Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

golmest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncellikle şunu söylemek istiyorum Nether e gitmeden önce yanınıza 3 elmas kılıç ve 3 tanede bütün zırhların elmasından alın bol bol yiycek alın NETHER portalından geçtikten sonra Nether haritasının ortasına doğru hareket edin.Orada bir kale görüceksiniz fakat kale görmeden önce kale yolunu ghost lar korumakta ondan dikkatli olmalısınız ghostları geçince orda İSKELET+ZOMBİ+CREEPER görceksiniz onlar boss arkadaşlar.Peki özellikleri nedir creeper boss 2 kere patlayabiliyor zombi boss daha hızlı koşabiliyor iskelet boss aynı anda 3 ok ata biliyo.Bunları öldürmek gerçekten zor tek başınıza giderseniz geçemezsiniz 3 arkadaşla giderseniz işiniz kolaylaşır.1.8 Yamasında yükledikten sonra Force uptadeye basmadan oyuna girin ve nether portalını yapıp haritanın ortasına gidin.Zaten ondan sonra bana inanıcaksınız.Eğer BOSS ları geçerseniz Yavaşça içeri girin eğer 3 kişiyseniz biri çatıyı delerek girsin biri kapıdan girsin sizde bi adamın yanından gidin.Çünkü içerisi korkunç.Eğer içeri girdiyseniz içeride HeroBrineyi görceksiniz arkası dönük bi şekilde.Sonra Oda sizi görücek ve savaş başlicak çatıdan giren arkadaşınız herobrineye arkadan vursun.Ama illa kaleyi istiyosanız herobrineyi yenmelisiniz ama yok ben sadece herobirne gitsin istiyosanız mobları yenip evin etrafına tnt döşeyin ve uzaktan patlatn TEBRİKLER artık haritanızda herobrine yok..!

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncellikle şunu söylemek istiyorum Nether e gitmeden önce yanınıza 3 elmas kılıç ve 3 tanede bütün zırhların elmasından alın bol bol yiycek alın NETHER portalından geçtikten sonra Nether haritasının ortasına doğru hareket edin.Orada bir kale görüceksiniz fakat kale görmeden önce kale yolunu ghost lar korumakta ondan dikkatli olmalısınız ghostları geçince orda İSKELET+ZOMBİ+CREEPER görceksiniz onlar boss arkadaşlar.Peki özellikleri nedir creeper boss 2 kere patlayabiliyor zombi boss daha hızlı koşabiliyor iskelet boss aynı anda 3 ok ata biliyo.Bunları öldürmek gerçekten zor tek başınıza giderseniz geçemezsiniz 3 arkadaşla giderseniz işiniz kolaylaşır.1.8 Yamasında yükledikten sonra Force uptadeye basmadan oyuna girin ve nether portalını yapıp haritanın ortasına gidin.Zaten ondan sonra bana inanıcaksınız.Eğer BOSS ları geçerseniz Yavaşça içeri girin eğer 3 kişiyseniz biri çatıyı delerek girsin biri kapıdan girsin sizde bi adamın yanından gidin.Çünkü içerisi korkunç.Eğer içeri girdiyseniz içeride HeroBrineyi görceksiniz arkası dönük bi şekilde.Sonra Oda sizi görücek ve savaş başlicak çatıdan giren arkadaşınız herobrineye arkadan vursun.Ama illa kaleyi istiyosanız herobrineyi yenmelisiniz ama yok ben sadece herobirne gitsin istiyosanız mobları yenip evin etrafına tnt döşeyin ve uzaktan patlatn TEBRİKLER artık haritanızda herobrine yok..!
Arkadaşım lütfen rica ediyorum Sen hiç öyle bişi yaptin mi oyle bir kale olsa şu an youtube da ve google a yazinca çıkardi. ve ben 1.8 de oynadim netherde gezdim sadece nehter forest buldum :) Ve oyunda herobrine zombi creeper sekelton boss yoktur onu nerden çıkardın? bu safer nazikçe konuştum :)

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım lütfen rica ediyorum Sen hiç öyle bişi yaptin mi oyle bir kale olsa şu an youtube da ve google a yazinca çıkardi. ve ben 1.8 de oynadim netherde gezdim sadece nehter forest buldum :) Ve oyunda herobrine zombi creeper sekelton boss yoktur onu nerden çıkardın? bu safer nazikçe konuştum :)
Yaptıda gördü heralde adam yazar değil bende gördüm haritanın ortalarına doğru bir uçurum var ordan atlamalı- birşekilde inmelsiniz.

