Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve arkadaşlar bir konu daha araştırdım herobrine nethere gelmiyomuş ha inanmıyosanız wikipediye bakın varol birazcık yalan so:bored:ledi bize

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve orası netherdeki kale herobrine nin değil arkadaşlar başka birinin oyunda bir kral var ben görmedim ama var arkadaşlar zaten herobrine kralı var arkadaşlar asılnda herobrineden çok asker var o herobrineler bi tür aker arkadaşlar ben bira araştırma yaptım ve farkındaysanız herobrineye birkerecik vurulşta hemen kayboluyor ve endermanlara da bakıyoruz bir vuruşta uzaklara ışınlanıyor ve enderman dragon 2inci kral arkadaşlar 1inci kralı bende bilmiyorum 1incisini araştırıcam sizde yerin dibine nethere benimle gelip araştırmak isterseniz bi server kurun hamahci gelelim en az 2adam istiyorum arkadaşlar bu oyun hakkında çok şey var ve ben bigün yaratıcılıkta maden kenarında kmür avlıyodum birden maden içinde dıggggg dıggggggggg diye büyülü sesler geldi bi döndüm arkama baktım creeper! korktum sıçradım hemen creeper patladıhemen kaçtım o madenden arkadaşlar o madeni araştırıcaktım ama korkudan sildim o serveri sonrada bitane ev yaptım arkadaşlar evin altınd a buzlar vardı onlrı cam olarak kullandım sonra uzan bi baktım orda hız yürüyen bir insan giibi bişe di ama rengi kahverengi siyahdı bi arkasına döndü bana baktı 2gözdde beyaz! onu öldürdüm birden alevlendi evim yandı kaçtım oradan oyunda gece evsiz kaldım hep canavarlar zombiler creeperler gördüm inanmıyosanız sizde öle araştırın bide ize bişe sorcam şu kırmızı renk inekler nerde bulunuyo?

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve orası netherdeki kale herobrine nin değil arkadaşlar başka birinin oyunda bir kral var ben görmedim ama var arkadaşlar zaten herobrine kralı var arkadaşlar asılnda herobrineden çok asker var o herobrineler bi tür aker arkadaşlar ben bira araştırma yaptım ve farkındaysanız herobrineye birkerecik vurulşta hemen kayboluyor ve endermanlara da bakıyoruz bir vuruşta uzaklara ışınlanıyor ve enderman dragon 2inci kral arkadaşlar 1inci kralı bende bilmiyorum 1incisini araştırıcam sizde yerin dibine nethere benimle gelip araştırmak isterseniz bi server kurun hamahci gelelim en az 2adam istiyorum arkadaşlar bu oyun hakkında çok şey var ve ben bigün yaratıcılıkta maden kenarında kmür avlıyodum birden maden içinde dıggggg dıggggggggg diye büyülü sesler geldi bi döndüm arkama baktım creeper! korktum sıçradım hemen creeper patladıhemen kaçtım o madenden arkadaşlar o madeni araştırıcaktım ama korkudan sildim o serveri sonrada bitane ev yaptım arkadaşlar evin altınd a buzlar vardı onlrı cam olarak kullandım sonra uzan bi baktım orda hız yürüyen bir insan giibi bişe di ama rengi kahverengi siyahdı bi arkasına döndü bana baktı 2gözdde beyaz! onu öldürdüm birden alevlendi evim yandı kaçtım oradan oyunda gece evsiz kaldım hep canavarlar zombiler creeperler gördüm inanmıyosanız sizde öle araştırın bide ize bişe sorcam şu kırmızı renk inekler nerde bulunuyo?
sen zaten korkudan herşeyi siliyon :D bu arada kırmızı inekler mushroom islandda var.

