Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

lord minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncellikle şunu söylemek istiyorum Nether e gitmeden önce yanınıza 3 elmas kılıç ve 3 tanede bütün zırhların elmasından alın bol bol yiycek alın NETHER portalından geçtikten sonra Nether haritasının ortasına doğru hareket edin.Orada bir kale görüceksiniz fakat kale görmeden önce kale yolunu ghost lar korumakta ondan dikkatli olmalısınız ghostları geçince orda İSKELET+ZOMBİ+CREEPER görceksiniz onlar boss arkadaşlar.Peki özellikleri nedir creeper boss 2 kere patlayabiliyor zombi boss daha hızlı koşabiliyor iskelet boss aynı anda 3 ok ata biliyo.Bunları öldürmek gerçekten zor tek başınıza giderseniz geçemezsiniz 3 arkadaşla giderseniz işiniz kolaylaşır.1.8 Yamasında yükledikten sonra Force uptadeye basmadan oyuna girin ve nether portalını yapıp haritanın ortasına gidin.Zaten ondan sonra bana inanıcaksınız.Eğer BOSS ları geçerseniz Yavaşça içeri girin eğer 3 kişiyseniz biri çatıyı delerek girsin biri kapıdan girsin sizde bi adamın yanından gidin.Çünkü içerisi korkunç.Eğer içeri girdiyseniz içeride HeroBrineyi görceksiniz arkası dönük bi şekilde.Sonra Oda sizi görücek ve savaş başlicak çatıdan giren arkadaşınız herobrineye arkadan vursun.Ama illa kaleyi istiyosanız herobrineyi yenmelisiniz ama yok ben sadece herobirne gitsin istiyosanız mobları yenip evin etrafına tnt döşeyin ve uzaktan patlatn TEBRİKLER artık haritanızda herobrine yok..!
zaaaa şu ana kadar 2 boss vardı biri enderdragon biride wither

CreepBoy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi siz daha minecraft oynamaissiniz .

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enderdragonu biliyorsun resmini koyamadim

Ve yeni gelcek olan Wither Ondan başka boss yok. Resim biraz büyük ama tek bunu koyabildim :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enderdragonu biliyorsun resmini koyamadim

Ve yeni gelcek olan Wither Ondan başka boss yok. Resim biraz büyük ama tek bunu koyabildim :D
peki yah bişe orcam abi bu wither 3kafalı 3ok atar ve rengide siyah zaten ya onu diyosa? bide şu mafya mal ha :D benim yaşımda 11 dostm

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama ben o adama inanmdm ama ben o kaleyi görmedim benim sürümümde 1.3.1 bide 1.3 1.3te hiç herobringe göremedim o yalan zaten moddur dedim bide şey var bu nethere gidince haritamı almıyom ben haritanın resminide kopyalasana abi? bide bende harita 0 yazıyo nasıl düzeltcem

