsa cidden oynanır
1 konunuz çok kötü tüm yazıları ortalamış ve yazı stilini değiştirmişsiniz okurken bile ayar oldum
2 en iyi rütbe sistemi ? şuanda çok daha iyi bi rütbe sistemi kullanan bi server biliyorum hiç girmedim lakin server sahibinin anlattığına göre bi hayli kullanışlı
3 boss yine klasik /warp boss yaz aşa atla ve sabah akşam farm yap gibi bir şeyse direk çöp ha güzel bi zindan yapıp boss a gidene kadar tonlarca yaratık kesmem gerekiyorsa cidden direk server a abanırım büyük birde +Rep alırsın :D
4 birde büyüler bahsettiğin şeyler çok uzun zamandır olan şeyler yani takıldığım yer "daha önce herhangi bir sunucuda görmediğiniz yeni büyüler bulunmaktadır" zamanında uğraştığım server da bile daha iyileri vardı ezmeye çalışmıyorum ama daha önce görmediğiniz nedir abi :/

-Edit
Lapis var

Sent from my iPhone using Tapatalk

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serveri yeni gordum yein tanidim your country is banned diyo

lasto35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapalı gösteriyor. Sebebini belirtirseniz sevinirim.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucu başarılı biraz user lazım :)

-Edit

Konu düzeni benimde hoşuma gitmiyor, vakit bulursam düzenlemesi yapılacak.
Rütbe sistemi konusunda iddialıyım doğrudur, lafımın da arkasındayım. 1 yıldır kullanmama dayanıyor iddianın temeli.
Boss büyük ve serbest bir haritada haritanın ileri kesimlerinde, o ileri kesime gidene kadar ise biraz yaratık engeli var, biraz.
Yeni büyü sistemini çoğu sunucuda en fazla 1-2 eşya ile kısıtlamalı görüyorum, bütün eşyalara bütün özellikler açık ve büyü masasından gelmektedir.

Son fotoğraf yeniden yapılmış arenanın fotoğrafıdır, sonradan eklendi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diğer yorumlar içinde teşekkürler arkadaşlar!

Lag ve benzeri sorunlara çözüm olarak Ram eklemesi yapmış bulunmaktayım, sunucu yükseltmesi için geçici bakım yapılacaktır.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni benimde hoşuma gitmiyor, vakit bulursam düzenlemesi yapılacak.
Rütbe sistemi konusunda iddialıyım doğrudur, lafımın da arkasındayım. 1 yıldır kullanmama dayanıyor iddianın temeli.
Boss büyük ve serbest bir haritada haritanın ileri kesimlerinde, o ileri kesime gidene kadar ise biraz yaratık engeli var, biraz.
Yeni büyü sistemini çoğu sunucuda en fazla 1-2 eşya ile kısıtlamalı görüyorum, bütün eşyalara bütün özellikler açık ve büyü masasından gelmektedir.

Son fotoğraf yeniden yapılmış arenanın fotoğrafıdır, sonradan eklendi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diğer yorumlar içinde teşekkürler arkadaşlar!

Lag ve benzeri sorunlara çözüm olarak Ram eklemesi yapmış bulunmaktayım, sunucu yükseltmesi için geçici bakım yapılacaktır.
hmm her şeye rağmen server çok kötü değil yinede gelişmesi lazım fakat Mockingjayy lapis olduğunu söyledi konuda bunun ile ilgili bi yazı yok var mı yok mu ?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
hmm her şeye rağmen server çok kötü değil yinede gelişmesi lazım fakat Mockingjayy lapis olduğunu söyledi konuda bunun ile ilgili bi yazı yok var mı yok mu ?

Lapis sunucu ekonomisine göre düşük kabul edilebilecek bir fiyatla mevcut.

Bu arada Tuzlalıymışsın, yeni fark ettim.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis sunucu ekonomisine göre düşük kabul edilebilecek bir fiyatla mevcut.

Bu arada Tuzlalıymışsın, yeni fark ettim.
kısaca diğer birçok server ile aynı kefeye giriyor
10 saat lapis kasan annesinin kredi kartını araklayan oyuncular
PvP de hack açanlar filan lapis direk kitleyi belirliyor
keşke lapis olduğunu konuya ekleseydiniz

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
kısaca diğer birçok server ile aynı kefeye giriyor
10 saat lapis kasan annesinin kredi kartını araklayan oyuncular
PvP de hack açanlar filan lapis direk kitleyi belirliyor
keşke lapis olduğunu konuya ekleseydiniz

Hile koruması güzel çalışıyor, en azından aura ve çeşitleri için.
Ayriyetten "diğer birçok server ile aynı kefeye giriyor" lafına pek katılmıyorum, klasik bir lapisli sunucuya göre daha yüksek seviye bir kitleye sahip olduğuma inanıyorum. ( En azından kalıcı oyuncularım için. )

Swarozowski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi günler kolay gelsin. server çok güzel. yeni büyü olayını beğendim fakat aşırı derecede lag sorunu var. düzelirse kesintisiz oynamayı düşündüğüm bir server. kolay gelsin. bu arada lag sorunu hallolursa ulaşırsanız sevinirim skype adresim: merttm0 yada siteden mesaj atınız. teşekkürler

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
iyi günler kolay gelsin. server çok güzel. yeni büyü olayını beğendim fakat aşırı derecede lag sorunu var. düzelirse kesintisiz oynamayı düşündüğüm bir server. kolay gelsin. bu arada lag sorunu hallolursa ulaşırsanız sevinirim skype adresim: merttm0 yada siteden mesaj atınız. teşekkürler

Sunucu şu an EU stok olmaması yüzünden, NA lokasyonda bulunmakta, lag sorunu diye tabir ettiğiniz sorun da bundan kaynaklanmakta tahminimce.
Şu an için bir çözümü mevcut değil en kısa zamanda yeni bir panele geçiş yapılacaktır.

[+] Sunucu aktif, konu güncel.

iJudasPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Emrinnr Eretna-Turku benim için almıştı biraz ısrar etmiştim alırkende büyük bir hedef görüyorduk fakat olmadı çünkü makinamızda sıkıntılar vardı sunucuda lagg oluyordu bu sayede online kaybına yol açıyordu bu bizi sıktı emir'de sunucuyu kapatmaya karar verdi ama çok iyi bir kardeş gibi insan bana hiçbir hatasını veya bi hakartini şu ana kadar görmedim görmiyeceğimde @Pudilo sw'De çok lagg oluyor onlarıda düzeltirsen süper olur