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
orası herobrinenin kalesi ama ordah erobrien yok ama dikkat et blaze spawn var ve kale çok büyük insan gezerken korkuyor ben bi portal yaptım direk içine gelidm kalenin :D

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ayrıca enderdragon zaten hepsinin anahtarı bir yerde okudum end de bir yerde herobrinenin yeri ve SLENDERMEN yeri var enderman değil slendermen ayrıca 1. kral herobrine 2.enderdragon yani aslında oyle ama oyunda herobrineyi korkak yapmışlar ve ben herobrine hadi neyse ama slendermen ne lan amerika diyenlere cavabım ben minecraftı yüklerken SLENDERMEN adlı dosyayı gördüm

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
şey orası nere? portalı falan varsa sölermisin

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
şey ben oyunu türkçe oynuyomda :D bide şu mağra örümcekleri nerde bulunuyo onları araya araya öldümben :D

ayrıca enderdragon zaten hepsinin anahtarı bir yerde okudum end de bir yerde herobrinenin yeri ve SLENDERMEN yeri var enderman değil slendermen ayrıca 1. kral herobrine 2.enderdragon yani aslında oyle ama oyunda herobrineyi korkak yapmışlar ve ben herobrine hadi neyse ama slendermen ne lan amerika diyenlere cavabım ben minecraftı yüklerken SLENDERMEN adlı dosyayı gördüm
bikere 1inci kral bilinmez çünük herobrineyi yer altındada görmüştüm bikere normal dünya yer altına kadar 37 blok kazmıştım orda gördüm ama herobrine 2tane vardı ve bak arkadaşım 1inci kral başka bir şey ben araştırıyom hatta halaa birazını buldum ben nethere gittim hartamla bi baktım köprüler haritanın ortasına gitidim kalede yoktu o kale haritanın neresinde sölesen sevinirim :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
şey ben oyunu türkçe oynuyomda :D bide şu mağra örümcekleri nerde bulunuyo onları araya araya öldümben :D

bikere 1inci kral bilinmez çünük herobrineyi yer altındada görmüştüm bikere normal dünya yer altına kadar 37 blok kazmıştım orda gördüm ama herobrine 2tane vardı ve bak arkadaşım 1inci kral başka bir şey ben araştırıyom hatta halaa birazını buldum ben nethere gittim hartamla bi baktım köprüler haritanın ortasına gitidim kalede yoktu o kale haritanın neresinde sölesen sevinirinirim :uuh:m :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
[qute="CpT.acK, post: 126150"]ayrıca enderdragon zaten hepsinin anahtarı bir yerde okudum end de bir yerde herobrinenin yeri ve SLENDERMEN yeri var enderman değil slendermen ayrıca 1. kral herobrine 2.enderdragon yani aslında oyle ama oyunda herobrineyi korkak yapmışlar ve ben herobrine hadi neyse ama slendermen ne lan amerika diyenlere cavabım ben minecraftı yüklerken SLENDERMEN adlı dosyayı gördüm[/quote]
bikere 1inci kral bilinmez çünük herobrineyi yer altındada görmüştüm bikere normal dünya yer altına kadar 37 blok kazmıştım orda gördüm ama herobrine 2tane vardı ve bak arkadaşım 1inci kral başka bir şey ben araştırıyom hatta halaa birazını buldum ben nethere gittim hartamla bi baktım köprüler haritanın ortasına gitidim kalede yoktu o kale haritanın neresinde sölesen sevinirinirim :uuh:m :D

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
Benden sana tavsiye bidaha oraya gitme orda İskelet boss Zombi boss Creeper boss var ve orası herobrinenin kalesi yani karaktein ölen kadeşinin kalesi ben oraya bi kere gittim ve oyuna herobrine girdi sonra kapatıp başka oyun açmak zorunda kaldım

Kardeş Ben Kibarım Ama Gerçekten Bizde Yedik ?

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
mafya kendini bir şey sanma özür dilerim allah bilir nethere bile gitmemişsindir.
aynen :D sorsan portal yapamaz yada yünden falan yapmaya çalışır nether portalını :D
hep kapak yiyo bi türlü susmuyo bunu napmak lazım bilmiyom ki (cebine uyuşturucu koyup ihbar edelim) :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen :D sorsan portal yapamaz yada yünden falan yapmaya çalışır nether portalını :D
hep kapak yiyo bi türlü susmuyo bunu napmak lazım bilmiyom ki (cebine uyuşturucu koyup ihbar edelim) :D
portal obdisyenden yapılır belki sende gitmemşsindir :)
ozaman srusoruyom sana mantar adasına naasıl ve nerden gidilir ben bu soruyu bilmiyorum işte

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
haklısın bnde youtubeden minecraft slendermen yazdım ince kolları uzun ayakları uzun yüzsüz takım elbiseli bir adamdır hızı enderman gibidirve korku doludur