varol42

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bazi arkadaşlarimiz yalan bazilarimiz doğru sölüyor arkadaşlar Herobrine yi bende görmüştüm en eski modlardan briinde şimdi yeni modlarda kaleyi bulursunuz ama Herobrine yi görürmüsünüz bilmem ben de o zaman nether neydi bilmiyorumdum netten aradim portal die baktim nether miş yani cehennem diordu bende gittim baktim zombiepigman çikti karşima 6 tane hemen kestim canim yarim kalp kaldi neyeski yanimda doluca et vardi braiz yürüdükten sonra lav denizi gibi bir şey gördüm ayni göl gibiydi ama lavdan idi oraya gidiorum bi ses geldi çok korktum gelen ghast miş 2 3 taneyi atlattiktan sonra yürdüm ayni sekilde ama çok değişik bir şey gördüm zombi mi zombiepigman bmi bilemedim ekrani oynadim yok bu zombiepigman degl dedim çok korkunc du çenesi yarilmiş agzi kopmus gibi idi vuruorumm vuruorum ölmüor sounda bi yere geldim ucurm du bende dünyanin sonuna gidiordur die bakmadim gitiyrdum shiftle egilip bakarken düşüverdim uçurumun kenarinda bi taş oyuk varmiş orda durabildim sonra tekrar indim ve karşia kule çikti ardindan mapi kaydettim tekrar ertesi gün girdiğimde orda canavarlar dolusmusdu dnkü gibi degildi hepsini kesmek çok zordu ölüyordumm az kalsin sonra kuleye girdim merdivenden çikarken önüme deiğişik bi türde iskelet atladi kaleyi koruyan askerler gibiydiler biraz araştirmadan sonra çogu sey ogrendim grdim bktim içeri karanlikti hiçbişey yokyu tam mesaleyi koycaktim ki Herobrine çikti karşime korkudan napcami bilemedm yüzünü inceledim sandalyeeden düşüodum ne odlgunu nlamis deildim o 5 saniede sonra pc yi kapattim hemen oyunu sildim 2 3 ay oynamadim sonra multiplayer oynadim gene kaleye gittik bu seferde bosslar ayni idi 5 kişi idik ben girmeyelim deidm dinlemedikler bende arkalarindan girdim heryeri didik didik gezdim ama Herobrine hiç görmedim sonra 2 arkadaşla tekrar aradik ve hazine sandigi bulduk ben yine korkmustum bisi olur die ama olmadi hazinemizi aldiktan sorna gittik bida hiç görmedim Herobrine amaci zaten insalari korkutmak

golmest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O zombi zombi pigmen
O creeper Blaze
O iskelet Wither skeleton veya wither

(flood oldu özür dilerim.)
Kardeşim sana bişi dicem alınma.Ne dersek gotundan anlıyosun.Lan pigman le ne alakası var zombi boss un manyakmısın olum ya pigmane bildiğin yarı iskelet yarı domuz yarı adam karışımı.Benim dediğim Zombi Boss Azında azıcık kırmızlık var kan galiba.Ve kahverengi giysiler var iğice inceledim tekrar gidip arada büyük bi fark var.Creeper boss olmaya bilir Senin dediğin gibi Creeper blazede olabilirim tam emin deiğilim ama Zombi nin Pigman olmadığı kesin biraz fark var.Ama hangi pigmen bi vuruşta üstünde elmas zırh olmasına rağmen yarı can götürür ya oha yani bide normal modda 2 kere vurdu can kalmadı.Bu sefer nedense iskeleti göremedim yada ben bulamadım tam anlamış değilim yada Lavamı düştü onu bilmiyom.Foto çekicektim aslında fakat İbneler elektiriği kestiği için ve ben oyunu kaydetmediğim için taşak gibi kaldık ortada .Ama bak tekrar söylüyom pigman Bildiğin zombinin domuz ve iskelet hali benim dediğim Azında kan olan kahverengi giysili bi karakter.

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sana bişi dicem alınma.Ne dersek gotundan anlıyosun.Lan pigman le ne alakası var zombi boss un manyakmısın olum ya pigmane bildiğin yarı iskelet yarı domuz yarı adam karışımı.Benim dediğim Zombi Boss Azında azıcık kırmızlık var kan galiba.Ve kahverengi giysiler var iğice inceledim tekrar gidip arada büyük bi fark var.Creeper boss olmaya bilir Senin dediğin gibi Creeper blazede olabilirim tam emin deiğilim ama Zombi nin Pigman olmadığı kesin biraz fark var.Ama hangi pigmen bi vuruşta üstünde elmas zırh olmasına rağmen yarı can götürür ya oha yani bide normal modda 2 kere vurdu can kalmadı.Bu sefer nedense iskeleti göremedim yada ben bulamadım tam anlamış değilim yada Lavamı düştü onu bilmiyom.Foto çekicektim aslında fakat İbneler elektiriği kestiği için ve ben oyunu kaydetmediğim için taşak gibi kaldık ortada .Ama bak tekrar söylüyom pigman Bildiğin zombinin domuz ve iskelet hali benim dediğim Azında kan olan kahverengi giysili bi karakter.
tamam ama lütfen o ayıp kelimeleri sansurlermisin.?

varol42

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler zaten en eski modlara bakarsaniz görürsünüz herobrine yi indirdiğniz yerden de kaynaklanabilir adamlar değiştirmiş olabilir packleri fln