Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
@Emrinnr Eretna-Turku benim için almıştı biraz ısrar etmiştim alırkende büyük bir hedef görüyorduk fakat olmadı çünkü makinamızda sıkıntılar vardı sunucuda lagg oluyordu bu sayede online kaybına yol açıyordu bu bizi sıktı emir'de sunucuyu kapatmaya karar verdi ama çok iyi bir kardeş gibi insan bana hiçbir hatasını veya bi hakartini şu ana kadar görmedim görmiyeceğimde @Pudilo sw'De çok lagg oluyor onlarıda düzeltirsen süper olur

Sunucu amerika'da bulunduğu için maalesef şu anlık düzeltme yapmam söz konusu değil, en yakın zamanda taşınacak.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı efe fakat sunucuyu sürekli sıfırlıyorsun sen bence

bir ara eretna vardı +35 online idi sonra sıfırladın birşeyler yaptın 15+ bile olmadı

Ben mesela o yüzden başlamıyorum emekler gidiyor diye fakat ayarladığın pl ler harika

kolay gelsin efe

DenizBey122

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server hala aktifmi uzun zamandir giremiyorum

KAAMEG

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Server hala aktifmi uzun zamandir giremiyorum

KAAMEG

Aktiftir.

Başarılı efe fakat sunucuyu sürekli sıfırlıyorsun sen bence

bir ara eretna vardı +35 online idi sonra sıfırladın birşeyler yaptın 15+ bile olmadı

Ben mesela o yüzden başlamıyorum emekler gidiyor diye fakat ayarladığın pl ler harika

kolay gelsin efe

Hepsi gerekli şeylerdi içinizden bir oyuncu olarakta bilirim ne demek olduğunu, fakat elimden bir şey gelmiyor.

Sunucu lag sorunu düzeltmesi için bu akşam bakıma alıp EU lokasyona taşınacaktır.
Pazar günü ise bakımda olacaktır.

Sunucu yenilenmiş ve açılmıştır!

Yeni arsalar yapıldı, artık çok daha büyük ve şıklar!

Uçabilmenizi sağlayan kanatlı ayakkabı gibi birsürü yeni özel eşya markette, herkesi bekliyoruz!
( Deneme sürüşü için bana ulaşabilirsiniz. )
Yenilenmeler bitti, sürüm değişikliği ile beraber sunucu eskisinden kat be kat daha geliştirildi, bekliyoruz!
Yeni duyuru sistemi eklendi!

Güncel

Akşam etkinliğini kaçırmayın, 20.00'da.

kgkadd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,öncelikle serveriniz gerçekten çok güzel.Ancak şöyle bir sorunla karşılaştık.Aynı kablosuz internet ağı üzerinden farklı bilgisayarlar ve farklı hesaplarla arkadaşım ve ben girip beraber oynamak isteyince "A player with the same IP is already in game" diyor.Farklı bilgisayarlar ve isimlerle girmemize rağmen.Bu korumayı neden yaptığınızı anlıyorum.Ancak biraz hatalı bir koruma olmuş ve arkadaşımla beraber oynayamıyoruz.Düzeltirseniz sevinirim,teşekkürler.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Merhaba,öncelikle serveriniz gerçekten çok güzel.Ancak şöyle bir sorunla karşılaştık.Aynı kablosuz internet ağı üzerinden farklı bilgisayarlar ve farklı hesaplarla arkadaşım ve ben girip beraber oynamak isteyince "A player with the same IP is already in game" diyor.Farklı bilgisayarlar ve isimlerle girmemize rağmen.Bu korumayı neden yaptığınızı anlıyorum.Ancak biraz hatalı bir koruma olmuş ve arkadaşımla beraber oynayamıyoruz.Düzeltirseniz sevinirim,teşekkürler.

Şimdilik bir taneniz VPN kullanarak sunucuya erişirse sorunu çözülecektir.

Teşekkürler.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

"Uçabilmenizi sağlayan kanatlı ayakkabı gibi birsürü yeni özel eşya markette, herkesi bekliyoruz!
( Deneme sürüşü için bana ulaşabilirsiniz. )
Yenilenmeler bitti, sürüm değişikliği ile beraber sunucu eskisinden kat be kat daha geliştirildi, bekliyoruz!
Yeni duyuru sistemi eklendi!"

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Efe gerçekten güzel, gerçekten! Tecrübe ve birikim sayesinde hep bunlar :) Boss çok güçlüymüş:p
Bu arada etkinlik takvimi komutun çalışmıyor bilgin olsun.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Efe gerçekten güzel, gerçekten! Tecrübe ve birikim sayesinde hep bunlar :) Boss çok güçlüymüş:p
Bu arada etkinlik takvimi komutun çalışmıyor bilgin olsun.

Komutluk bir şey yok orada sadece block hover sırasında takvim görünmesine yarıyor, o kadar.

Teşekkürler!

kgkadd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şimdilik bir taneniz VPN kullanarak sunucuya erişirse sorunu çözülecektir.

Teşekkürler.
Türkiye dışındaki tüm ülkeler yasaklı,"your country is banned from this server" hatası alıyorum.Dolayısıyla VPN de kullanamıyorum.