Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

fairytale26

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir sunucuna bakacak olursak;
Kanasusamış gibi yeni itemler oyuna gerçekten zevk katmış. diğer yandan ekledigin birçok gereksiz plugin oynanışı zorlaştırmış. Mesela jobs sistemini çalışmaması bize sadece lapis kazarak 10 milyon para yapma imkanını sunmuyor.Öte yandan bu itemlerle ugraşmaktan klan evi yapamamış kimse.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Şöyle bir sunucuna bakacak olursak;
Kanasusamış gibi yeni itemler oyuna gerçekten zevk katmış. diğer yandan ekledigin birçok gereksiz plugin oynanışı zorlaştırmış. Mesela jobs sistemini çalışmaması bize sadece lapis kazarak 10 milyon para yapma imkanını sunmuyor.Öte yandan bu itemlerle ugraşmaktan klan evi yapamamış kimse.

Uzun soluklu olması için gereklidir bu dediklerin, o yüzden büyük bir değişikliğe gidileceğini sanmıyorum.
Okul dolayısıyla fırsat bulamadığım için çok ilgilenemiyorum ek olarak, en kısa sürede birkaç ayarlama daha yapılacak tabii.

Sunucu aktif, konu güncel.

Güncel

gkngrbz016

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende mi sorun var yoksa sizdemi :D 81 bin görüntülenme gözüküyor geçen baktıgımda 40 binlerdeydi

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
bende mi sorun var yoksa sizdemi :D 81 bin görüntülenme gözüküyor geçen baktıgımda 40 binlerdeydi

Bilemeyeceğim, hızla büyüyor diyim ego seviyem belli olsun.

-Yeni büyüler düzeltildi!
-Sunucu küçük bir yenilenmeden sonra yine aktif.
[+] Konu güncel, sunucu aktif.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
dediğim o değil online gittikçe düştü

-Oyuncuların büyük bir kısmının ya sınav haftası şu an ya da onlara hazırlanıyorlar, düşüş biraz daha genel tek bizlik değil.

[+] Konu güncel, sunucu aktif.

ThankMaster

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Şu anda açık..Ama servere girdiğimde Azerbaycandan giriş yaptığım için "Your Country is banned from this server" hatası alıyorum?! Azerbaycandan giriş yapmak yasakmı oldu serverde?

TwelveNine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Çok Kaliteli Ve Güzel Bir Server Başarılarınızın Devamınızı Dilerim

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Server Şu anda açık..Ama servere girdiğimde Azerbaycandan giriş yaptığım için "Your Country is banned from this server" hatası alıyorum?! Azerbaycandan giriş yapmak yasakmı oldu serverde?

Türkiye dışı erişim engelli, Azerbaycan için gerekli düzeltmeyi yapacağız.

TwelveNine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Çok Güzel Ama Online Sayısı Çok Az İnşallah Gelişirsiniz