[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

wolworine

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sifreyi biri bana yazabilrmi lütfen
yeni basladım bilmiyorum fazla

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverimiz Aniden Çöküşleri Üzerine Aylık Bakım Yapıp Bütün Sunucuları Düzenleyip Tekrar Açılıcaktır.Bu Çökmeler İçin Telafi Eventlerimiz Tabikide Olucaktır.Sabrınız İçin Teşşekür Ederiz. FlareNW :)

Play.FlareNW.Net [DOUBLEPOST=1428424796,1428415530][/DOUBLEPOST]Server Yeniden Aktif!
Play.FlareNW.Net :)[DOUBLEPOST=1428754958][/DOUBLEPOST]sunucu online ![DOUBLEPOST=1429283661][/DOUBLEPOST]ÇakmaLobi Kuruldu.[DOUBLEPOST=1429549292][/DOUBLEPOST]ÇakmaLobi Tamamlandı ![DOUBLEPOST=1429793025][/DOUBLEPOST]Play.FlareNW.Net 23 Nisan Adına Eventler Düzenleniyor ![DOUBLEPOST=1430392700][/DOUBLEPOST]Güncel !
Serverde Yaşananan Lag Sorunları Üzerine Sunucumuzu Bakıma Alıp Bütün Sunuculara Denetleme Yapılıcaktır.
Factiondaki Arsalar Bu Gece Sıfırlanıcaktır Bunun Telafi Eventleride Olucaktır!

Serhat557

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
PlotMe 'nin Eski Sürümündeki Hatalardan Dolayı PlotMe Sıfırlandı , Birdaha Böyle bir şey Olmayacaktır , Üzgünüz.

mertrbaba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
EnderBy Sunucu çok güzel beğendim gerçekten işinizde başarılısınız.Fakat sunucunun bir tek eksiği var oda "[KitPvP]"

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
EnderBy Sunucu çok güzel beğendim gerçekten işinizde başarılısınız.Fakat sunucunun bir tek eksiği var oda "[KitPvP]"
KitPvP vardı ancak pek beğendilmedi kapattık , ancak istek çok olursa tekrar yapıma başlarız.

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KitPvP Adına Daha Çok İstek Olursa Bir Çalışma Yaparız Ancak Ben Şuanda OİTC Veya Rush Gibi Birşeyler Açmayı Düşünüyorum , KitPvP de olabilir.

mertrbaba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KitPvP Adına Daha Çok İstek Olursa Bir Çalışma Yaparız Ancak Ben Şuanda OİTC Veya Rush Gibi Birşeyler Açmayı Düşünüyorum , KitPvP de olabilir.

EnderBey daha fazla survival games haritasi yuklermisin sana zahmet hep ayni seylerden sıkıldim . BIDE factiona boss eklerseniz dadından yenmez :D bide lobiyi degistirseniz hep ayni hem creativeyi felan portalla yaparsiniz hemde daha genis bi lobi olur .

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
EnderBey daha fazla survival games haritasi yuklermisin sana zahmet hep ayni seylerden sıkıldim . BIDE factiona boss eklerseniz dadından yenmez :D bide lobiyi degistirseniz hep ayni hem creativeyi felan portalla yaparsiniz hemde daha genis bi lobi olur .
SurvivalGamesi Bakıma Aldık Yeni Mapler Ekleniyor.[DOUBLEPOST=1431877234,1431710399][/DOUBLEPOST]SurvivalGames Hatalar Giderildi , Yeni Özellikler Eklendi , 52 Kişilik 4 GB Ram eklendi !

hasarat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam servere giremiyorum Hata : java.net.Connectexception:Connection Refused:no further information :Play.FlareNW.Net/85.131.238.78:25565

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorunu Düzelttim
Hocam servere giremiyorum Hata : java.net.Connectexception:Connection Refused:no further information :Play.FlareNW.Net/
Sorunu Düzelttim Artık Girebilirsiniz Sunucu Online ![DOUBLEPOST=1432736163,1431955492][/DOUBLEPOST]Sunucu Online Survival Kısa Süreli Bir Bakıma Girmiştir , TeamPvP sunucumuz açılmıştır !

ebubekirbozkurt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnşallah Minecraft'ı satın alırsam girerim bu servere söz birde güzele benziyor :)Skyblock tam istediğim şey.

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnşallah Minecraft'ı satın alırsam girerim bu servere söz birde güzele benziyor :)Skyblock tam istediğim şey.
MineCraft'ı satın almanıza Gerek yok TeamExtreme indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1432989918,1432906989][/DOUBLEPOST]Survival Tekrar Online !