golmest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım eğer söylersem yalan söylüyon diceksin ve foto koy diceksin.Fotoğraf çekemedim korkudan zaten öle bi korktum ki oyunu kapar kapamaz salona gittim :) Ama gördüm evet single modda force update yapmadım bi ev yaptım sonra netherden biraz ışık topliyim dedim.sonra canım sıkıldı zombi adam kesiyimde pişmiş et aliyim dedim.kaybolunca haritaya bi baktım anam o ne nerdeydim ben portal baya geride neyseki yanımda yedek çakmak ve portal malzemesi vardı sandıkta yer kalmayınca :) ilerde bi yerde düz zemin ararken buldum kaleyi.Önce dedimki Aman boş ver içine giricen canavar çıkıcak kesicen sonra tutamadım kendimi aşa incektim fakat önceden gördüğüm ghostlar gene çıktı onlara okla daldım 1 kalp kaldı mk girmiyim bari dedim.Kalenin önüne atladım baktım creeper zombi ve iskelet bu ne lan dalgamı geçiyon diye aşa indim ezk sandım fakat görünüşleri bi kere farklı oluyodu CREEPER BOSS kahverengi desenli Zombi Boss biraz daha azı yüzü dağılmış :) İskelet boss gri ve siyah arası bi renkteydi aşa iner inmez baktım zombi jet gibi bana geliyo kaçarken arkadan bişi dalıyo ama anlamadım bi baktım ok :) onlara tuzak yapcaktım ilk zombiyi öldürcektim onu lava düşürmeyi başardım.Tam gidip iskeleti öldürcekken bişi patladı dibimde bi baktım yere anam o ne Creeper boss dan 2 tane daha normal creeper çıktı zate o sırada öldüm.Oyuna girdim eve dekorasyon yapcakken evin yakınında şöle bi tabela gördüm TABELADA:Hİ Brother I Dont Want To Play!Aldırmadım sonra eve girdim gece yağmur yağıyodu bi baktım arkama herobrine öle bi zıpladımki koltukla yere çakıldım anasını satiyim kapadım bilgisayarı indim salona.Sonra arkadaşlarla pvp oynuyoduk 4 kişi Video çektik Videomuz youtubede sahte herobrine videosu çok inanma ama.Sonra gelin size bişi göstercem dedim alın elmaslarınızı dedim.Kaleye gittik.Zombi boss u yendik creeper kendini patlatmasını sağladık ama İskelet 1 imizi öldürdü.Kaleye aynı anda girdik sonra aşa ve yukarı çıkan merdiven vardı korku filmi gibi sesler geliyo böö cöö gibi :) Yukarda ganimet topladık aşa indik Yaratıkları kestik sonra Eve döndük.Gene bi tabela gördük.If you do not give me back my stuff die=Eşyalarımı Geri Verin Yoksa Öleceksiniz diye bişi yazıyodu.Şaka yapmayın mk dedik sonra eve bi girdik tnt ile beraber havaya uçtuk herobrineyide durduramadık ama ona tuzak yapmayı başardık sonra o tuzağa biz düştük.Sikerim lan bu oyunu dedik ve kapattık.

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zombi boss dediğin Zombi pigman creeper dediğin Blaze olabilirmi ? bu olay minecrafin hangi sürmünde oldu ve çevirin yanlış If you do not give me back my stuff die Çevirisi Eğer eşlarimi vermezseniz öl diyor cumle düzgün yapilmamis.

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabelalar doğal bendede herobrine moddaki yazı falan çıkıyodu tabi 1.2.5 de . 1.3.1 e kadar resmen sadece swlerde oynadım

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zombi boss dediğin Zombi pigman creeper dediğin Blaze olabilirmi ? bu olak minecrafin hangi sürmünde oldu ve çevirin yanlış If you do not give me back my stuff die Çevirisi Eğer eşlarimi vermezseniz öl diyor cumle düzgün yapilmamis.
Zombi pigmanla Blaze falan karistirilirmi ya o kadarda değildir

golmest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zombi boss dediğin Zombi pigman creeper dediğin Blaze olabilirmi ? bu olay minecrafin hangi sürmünde oldu ve çevirin yanlış If you do not give me back my stuff die Çevirisi Eğer eşlarimi vermezseniz öl diyor cumle düzgün yapilmamis.
Ben çeviriden çevirdim :) Ama gerçekten korkunç azı yüzü dağılmış bi zombi var kahverengi bi creeper birde siyah gibi olan iskelet :)

golmest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
die dediğim şey benim şöle böle diyo anlamında :D