[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

hsoreyizs

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Server Her Gün Bu Serverdeyim Ama Bir Şey Var
Mam,Jose_craftgamer,Zekrex bir vip almışlar diye her zaman survivalda kötülüyorlar buna bir çözüm bulun artık

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Server Her Gün Bu Serverdeyim Ama Bir Şey Var
Mam,Jose_craftgamer,Zekrex bir vip almışlar diye her zaman survivalda kötülüyorlar buna bir çözüm bulun artık
Neyi Ve Niçin Kötülüyorlar açıklarmısınız ?

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bot Algılandı Destel ekipler ip adresine gerekli işlem başlatacak yazıyor oyuna 2 haftadır girmedim bunu gördüm bi açıklama yaparmısınız
adım : KyleBroflovski

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bot Algılandı Destel ekipler ip adresine gerekli işlem başlatacak yazıyor oyuna 2 haftadır girmedim bunu gördüm bi açıklama yaparmısınız
adım : KyleBroflovski
sunucuya bazıları bot atmaya çalışıyor o arada girmeye çalıştıysanız hata olmuş olabilir 1 dakika bekleyin düzelir.[DOUBLEPOST=1433645437,1433453412][/DOUBLEPOST]SkyBlock Ram 6 GB Slot 70'e yükseltildi.
Creative Ram 3 GB Slot 42'ye Yükseltildi.
Faction Ram 6 GB Slot 70
SurvivalGames Ram 6 GB Slot 70 ( Çalışmalara Başlandı Sunucu VDS'ye taşınıyor Slot sınırı kalkacak.)
TeamPvP Ram 3 GB Slot 42
Survival Slot 32 Ram 3 GB

Skycro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi server cok güzel 5 aydır oynuyom serveri ama survivorda degişik etkinlikler yapsanız iyi olur bide top 5 filan olsa cok iyi olur

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Çok Güzel Fakat Bunlar Serveri Kirletiyor :)
banlayın allah askına

LagaDissAtanİnsan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahhaha :D Dalga Mı Geçiyorsunuz ? Servere Girdim Sadece Factions Var.Yorum Atanların Hepsinin Sadece 1 Mesajı Var Yani Bunlar Yan Hesap.Diğer Sunucularda Reklamlarınızdan Geçilmiyor.Ağzınızla Kuş Tutsanız İyi Bir Server Olamassınız.

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hahhaha :D Dalga Mı Geçiyorsunuz ? Servere Girdim Sadece Factions Var.Yorum Atanların Hepsinin Sadece 1 Mesajı Var Yani Bunlar Yan Hesap.Diğer Sunucularda Reklamlarınızdan Geçilmiyor.Ağzınızla Kuş Tutsanız İyi Bir Server Olamassınız.
Sen Flare Network'e Girdiğine Emin Misin ?

Ayrıca Şunuda Söyliyim Başka Sunuculara Sunucumuzdan Kimse Reklam atmasın diye Reklamcı almıyoruz , Biz Başka sunucuların emeğini çalacak kadar düşmeyiz...

LagaDissAtanİnsan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onlar Sizin Reklamınız Değildi o zaman.. sizin isminizi çalmış bir sunucu var flare.nitrado.net diye.Özür Dilerim.Ama İlk Sayfadaki Yorum Atanların Hepsinin sadece 1 Mesajı var.Onu Açıklayın

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onlar Sizin Reklamınız Değildi o zaman.. sizin isminizi çalmış bir sunucu var flare.nitrado.net diye.Özür Dilerim.Ama İlk Sayfadaki Yorum Atanların Hepsinin sadece 1 Mesajı var.Onu Açıklayın
Hocam Ozamanlar Sürekli Üyelerimize Yorum Yapmaları İçin Buraya Yönlendiriyorduk yeni iken onlarda hesap açıp yorum yapıyordu , Ayrıca flare.nitrado.net bizim ip adresimiz ? o dediğini flame olabilir bende duymuştum öyle bir ip adresi